ВернитеВалеру• 29 января 2023
А у вас була своя кімната в дитинстві?
Я не вважала моє дитинство найкращим , але деякі моменти просто заховала куди подалі. І переконала, що в мене було норм дитинство.
А тут почала працювати з психотерапевтом і.... Ні, вона не налаштовує проти батьків. Навпаки, йдемо до того, щоб я дійсно їх прийняла, пробачила і налагодила стосунки.
В мене не те, що не було кімнати. В мене не було мого місця. Я коли це зрозуміла, моя внутрішня дитина волала від нерозуміння: а навіщо взагалі було мене народжувати? Ні, в мене батьки не маргінали якісь. Це начитані, освідченні люди. В селі майже інтелігенція. Папі навіть пропонували посаду голови сільради.
Жили в будинку з дідусем, бабусею і прабабусею. Я постійно спала то з бабусею, то з дідусем. Потім в залі. Але потрібно було встигнути постелити поки дідусь не прийшов дивитися телевізор. Бо потім до нього що говори, що ні- він мене ігнорував. В до народження молодшої сестри - не спускав мене з рук, розповідав мені казки. Потім мене неначе не стало. Коли приїжджали гості ( тітки, двоюрідні брати і сестра) то мені ще доводилося шукати де лягти.
При цьому я вчилася на відмінно, закінчила школу з золотою медаллю. З хлопцями не гуляла. Хоча мамі постійно розповідали , що я заграю з старшими хлопцями. І вона сварила мене " гуляща". В дійсності я боялася вийти з класу, бо деякі старшокласники мене зажимали в куток. А я сама не могла відбитися і від вчителів допомоги не було. Ну хіба розповісти мамі яка я ....гуляща.
Я довго це все ховала в собі. Робила вигляд, що нормальні відносини з батьками, що я доросла , самодостатня жінка. А по факту піймала себе на тому, що в середині я десь застрягла в тому часі і верещу від образи і нерозуміння. Декілька разів пробувала пройти практики зцілення внутрішньої дитини. А я не можу зайти в дім. Або заходжу , а там пусто. Просто все чорне.
Навіщо я це все пишу? Не знаю. Так хочеться комусь сказати. Батькам немає сенсу. Намагалася декілька разів поговорити. " Невдячна, гуляща, погана донька". Але при цьому " чому ж ти так далеко від нас заїхала і ми ж тебе вже півтора року не бачили". Бо мені не так боляче тільки по телефону і на другому континенті від вас
ВернитеВалеру
• 29 января 2023
Ответ дляВесёлая морковка
теперь еще больше не поняла причем тут нлп к фразе ’Это знания психологии не как способа зарабатывания денег, а как инструмента влияния.’’?
автор же не на нлп ходит
Ну так на тих курсові вчать як правильно маніпулювати людьми. Зп допомогою знань психології.
Але це така штука, що у багатьох воно виходить дуже клряво і викликає більш посмішку ніж бажання бігр´ти робити як просять
Омлетик• 29 января 2023
Ответ дляВесёлая морковка
а можете объяснить эту фразу ’Это знания психологии не как способа зарабатывания денег, а как инструмента влияния.’?
А что в ней непонятного?
Грабля• 29 января 2023
Ответ дляКаяспер
а где я про себя писала?
в ваших снах? фантазиях? мечтах?)
Коли ви критикуєте людей, то це вас ніяк не стосується, да? Усі мають бути добрими, а вам не обов´язково?
Омлетик• 29 января 2023
Ответ дляВесёлая морковка
автор же не на нлп ходит
Нет, это не НЛП, которое я не приемлю.
ВернитеВалеру
• 29 января 2023
Ответ дляВесёлая морковка
а розкажыть як часто ходите? чи ви онлайн? скільки коштує? як давно? може й скажіть як шукали і хто саме ваш психотерапевт?
З психологом ходила місяць раз в тиждень. Не пішло. Чесно
З психотерапевтом ми по іншому. Один сеанс. Зараз читаю книгу, яку вона дала. Після книги домовимося про зустріч. Я шукала такого, щоб більше вислухав , десь підказав, направив. Рішення я сама приймаю. Можливо не класично, не по правилам. Але мені головне результати і я знаю себе.
ВернитеВалеру
• 29 января 2023
Ответ дляУлыбАчка
У вас просто противний характер, тому вам все не так і всі родичі не такі. І проблем в житті немає, тому і придумали собі ’печальку з дитинства ’
Я вам більше скажу. Я вся жахлива , противна людина))
Омлетик• 29 января 2023
Ответ дляВесёлая морковка
автор же не на нлп ходит
Обьясняю на самом простом примере. Помните фильм ’Джентльмены удачи’, когда маленький и безобидный Доцент гоняет Колю Питерского, а тот орет ’Помогите, хулиганы зрения лишают!’? Вот, Доцент хорошо знал психологию. Все таки педагог по образованию.
Паспортный стол• 29 января 2023
Была, но без двери
И вообще все очень скромно было. Но за это не обижаюсь. Есть другие вещи неприятные.
Каяспер• 29 января 2023
Ответ дляГрабля
я критикую??)))) вы там что , свои ночные кошмары рассказываете?
где я критиковала кого то? то, что вы приняли на вас счет, потому что вас это задело, то так и говорите - ’воспринимаю инфу необьективно в силу психологических проблем’. а додумывать то, что я не писала, не нужно
Каяспер• 29 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
Ти її послав, а вона ніяк не посилається.
Але я вже банками навчена і не напишу прямо куди вам підти. Хоча шкода. Інакше бачу не доходить (

аааа так вы оказывается меня послали?)))))) сплошная доброта) так это мило))))) да уж, с такими коммуникативными навыками вы еще долго будете триггерить и насчет прошлого и насчет настоящего. тут явно не в прошлом дело, а в вас.
Перемелица• 29 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
Автор я прочла все ваши ответы....не возвращайтесь домой. И ещё...мне хочется вас крепко обнять...вашу маму не понять...
ВернитеВалеру
• 29 января 2023
Ответ дляПеремелица
Можете з´їздити обійняти і розповісти яка фігова в неї дочка. Вона з вами якраз погодитися. ’ З самого її народження про це говорила’
ВернитеВалеру
• 29 января 2023
Ответ дляКаяспер

А ви що думали, що я вам діферамби пишу?
Каяспер• 29 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
нет конечно, я уже поняла, что такой человек как вы не способен писать диферамбы. вот токсичность, злость, обиду это да. а доброту и диферамбы точно не про вас
ВернитеВалеру
• 29 января 2023
Ответ дляКаяспер
Так я ж і написала. Я само зло і токсичність. Мені до вас, добрих, чарівних людей далеко
Каяспер• 29 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
оо, крайности пошли.
кто сказал, что я добрая?)))) опять ваши влажные ночные фантазии?)
ВернитеВалеру
• 29 января 2023
Ответ дляКаяспер
оо, крайности пошли.
Я вашим підіграю . Ніч то у вас, не у мене
Каяспер• 29 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
наоборот здоровая психика должна это переработать и принять, а не прощать. кто-то у вас попросил прощения, чтобы прощать? вы так сами поощряете зло, ещё и сами так поступать будете.
моя мать тоже гордо говорит: я всех простила!
да это простое белое пальто и поощрение своего эго. ’ох, эти людишки, фу, но я всех простила, да’.
и к своим детям относилась в миллион раз хуже и превзошла по уровню насилия всех тех, кого простила.
а скажешь ей об этом, она сразу в слёзы, в жертву и рассказы, как всех простила. а то, что она нос разбила в порыве истерики своему ребёнку, разговаривала с ним исключительно ором и бросалась в него табуретками - ну, дык, довели, а она простила всех.
охрененно удобная позиция
принять, прощать или что либо другое, сводится к одному - отпустить ситуацию и забыть. посыл моего сообщения был в этом.
это же элементарно. ваш пример совсем не про это. мухи отдельно котлеты отдельно.
Каяспер• 29 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
нет, у меня 4.50 вечера сейчас.
подыгрывайте лучше здравому смыслу и адекватности. более продуктивно будет) впрочем, решать вам.
ВернитеВалеру
• 29 января 2023
Ответ дляКаяспер
нет, у меня 4.50 вечера сейчас.
А ви все ведетеся
Я вам ще вчора сказала, що хай буде по вашому. А все доказуєте і доказуєте. Щоб що?
Каяспер• 29 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
А ви все ведетеся
это называется диалог. в нем необязательно что то доказывать. в вашем случае так это вообще бесперспективно.
ВернитеВалеру
• 29 января 2023
Ответ дляКаяспер
Діалог- це коли є конструктив. А у вас виходить просто самолюбування і щоб ваш меседж був фінальним. Я не горда, тому сьогодні також повторю
Хай буде гречка
Каяспер• 30 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
Хай буде гречка
конструктив был. но вы его не заметили, так как ваши чувства застилают ваши глаза. и вы не видите многих вещей. вы их увидите и поймете, со временем. скорее всего
Грабля• 30 января 2023
Ответ дляКаяспер
Ну да, всі крім вас мають психологічні проблеми))
ВернитеВалеру
• 30 января 2023
Ответ дляГрабля
Та не чіпайте. Пані саме в екстазі від себе. Най радіє
Каяспер• 30 января 2023
Ответ дляГрабля
а кто вам сказал что у меня их нет?
Каяспер• 30 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
А ні))) не заспокоїться ж)) все рівно буде писати
так а вы зачем пишете?)))
форум для того и создан, гречка вы моя непонятливая)))))
Корсет_на_шурупах• 30 января 2023
Ответ дляВесёлая морковка
а було таке що їхный секс бачили?
Ні
ЗаведУющая• 30 января 2023
Ответ дляКаяспер
Ви зовсім не розумієте, смисл не про відпустити щось, чи простити, а навчитися приймати правильні рішення, жити в першу чергу для себе, не відкладати життя на потім. Бо без цього людина не буде щасливою. З тим дитинством, що було, ці навички не розвинулися, а дорослому важко перевчитися поводитися по іншому. Тут кожну ситуацію треба проговорити і зрозуміти чому так, а не інакше. Побачити світ і себе в ньому головним персонажем, а не другорядним, яким ти був у сім´ї.