ЦыбаФу• 28 января 2023

Зміна фасадів, мій результат

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3252913-1
Мої попередні дві теми.
Показую шматочок. Ще не зрозуміла, але наче нічого. Ясно, що не кардинально та не гламурно, але малою кров´ю осучаснили.
Етитьская богомышь• 28 января 2023
Ответ длямаминаБубочка
Стало краще. Я вам зараз покажу як ми просто перефарбували двері. Фарба недешева. Перед покраскою затерти треба наждачкою до матової поверхні. Ручки поміняли ще.
Хорошо вышло
Прям под современные )
Но это же дерево
А с дсп столетним такое не получится
Гу го гу го гу• 28 января 2023
Ответ дляЦыбаФу
Це дача, у нас там зберігається посиільня білизна, полотенця, тому все закрито. Зрозуміло, що вітрини було б краще. Але робили практично
Симпатично. Ви молодці. Це ви з чоловіком зробили?
Что-то не спится• 28 января 2023
Не обязательно боковины красить. Сейчас модно сочетание белого и дерева. Нормально все выглядит. Отличная мебель получилась.
автор ЦыбаФу • 28 января 2023
Ответ длямаминаБубочка
Слухайте, круто вийшло. На жаль, я дурепа і двері теж перефарбувала , але фарбу вибрала якусь дикого червоного кольору, та ще й блищать. До того були нові білі двері, стали червоні, гидко й дивитися, але перефарбовувати немаж сил.
Рву и мечу• 28 января 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Мені не подобається (
До было лучше?
Етитьская богомышь• 28 января 2023
Ответ дляЦыбаФу
Однозначно. Писала вище, це не ті меблі де майстри роблять лялечку гламурну. Це совдеп
Вышло хорошо
И бока менять не надо
Как раз сейчас модно комбинированное белое и под дерево
Всё классно!
маминаБубочка• 28 января 2023
Я вважаю, що можна було просто перефарбувати. На ютубі багато відео. Фарба обійшлася б тисячі в три. Ми і батареї перефарбували. Зараз покажу.
Гу го гу го гу• 28 января 2023
Ответ длямаминаБубочка
Батареї класні. Котан взагалі відпад
Етитьская богомышь• 28 января 2023
Ответ длямаминаБубочка
Покрасить дсп?
Та оно рассыпется как шкурить начнёшь )
Вы сравнили , чугунные батареи и дсп )
Аноним_Галя• 28 января 2023
Скажіть будь ласка,як відбувається замовлення.На сайті дивлюсь вказані ціни за м2,ви замовляли вже готові фасадні дверцята?
автор ЦыбаФу • 28 января 2023
Дівчата. Ще порада потрібна. В ці ніші дзеркала ставити? Там годинник стоїть, фоторамки. Наче з дзеркалами буде світліше, бо ці ніші дуже темні ,як провалля. Але боюся, що схоже стане на круті нульові
Етитьская богомышь• 28 января 2023
Ответ дляГу го гу го гу
Батареї класні. Котан взагалі відпад
Он красил )
Вид именно такой у него
- ну как? - хорошо ж вышло ?
Вишневий цвіт• 28 января 2023
Ответ дляЦыбаФу
Так. Лише фасади. Дві шафи, тумба під телевізор обійшлися в майже 10 тис грн.
Варіанти дешевше/дорожче є. Але різниця +- 1000 грн, не більша.
І залижить ще від матеріалу, кольору. Брали самі дешеві плівкові
Нові меблі вам би обійшлись в два рази дорожче, як мінімум)
Гу го гу го гу• 28 января 2023
Ответ дляЦыбаФу
Я б не ставила дзеркала.
автор ЦыбаФу • 28 января 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Так, і якість під питанням. А тут все стійке, всередині постілі на 10 ліжок, полотенець, покривал.

Хотілось би вітрину зі склом і чимось красивим, але вибір в сторону практичності
рукиЖимолости• 28 января 2023
Автор, вийшло дуже класно, але в мене питання не по темі)) як називається ця розкішна рослина у вас на шафі? Зелень така соковита і доглянута👍
В мене теж при вході шафа і я її прикриваю таким кущем, але ваша мені подобається набагато більше😍
Етитьская богомышь• 28 января 2023
Ответ дляЦыбаФу
Ой, не
Будет совдеп опять
Пусть на контрасте с белым ,темные будут
Ничего страшного
Етитьская богомышь• 28 января 2023
Ответ длярукиЖимолости
Это ж папоротник пластмассовый
Во даёте
Вишневий цвіт• 28 января 2023
Ответ дляЦыбаФу

Хай служить)
рукиЖимолости• 28 января 2023
Ответ дляЕтитьская богомышь
Это ж папоротник пластмассовый
Во даёте
Серйозно?😂
автор ЦыбаФу • 28 января 2023
Ответ дляАноним_Галя
Ми старі переміряли , записали кількість під розміри, приїхали на виробництво, там вибирали колір та фактуру вже . При нас дівчата внесли в систему і прорахували. Якщо задорого/задешево, перерахували інші варіанти. Ніхто не напрягає, можуть рахувати хоч 10 разів, поки ви не вирішите остаточно.
І треба відразу під петлі замовляти вирізи, вдома старі проміряли.
sobacura• 28 января 2023
Ответ дляЦыбаФу
Корпус той самий, нічого не робили. Тільки фасади замовили на Кронасі та прикрутили
Дорого вийшли? Мдф?
маминаБубочка• 28 января 2023
Ответ дляЕтитьская богомышь
Покрасить дсп?
Та оно рассыпется как шкурить начнёшь )
Вы сравнили , чугунные батареи и дсп )
Шкурити просто подряпати, але от вище пишуть що можна і не шкурити. Це з ютубу- рекомендації. Я ще плсудомийки роздумую як фарбувати. З дверима розібрались, паркет перециклювали перелакували, вийшло супер!, Посудомийка може не порадувати з часом, бо пар і температура при відкриванні може відстань фарба. Ми ще замінили скло в дверях, вийшло взагалі волшебно
маминаБубочка• 28 января 2023
Ответ дляЕтитьская богомышь
Он красил )
Вид именно такой у него
- ну как? - хорошо ж вышло ?
Кошка всегда сидит в гуще игрушек. Вот где игрушки, она туда в самый центр садится.
автор ЦыбаФу • 28 января 2023
Ответ длярукиЖимолости
Серйозно?😂
Так викинула, ще з нульових залишився. Прибрала з очей цей гламур. Видно, що дзеркало на телевізором повісила для розширення простору.

Дзеркало там же відразу замовила
автор ЦыбаФу • 28 января 2023
Ответ дляsobacura
Дорого вийшли? Мдф?
Плівка, 10 тисяч.
маминаБубочка• 28 января 2023
Ответ дляЦыбаФу
Покажіть. Фарбу я купувала в спец магазині на метро Шулявська, банку можу сфоткать. Там хлопці допомогли підібрати. Вийшло так, я прийшла, пофарбували вдома мені не сподобалось, повезла назад і до моєї фіолетуватої фарби додали зеленої і білої щоб вийшло капучіно. Це дуже цікаво. Я тут навіть тему створювала,як виправити колір фарби.
рукиЖимолости• 28 января 2023
Ответ дляЦыбаФу

Дзеркало там же відразу замовила
😩 Викинули?
Я б купила собі такий
Добротная• 28 января 2023
Ответ дляЦыбаФу
Купить новую было бы дешевле
неДоПриличий• 28 января 2023
Ответ дляЦыбаФу
Я хочу в кухні оновити фасади , а можете ссилку дать де замовляли ? Як розрахунки робити ? Не дуже в цьому розбираюся (((