ЯсноВидящая• 28 января 2023

Порадьте книгу

Яку книгу ви читаєте чи прочитали,щоб аж захвачував сюжет. Жанр може бути різний
Сердючка• 28 января 2023
Ответ дляСпелый баклажан
І ’Колонія’?
ні, таку відверту фантастику про космос я не люблю, тому цю книгу я пропускаю і не буду читати, читаю наступні нормальні, не про космос.
Бабка_в_кедах• 28 января 2023
Ответ дляСердючка
шикарнюча книга.
Це по ній фільм Друге життя Уве?
Сердючка• 28 января 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
В мене електрона читалка. Ось на НР подарували нову, як же мене бісить цей Кіндл після Соні
та ладно-Кіндл чудова книга, користуюсь більше 10 років, жодних проблем та нарікань.
Спелый баклажан• 28 января 2023
Ответ дляСердючка
Та в нього все фантастика, а ця дуууууже деталізована 🤪
Спелый баклажан• 28 января 2023
Ответ для31082010
Овод - Етель ліліан войнич - погугліть. Неймовірна книга
А щось не по шкільній програмі можете порадити?
Бабка_в_кедах• 28 января 2023
Ответ дляСердючка
Ой ні, після Соні, це просто якийсь доісторичний мамонт, хоча моїй Сонці вже теж десять.
Сердючка• 28 января 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Це по ній фільм Друге життя Уве?
мабуть так, я фільми майже не дивлюсь, але книга дуже юморна. Зараз придбав собі ще дві його книги ’тривожні люди’ та ’шляхи життя’
31082010• 28 января 2023
Ответ дляСпелый баклажан
Грозовой перевал - Бронте - 100% интерес - не школьная программа.
Сердючка• 28 января 2023
Ответ дляПарасюха
Не озирайся і мовчи
це взагалі одна з найкращих!
Пиу!Пиу!• 28 января 2023
Я всем рекомендую кто не читал:
Скотный двор

Если любите драмы
Маленькая хозяйка большого дома
Великий Гетсби
Ребекка
Бегущий за ветром
Тысячи сияющих солнц

И посоветую автора Артур Хейли - у него цикл романов, можете выбрать на свой вкус Аэропорт, Колёса, Отель и. Т.д про тотему устроен бизнес изнутри, но написано языком художественного романа
Спелый баклажан• 28 января 2023
Ответ для31082010
Дякую,вся Бронте прочитана в шкільні роки.......
Сердючка• 28 января 2023
з останніх що читав ’Джерело’ Дена Брауна ще сподобалась. Люко Дашвар вже тут радили-майже всі книги сподобались.
bespe4na_mavpa• 28 января 2023
Сейчас читаю Сожженная и это первая книга с начала войны, которую я не заставляла себя читать. Читается легко, простые предложения, не теряешь мысль. Про девушку из Палестины. Я вообще люблю эту тему - жизнь женщин в Афганистане, Палестине. Но с началом войны очень рассредоточено внимание, не могла сидеть в книге долго.
Бабка_в_кедах• 28 января 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Тоді Вам теж має сподобатись книга ’Тільки з дочкою’
Спелый баклажан• 28 января 2023
Ответ дляСердючка
А мені Дашвар не зайшла
Читала ’Покров’. Були цікаві моменти , але не має.....
Можливо пізніше ще щось спробую.
Сердючка• 28 января 2023
Ответ дляСпелый баклажан
А мені Дашвар не зайшла
Можливо пізніше ще щось спробую.
’покров’ так-нудотіна, цю і не читав якраз.
Спелый баклажан• 28 января 2023
Ответ дляСердючка
А з детективів, що цікаве порадите?
Бабка_в_кедах• 28 января 2023
Ответ дляСпелый баклажан
А з детективів, що цікаве порадите?
Жапрізо читали?
Парасюха• 28 января 2023
Ответ дляСпелый баклажан
Згадала, цікава книга (фантастика, космос) Адриан Чайковски ’Дети времени’, не знаю лише, чи є на українській мові, не банальний захоплюючий сюжет.
Голова колгоспу• 28 января 2023
Ответ дляСпелый баклажан
А з детективів, що цікаве порадите?
сім смертей Евелины Хардкасл- мені цю рекомендували, ще не читала
Сердючка• 28 января 2023
Ответ дляСпелый баклажан
А з детективів, що цікаве порадите?
детективи та фантастику не читаю.
Спелый баклажан• 28 января 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Жапрізо читали?
Ні, дякую
Бабка_в_кедах• 28 января 2023
Ответ дляСпелый баклажан
Ні, дякую
Тоді починайте з Ловушки для Золушки). Чудовий автор.
Спелый баклажан• 28 января 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Дякую
Ви Каррізі читали?
Бабка_в_кедах• 28 января 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Я подивилась анотацію, повинна бути цікавою. Є фільм (не по книзі) з подібною задумкою Сім життів Леа, мені дуууже сподобався. Правда дубляжа нема, тільки субтитри.
ЭкстрасенсиХаЯ• 28 января 2023
Ответ дляТоматико
І це погано? Мені 40. Поттер читала десь пів року тому. 5 чи 6 раз точно)
Я також читала років в 29, коли тільки вийшла ця книжка. Мені було цікаво.
Бабка_в_кедах• 28 января 2023
Ответ дляСпелый баклажан
Дякую
Ви Каррізі читали?
Ні. Класний?
Спелый баклажан• 28 января 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Ні. Класний?
Так.
Раджу ’Девушка в тумане’ і фільм є.
’Ловець невинних душ’
Бабка_в_кедах• 28 января 2023
Ответ дляСпелый баклажан
Так.
Раджу ’Девушка в тумане’ і фільм є.
’Ловець невинних душ’
Дякую)
ЭкстрасенсиХаЯ• 28 января 2023
Ответ дляЧукча Мукча
Література для всіх бажаючих пірнути в пригоди. Потера читають всі, від дітей і до....
Особисто мене не зачепило, але не дивуюсь зацікавленості інших

Із задоволенням читала і дивилась фільм про Чарлі і шок.фабрика.
Програма 4 кл. і що тепер?))
Я прочитала Матільду того ж автора ,Поліану і Енн з зелених дахів. Починала читати дочці,а потім брала на роботу і по дорозі читала. В моєму дитинстві не було цих книжок.