ВернитеВалеру• 29 января 2023
А у вас була своя кімната в дитинстві?
Я не вважала моє дитинство найкращим , але деякі моменти просто заховала куди подалі. І переконала, що в мене було норм дитинство.
А тут почала працювати з психотерапевтом і.... Ні, вона не налаштовує проти батьків. Навпаки, йдемо до того, щоб я дійсно їх прийняла, пробачила і налагодила стосунки.
В мене не те, що не було кімнати. В мене не було мого місця. Я коли це зрозуміла, моя внутрішня дитина волала від нерозуміння: а навіщо взагалі було мене народжувати? Ні, в мене батьки не маргінали якісь. Це начитані, освідченні люди. В селі майже інтелігенція. Папі навіть пропонували посаду голови сільради.
Жили в будинку з дідусем, бабусею і прабабусею. Я постійно спала то з бабусею, то з дідусем. Потім в залі. Але потрібно було встигнути постелити поки дідусь не прийшов дивитися телевізор. Бо потім до нього що говори, що ні- він мене ігнорував. В до народження молодшої сестри - не спускав мене з рук, розповідав мені казки. Потім мене неначе не стало. Коли приїжджали гості ( тітки, двоюрідні брати і сестра) то мені ще доводилося шукати де лягти.
При цьому я вчилася на відмінно, закінчила школу з золотою медаллю. З хлопцями не гуляла. Хоча мамі постійно розповідали , що я заграю з старшими хлопцями. І вона сварила мене " гуляща". В дійсності я боялася вийти з класу, бо деякі старшокласники мене зажимали в куток. А я сама не могла відбитися і від вчителів допомоги не було. Ну хіба розповісти мамі яка я ....гуляща.
Я довго це все ховала в собі. Робила вигляд, що нормальні відносини з батьками, що я доросла , самодостатня жінка. А по факту піймала себе на тому, що в середині я десь застрягла в тому часі і верещу від образи і нерозуміння. Декілька разів пробувала пройти практики зцілення внутрішньої дитини. А я не можу зайти в дім. Або заходжу , а там пусто. Просто все чорне.
Навіщо я це все пишу? Не знаю. Так хочеться комусь сказати. Батькам немає сенсу. Намагалася декілька разів поговорити. " Невдячна, гуляща, погана донька". Але при цьому " чому ж ти так далеко від нас заїхала і ми ж тебе вже півтора року не бачили". Бо мені не так боляче тільки по телефону і на другому континенті від вас
ЯсноВидящая• 29 января 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Спочатку малювала і продавала картини, потім в інституті працювала офіціантом + мала непоганий а ля бізнес, потім іпотека, за нею інша, потім ще дві
Ахахаа картины..официантка..
Да вы с юмором!)
Вот а для бизнес это видимо и есть главная статья доходов)
Да вы с юмором!)
Вечно недо...• 29 января 2023
Не було кімнати. Ну якось я не зробила з цього травми. Вдячна, що народили мене без кімнати))) . До речі, в пізньому віці; тато рано помер, я ще вчилася. Тут би в автора була травма в квадраті))) З мамою теплі стосунки. Ціную, що любили й старалися для мене. Дивують такі, у кого світ клином зійшовся на своїй кімнаті...
Зубачистка• 29 января 2023
Ответ дляЕлена-ленуся
Удалено администрацией...
І..саме тому ви зайшли в брєдову анонімну тему , щоб написати відкрито своє фє і своїх білих туфлЯх.
ВернитеВалеру
• 29 января 2023
Ответ дляЗубачистка
Зато Ви дивіться, яка корисна тема. Стільки людей змогли зайти і розповісти які вони розумниці, на відміну від автора)))
Мені іноді здається, що можна просто тему створити ’ гнобимо автора. Одягаємо біле пальто’ і буде близько тисячі коментарів. Бо ніхто все рівно не читає. Зате свою експертну правильну думку потрібно написати
Зубачистка• 29 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
Більшість відповідей показує що читати люди не вміють. Зате люблять дуже здаватися розумними і повчати))
Перечитавши хотіла те саме написати, проте ви ж в курсі як тут в основному є)) Я добре розумію про що ви пишете, річ не в кімнаті річ у тому що у вас не було свого куточка, своєї крові та зі своїм простирадлом і т.д. образа на те що батьки,діди з бабами так і не спромоглися купити вам окреме ліжко, річ у тому що вами нехтували коли приїзджали гості,а потрібно навпаки діти на першому місці й т.д. моя вам порада все це проговорюйте батькам, час від часу так будуть дутися, говорити неблагодарна, проте повірте по каплі хоч трішки ви в такий спосіб їх переломите й закрийте свій гештальт
Зубачистка• 29 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
Саме так. А насправді є такі які читають лише назву теми а не саму тему і починається
соева-сысоева• 29 января 2023
Я своє дитинство теж не дуже люблю згадувати. Кімната на двох з братом, навіть стіл письмовий на двох. Спала на розкладному кріслі і мама заставляла його кожен ранок складати, а вечір розкладати. Не було свого кутка. Завжди сама, не вистачало уваги. В підлітковому віці старалась менше бути вдома і гуляти подалі від дому. Зараз вже давно переїхала, коли приїзджаю, немає навіть відчуття, що це мій дім.
АЛЕ…
З віком я змінила своє відношення до цього всього:
1. Зараз я маю свій дім, який люблю, і родину, яку люблю і яка любить мене. Що потрібно було, тоді це все пережити, щоб отримати, те що я маю зараз.
2. Батьків не звинувачую, а просто кажу собі, що мені хотілося б, щоб тоді вони відносились до мене по іншому.
3. Також розумію, що тоді були такі часи і батьки робили все інтуїтивно, головне щоб їсти було що. У них теж не було у кого спитати поради і з кого брати приклад.
4 І все ж, я їм вдячна просто за все, що вони для мене зробили.
І моя думка, якщо жити минулим і образою на батьків, то це «лєлєять» свою дитинку в середині себе, це зупиняє життєвий процес. А я вже доросла людина і вже питаю не з батьків, а з себе. А що я зробила, щоб моє життя стало кращим, чи що я можу зробити.
Тобто я просто дякую Всесвіту за те що я маю на сьогодні.
АЛЕ…
Фима Собак• 29 января 2023
У меня была своя комната, единственный ребенок в семье. Но кое-что похоже с вашей ситуацией, автор. Семья приличная и интеллигентная, не особо богатая, Кстати, задумываться начала об этом буквально недавно. Всю жизнь я слышала от мамы одни и те же слова: « ты психованная, ты монстр, ты меня с отцом загнобила, вытрепала все нервы и т.Д.» даже не скажу, что это чисто утрировано, т.к. все это проскакивало в разных интерпретациях и прочно замело в моей психике. Характер у меня конечно психованный, в том числе и мамина наследственность)) все это сводилось к каким-то бытовым скандалам. НО, в итоге: в юности никогда не пила, не курила и не гуляла, домой всегда в 21:00, абортов не делала, 2 красных диплома, престижная работа, муж и дочь. Внимание вопрос: что же тогда со мной не так??? Или не со мной?
ВернитеВалеру
• 29 января 2023
Ответ дляФима Собак
Можливо просто не дуже зручна? Не завжди виконували все, що говорили
Знаєте, я колись читала тут тему про побої в дитинстві. То більшість, хто писав , що в дитинстві батьки дуже били, мали інтелігентних батьків. На показ ідеальні сім´ї, за дверима монстри.
Мене мама так побила була за те, що поїхали вдень кататися на велосипедах. Я з подругою та її братом. Так я не мала велосипеда і не вміла їздити - мене віз її брат. Я потім декілька тижнів влітку в штанах ходила. Бо синці по ногам та сідницям були. І , знаєте що, вона вважає цю історію забавною. Ту, яку можна розглядати за столом з гостями.
Тут мене звинувачують в тому, що я обнагліла бо кімнати відітє лі не було. Просто тема саме про кімнати. Проблема в відносинах набагато більша.
Мене весь час називала гулящою, а мій перший секс був саме з моїм чоловіком. Вже як не в 22 так в 23 роки. Я не пам´ятаю коли ми з ним почали зустрічатися. Я правда розлучена, але також і кар´єра була, зараз бізнес. І дійсно питання, а що ж не так зі мною?
Царевна_несушка• 29 января 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Одним из потрясений, которое надолго врезалось в мою память было то, что мать сожгла елку. Отец вышел за хлебом 30 , но не вернулся ни сегодня, ни завтра ,ни 1 января. Из-за этого она просто вытащила елку с игркшками во двор и подожгла. Я помню , как я рыдала, просила не делать этого, но она уже была в истерике и остановить ее было нельзя. Эта история повторялась еще пару раз с вещами, их тоже жгла от отчаянья, но эффект от елки был ужасный.
Господи, зачем это нужно было делать? Сумасшествие какое-то.
ВернитеВалеру
• 29 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Бо мама була стані афекту і , більше за все, без підтримки. А ялинка як символ сім´ї, яка виявилася не зовсім сім´єю
Царевна_несушка• 29 января 2023
К сожалению, у тех, у кого нормальные родители, не понять. Что проблема не в комнате или о том, что чупа-чупс не купили. А том, что многие родители не любят своих детей, и что в таких семьях процветает вовсю сексуальное, психологическое и физическое насилие. И всё им сходит с рук, потому что у нас ювеналка одно название. Боялись бы, не творили бы эту дичь.
Царевна_несушка• 29 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
Еее, нє, вона була доросла людина. Це не виправдання. Якщо чоловік для тебе все, а на дитину плювати - то ти трохи ку-ку. Хочеш щось спалити, роби це без дитини.
У мене мати така ж істеричка. Але хоч не палила. Я що тоді її не розуміла, що зараз, коли сама мама.
ВернитеВалеру
• 29 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну так вона в той момент і була куку.
Не виправдовую. Діти не повинні того бачити.
Але, по ходу вона була дорослою тільки зовні. А в середині не зрілою особистістю з купою проблем
А_мій_самий_самий• 29 января 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Тогда в 5 лет мне было особенно это не понятно. Теперь понимаю, что так она пыталась выразить свое негодование.
Фима Собак• 29 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
Вы знаете, я недавно выговорилась мужу об этом, он так и сказал, что это потому что не прогибалась… характер у меня тоже не слабый)) слава богу не били, я не позволяла. вот поэтому всю жизнь и противостояние с ней, полное несовпадение характеров. А по поводу комнат, так да, зачем лишний раз разбираться, в чем причина…
А_мій_самий_самий• 29 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
Да, ход мыслей верный. Но нельзя не отметить, что мать была чистым проявлением эгоизма, рядом ребенок и нужно было понимать , что стоит найти менее радикальный способ для эмоций
ВернитеВалеру
• 29 января 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Це так. Я іноді теж істеричка. Можу швиряти речі. Але при дітях стримуюся. Якщо відчуваю, що не можу, заходжу в іншу кімнату, закриваючи і без звуку кричу, б´ю подушку. Це не нормально також. Але хоча б діти не бачать
ВернитеВалеру
• 29 января 2023
Ответ дляФима Собак
Я й психотерапевту не змогла розповісти. Деякі речі тільки тут, анонімно.
Фима Собак• 29 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
У меня муж как психотерапевт)) наверно уже достала его. Но он может успокоить любого!
УлыбАчка• 29 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
Ні, у нас спочатку дорослих, гостей, сестру бо мала . А я де знайду. Тому я ненавиділа коли приїжджали гості. Тітки все говорили що я товста і з вухами як у дідуся ( маминого папи) . А коли хрестили сестру, то там за столом в іншій частині будинку були всі, а мене в другій частині залишили.
У вас просто противний характер, тому вам все не так і всі родичі не такі. І проблем в житті немає, тому і придумали собі ’печальку з дитинства ’
дЫнька• 29 января 2023
Автор, обнимаю вас. Все это очень трудно. Вы, как и я, хотите, чтобы родители признали и оняли, что вам было плохо и что вы не хотите ссор, а хотите признания этого факта и уважения ваших эмоций.
Моя мама вот уже 20 лет отказывается признать тот факт, что мой папа-алкоголик, с которым она так и не решилась развестись, так искалечил мою нервную систему и моего брата, что мы будучи взрослыми все гребем-гребем эти последствия и никак не выгребем.
Живите свою жизнь, старайтесь быть счастливой без оглядки на кого-то, не рвите душу. Ваше и мое детство, увы, уже не изменить, но хорошая новость в том, что мы взрослые и теперь абсолютно все зависит только от нас и наших желаний и решений - выбор партнера, места для жизни, работы, быть счастливыми или нет, как любить своих детей и т.д.
Весёлая морковка• 29 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
Та я вже не експериментую. Знайшла хорошого психотерапевта. Сподіваюся, що все вийде.
Вам дуже пощастило і з батьками, і з родичами. ))
а розкажыть як часто ходите? чи ви онлайн? скільки коштує? як давно? може й скажіть як шукали і хто саме ваш психотерапевт?
Весёлая морковка• 29 января 2023
Ответ дляОмлетик
Автор, вы реально занимаетесь херней. Это не обесценивание с моей стороны. Это знания психологии не как способа зарабатывания денег, а как инструмента влияния.
а можете объяснить эту фразу ’Это знания психологии не как способа зарабатывания денег, а как инструмента влияния.’?
ВернитеВалеру
• 29 января 2023
Ответ длядЫнька
Дякую. Обіймаю вас
Все вірно. Я навіть не пробачення від них хотіла. Аби просто визнали той факт, що так, ми багато болю причинили. А тепер в дорослому житті потрібно робити все, щоб бути просто вдячними їм.
Зате ми вже не залежимо від них, і з нашими дітьми ми маємо можливість не наробити тих помилок
ВернитеВалеру
• 29 января 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Я вам поясню. Недо- НЛП
Весёлая морковка• 29 января 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Це більвсього мого життя. Я жила все життя з мамою і вітчимом в 1к квартирі. Це просто пекло було. Напевно, тому я уярила як кінь і тепер в мене будинок і 9 квартир
а було таке що їхный секс бачили?
Весёлая морковка• 29 января 2023
Ответ дляВернитеВалеру
Я вам поясню. Недо- НЛП
теперь еще больше не поняла причем тут нлп к фразе ’Это знания психологии не как способа зарабатывания денег, а как инструмента влияния.’’?
автор же не на нлп ходит