Чудо в декрете• 28 января 2023

Хто зі Львова, підкажіть будь ласка про автобуси

Доброго вечора! Підкажіть, хто знає, будь ласка! Приїдемо на залізничний вокзал Львова, далі потрібно до Східниці. Звідки їдуть автобуси і можна купити квитки на якомусь сайті заздалегідь?
Уты-фрутик• 28 января 2023
Такси возьмите
У кого такое было• 28 января 2023
З вокзалу їдуть, можна
Одноклассница• 28 января 2023
З вокзалу їдуть маршрутки
автор Чудо в декрете • 28 января 2023
Ответ дляОдноклассница
З вокзалу їдуть маршрутки
Прямо з залізничного чи потрібно на автовокзал їхати?
Одноклассница• 28 января 2023
З залізничного. Там і приватників багато. Так раніше було. Ще була електричка.
Мать драконов• 28 января 2023
Ответ дляУты-фрутик
Такси возьмите
Для чого писати такі дивні поради? Тут хтось питав на чому добратись?
Мать драконов• 28 января 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Відразу біля виходу зліва автостанція
автор Чудо в декрете • 28 января 2023
Я їду з двома дітьми, думаю, краще автобусом їхати. Може, хтось знає де подивитись розклад автобусів і чи можна купити квитки заздалегідь? Я не розглядаю варіант таксі. Дякую всім за поради.