Калёва Замалёва• 28 января 2023
Порадьте найцікавіші українські казки для дітей 5-6 років
Будь ласка, порадьте найцікавіші українські казки для дітей 5-6 років. З цікавим сюжетом, щось про пригоди можливо...
ksusha1155• 28 января 2023
Щось самі придумайте. Про песика Петрона почали знімати мульт серіал, поки що лише 1 серія, але цікава і дуже мила) можна щось таке придумати на основі цієї історії. Із народних- котигорошко, про лісову школу, капітошка..