ЦыбаФу• 28 января 2023
Зміна фасадів, мій результат
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3252913-1
Мої попередні дві теми.
Показую шматочок. Ще не зрозуміла, але наче нічого. Ясно, що не кардинально та не гламурно, але малою кров´ю осучаснили.
Мої попередні дві теми.
ЦыбаФу
• 28 января 2023
Ответ дляЕтитьская богомышь
Ой, не
Будет совдеп опять
Пусть на контрасте с белым ,темные будут
Ничего страшного
Будет совдеп опять
Ничего страшного
Дякую. І мені здається що буде схоже на радянські серванти. Не буду ставити. Але там чомусь та дальня стінка дивного кольору
, зовсім дешеве ДВП
Добротная• 28 января 2023
Ответ дляЦыбаФу
Так. Лише фасади. Дві шафи, тумба під телевізор обійшлися в майже 10 тис грн.
Варіанти дешевше/дорожче є. Але різниця +- 1000 грн, не більша.
І залижить ще від матеріалу, кольору. Брали самі дешеві плівкові
Купить новую было бы дешевле
маминаБубочка• 28 января 2023
Ответ длярукиЖимолости
Автор, вийшло дуже класно, але в мене питання не по темі)) як називається ця розкішна рослина у вас на шафі? Зелень така соковита і доглянута👍
В мене теж при вході шафа і я її прикриваю таким кущем, але ваша мені подобається набагато більше😍
Хлорофітум
рукиЖимолости• 28 января 2023
Ответ длямаминаБубочка
Хлорофітум
О, Ви теж купилися на натуральність?😁 Це виявилось підробка, але дякую вам за назву
ЦыбаФу
• 28 января 2023
Ответ длярукиЖимолости
😩 Викинули?
Я б купила собі такий
Та ну, де штучні рослини продають можна купити і краще. Може мені воно приїлося за 20+ років, то здається не сучасним наразі.
Як в анекдоті про козу, стало легше дихати
ТихоЯ• 28 января 2023
Ответ длярукиЖимолости
хлорофітум
Выкупаная• 28 января 2023
Ответ длямаминаБубочка
Я вважаю, що можна було просто перефарбувати. На ютубі багато відео. Фарба обійшлася б тисячі в три. Ми і батареї перефарбували. Зараз покажу.
А киця справжня?
маминаБубочка• 28 января 2023
Ответ дляsobacura
А що ха фарба? Результат шикарний!
Teknos futura aqua 40. Колір по рал підбирала , сайт
ЦыбаФу
• 28 января 2023
Ответ длямаминаБубочка
Покажіть. Фарбу я купувала в спец магазині на метро Шулявська, банку можу сфоткать. Там хлопці допомогли підібрати. Вийшло так, я прийшла, пофарбували вдома мені не сподобалось, повезла назад і до моєї фіолетуватої фарби додали зеленої і білої щоб вийшло капучіно. Це дуже цікаво. Я тут навіть тему створювала,як виправити колір фарби.
Та то давно було, заїхали в Нову Лінію, купили під червоне дерево, перефарбувала білі нові двері, дурепа, та сходи на 2й поверх. Тепер так і живемо, немає бажання змінити.
А у вас дуже гарно вийшло, і колір незвичний благородний
неДоПриличий• 28 января 2023
Ответ дляsobacura
Почекайте ще мою тему. Я скоро свої фарбуватиму )
Ви плануєте фарбувати ? Я хочу змінити, в мене фасади темні під дерево , хочу світлі зробити, але потрібно буде все міняти і столешницю, і мийку і кран , а там і плита …ніяк не вирішу , чи потрібно воно мені((( але і хочеться.
рукиЖимолости• 28 января 2023
Ответ дляЦыбаФу
А я собі хотіла в пустий темний кут поставити штучний фікус бенжаміна. А він до війни близько двох тисяч коштував, зараз взагалі мабуть космос
маминаБубочка• 28 января 2023
Ответ дляЦыбаФу
, зовсім дешеве ДВП
На ваших фото відрізняється колір карнізу від фото фасадів. Фарбували?
Стінку треба шукати рішення як перефарбувати
ЦыбаФу
• 28 января 2023
Ответ длямаминаБубочка
Так, 4 рази, ніяк не могла підібрати відтінок, чоловік сказав, щоб не парилася бо ніхто не побачить. А ви побачили. Сильно відрізняється?
маминаБубочка• 28 января 2023
Ответ дляЦыбаФу
Дякую. Я зараз кухню ’рожаю’. Слухала блогерів багато і наче виходить, хоча зрозуміла, що колорист з мене поганий. Важко дається, ходу годинами по відділам шпалер, плитки, об´їздила десяток магазинів. Такий досвід огого. Але вже поклеївши всі шпалери знайшла що в Лєруа марлєн краще дешевше і більше вибір, але вони зачинені були, коли я купувала собі.
Ответ длянеДоПриличий
Так,я змушена. В мене частина фарбовані мдф і 5 шт з дсп. В понеділок вже замовлятиму фарбу і після 5 лютого планую фарбувати.
ЦыбаФу
• 28 января 2023
Ответ длянеДоПриличий
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2482588
Ось моя тема ще з 2019 року. Вперше вирішира обновити стару польську кухню БРВ, здерла стару плівку, перефарбувала. Під неї вже прийшлося і стільницю і плиту міняти, бо одне іншого тягне.
Сфоткала тільки що, 3 роки політ нормальний
Баксы_сдам• 28 января 2023
Ответ дляЦыбаФу
, зовсім дешеве ДВП
То можете прикрасити якоюсь декоративною панеллю. Можна на основу по розмірам ніши тканину натягнути, шпалери поклеїти, бамбук, кусочки деревяшок, мій чоловік взагалі залишки ламінату вставив в нішу своєї шафи. Або просто покрасити світлою фарбою, наприклад тієї, що й карниз фарбували.
ЦыбаФу
• 28 января 2023
Ответ дляБаксы_сдам
До речі, це ідея, може точно щось туди придумаю. Спитаю в чоловіка, може залишки ламінату завалялися.
Ряженка• 28 января 2023
Автор, супер! Дай вам Бог здоров´я за ідею!)
У мене теж на дачі меблі схожі, ламала голову як їх освіжити найменш затратно
Лунтик-паунтик• 28 января 2023
Я покажу свою комнату в Польше, где живу. Фото ’ до’ и ’после’ так сказать моего маленького ремонта. Я давно приезжаю сюда, поэтому это моя комната, здесь никто не живет, кроме меня. Хозяйка и она же работодатель сказала делай, что хочешь. Я и сделала. Только на фото ’ до’ я пол покрасила 1 раз, до этого был деревянный, ничем не покрытый, я пятнами 10 - летней давности от белой краски. Когда его мыла- непонятно было чистый или грязный, такой вид был у него. Тумбочки были такими темными. Комод слоновой кости отдали мне знакомые поляки, я его не красила
маминаБубочка• 28 января 2023
Ответ длянеДоПриличий
Покажіть, з дозволу автора.
Я нещодавно була в магазинах кухонь багато передивилась, може і по ціні скажу, ви мене багато скріншотів, фоток. Так от є розпродажі на -30 і можна купити дешево але простеньку .
рукиЖимолости• 28 января 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Вау!😍👍
Лунтик-паунтик• 28 января 2023
Ответ длярукиЖимолости
Вау!😍👍
Спасибо. Ничего особенного не делала, только красила. На мусорник хозяйка вынесла остатки мебели, я взяла боковушки выдвижных ящиков, покрасила и сделала полки. В общем лепила из того, что было
рукиЖимолости• 28 января 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
У Вас безперечно талант
Лунтик-паунтик• 28 января 2023
Ответ длярукиЖимолости
У Вас безперечно талант
Спасибо. А колебалась конечно красить комоды и тумбочки, как оно будет выглядеть? Но потом решилась в один момент. Конечно ковер купила новый на Olx польском от Икеа, кстати густой, хорошее качество, заберу его домой потом сыну в комнату. Тюль также на ОЛХ куплен. Еще позже полку от Икеа на их сайте купила в угол, где место было( там, где цветок на полу стоит). В общем как- то сделала своё жильё более- менее комфортным и уютным.