Коли оформляєш доставку уже в Україну, в додатку є розділ «додати товар» там кількість і ціна
Питання: чи можна одне додати «дитячий одяг» і його загальну суму, чи важливо кожну одиницю добавляти окремо?
Щось від цього змінюєтьс?
В мене 13 одиниць, все дитячий одяг.
Щось від цього змінюєтьс?
В мене 13 одиниць, все дитячий одяг.
Ответ дляmkremen
Автор, а що так вигідніше ніж через баєрів?
Не знаю, напевно однаково. Просто я зайшла - вибрала (зловила розмір) що мені подобаєтся і викупила.
Буває таке що от немає розмірі, а тут з’явився саме того що я дуже хотіла, а баєр ще не викупляє,тоді я сама.
Romashechk@• 31 января 2023
Не знаю як Зару , але навіть без ваги і комісії Резервед був дорожчий цієї осені в баєрів з Польші , ніж замовити на нашій версії сайту. Якщо що - вернути можна, швидше і не треба чекати компанію.