Yulenka_1• 29 января 2023

Як навчалися першокласники у 1му півріччі у Логосі, Слов´янській гімназії, №309

Підкажіть, як навчалися ваші діти-першокласники у 1-му навчальному півріччі (09.2022 - 12.2022)? Онлайн чи офлайн, чи за мішаною формою? Як вчитеся/будете вчитися після зимових канікул?
Цікавлять школи на Позняках. Сину влітку буде 6 років. І я хотіла б, щоб він ходив до школи щодня, а не вчився на онлайні.
Буду вдячна за відповіді, підказки, поради.
Результат:
вже голосів: 9
7 (77.78%) Інший варіант
1 (11.11%) Онлайн (вдома)
1 (11.11%) Офлайн (в школі)
0 (0%) Неділя офлайн / неділя онлайн
автор Yulenka_1 • 16 февраля 2023
Доброго дня.
Дуже цікавлять ваші безпосередні відповіді в коментарях до теми.
Буду вдячна за будь-яку інформацію про навчання першокласників на Позняках, Осокорках (м. Київ).