Та никада в жизни• 29 января 2023

Акне

Хто страждав на акне? Як вдалося вилікувати?
Антибіотики чи акнетін/ роаккутан і тд
Хочеться почути реальні відгуки
Жерица ночи• 29 января 2023
До косметолога з медосвітою, а вона вже підбере, що підійте саме Вам. Донька після аналізів на гормони, приймала саме гормони. Окрім лікування дієта з виключенням солодкого та молочного.

Языката Хвеська• 29 января 2023
Антибіотики допомагають, але допоки Ви їх п´єте. Та недовгий термін потім.
Для обличчя дуже допоміг еффезел гель. Але в мене висип ще на шиї та зона декольте - там його не икористовувала. Системні ретиноїди не пробувала. Я знайшла поки інший варіант - п´ю протизаплідні (Джас плюс). У всіх цих препаратів (антибіотики, ретиноїди, гормональні) є свої показання, протипоказання - вирішувати Вам та лікарю.
Мишка-шалунишка• 29 января 2023
Ответ дляЯзыката Хвеська
А в зоні декольте що допомогло?
Маю таку ж проблему, на обличчі добре справляється угресол, а от нижче - від нього сильне подразнення.
Кислоти пробувала- теж подразнення, алергія на шиї та декольте.
Від гормонів, нажаль, краще не стало.
Языката Хвеська• 29 января 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
А в зоні декольте що допомогло?
Від гормонів, нажаль, краще не стало.
Мені - протизаплідні. Від ефезелю теж подразнення було на шиї, ну а декольте я їм не мазала - бо дороге задоволення :)
В такому випадку Вам дійсно прийдеться вибирати між антибіотиками та ретиноїдами. Можливо я і помиляюсь - але ефект і від того і від іншого - поки п´єте. Так що дивіться, що Вам рекомендує лікар, де менше побічних ефектів, ну і вартість - скоріш за все прийдеться пропивати періодично циклами. Співчуваю, бо розумію яка це хрінь і як воно заважає по життю. Вдалого Вам лікування!
Мишка-шалунишка• 29 января 2023
Ответ дляЯзыката Хвеська
Дуже дякую!
Банан-барабан• 29 января 2023
Автор, учтите, что ок не лечит, они замещают Ваши гормоны на время приема. Если Вы используете ОК еще как контрацепцию,то нормально, а чисто от акне, я б обдумала хорошо.