Ковбой Хагис• 28 января 2023

Терміново! Консультація інфекціоніста!

Потрібна консультація інфекціоніста 🙏
В травні-червні 2020 року дитину вкусило два кліщі ( одночасно). Була неділя, дитина була в селі, ходила гуляти з бабусею в ліс. Пізно в вечері виявили кліщі і самостійно дістали їх. Ніби було все добре!
В травні 2021 року здали аналізи, результати негативні! З того часу кліщі більше дякувати Богу не кусали. В листопаді в дитини температура трималася 38 три тижні, голова крутилася, нудило і на світло різко реагувала, хоч температура була висока, але кінцівки рук та ніг були льодяні і білувато- синього кольору. Лежали в лікарні, діагноз не встановили( Тиждень назад знову почалася температура, різке реагування на світло. Здали повторно аналізи, результат позитивний ( Сьогодні прийшли результати, як дочекатися понеділка, щоб піти до лікаря не знаю( місця собі не знаходжу😭😢
Барабан для взрослых• 28 января 2023
Лікар, який розуміється в борреліозі - Марія Іванова. Не знаю чи в Україні https://likarni.com/ua/doctor/ivanova-marija-anato...

автор Ковбой Хагис • 28 января 2023
Ответ дляБарабан для взрослых
Дякую!
Барабан для взрослых• 28 января 2023
З лікуванням бореліозу досить не просто. Про нього мало знають, лікують стандартно, але це ’стандартно’ часто не ефективно.
Шукайте у фейсбуці група є тих хто хворіє, лікується, лікувався, там багато інформації.
автор Ковбой Хагис • 28 января 2023
Ответ дляБарабан для взрослых
Не підкажете, як група називається?
Дякую!
Вкусныйпончик• 28 января 2023
Сінево досить часто помиляється, раджу для початку перездати.
автор Ковбой Хагис • 28 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
А де достовірно роблять?
Барабан для взрослых• 28 января 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Не підкажете, як група називається?
Дякую!
Зараз.
Барабан для взрослых• 28 января 2023
Лайм Україна
Барабан для взрослых• 28 января 2023
Аналіз раджу здати Westernblot (він кількісний), там ціла панель білкфв. Одразу і М і G здавайте.
Діла, Сінево його не соблять.
Точно пам´ятаю Савон (на Андріївському спуску робить), але є ще низка клінік. Коштував близько 1000 гривень

МисисПропер• 28 января 2023
Доксициклин пропишут,там долго пить его надо,но чем раньше,тем лучше,эта фигня сильно по нервной системе бьет
Вкусныйпончик• 28 января 2023
Ответ дляКовбой Хагис
А де достовірно роблять?
Мені подобається діла та csd.
Про сінево легенди ходять. Моїй агітній подрузі знайшли токсоплазмоз, можете уявити, що вона пережила. Перездавала в державній - не знайшли і час показав, що таки сінево помилилась.
автор Ковбой Хагис • 28 января 2023
Ответ дляБарабан для взрослых
Діла, Сінево його не соблять.
Дякую, але з Рівненської області!
Барабан для взрослых• 28 января 2023
Ответ дляМисисПропер
Доксициклін раніше мав обмеження, з 12 років.
МисисПропер• 28 января 2023
Ответ дляБарабан для взрослых
Назначают,он и имеет в инструкции
Вкусныйпончик• 28 января 2023
Наче в добробуті є онлайн консультації платні.
Тётушка Лошадь• 29 января 2023
IgG не говорять про гостре захворювання
Марга_Рита• 31 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
У них, до речі, є класна функція безкоштовна телемедицина. Можна відразу проконсультуватися з лікарем по результатам аналізів.