З вересня, активно стали надходити повістки, на роботу/листами і ін.
Питання: хто з вересня,з вашого оточення чоловіків,дійсно одразу пішли на війну?
Просто цікаво для статистики:
Отримавши, це точно фронт
Отримавши,пройшов мед.огляд, але незабаром відправлять
Отримавши,це тільки внесення даних
Просто цікаво для статистики:
Отримавши, це точно фронт
Отримавши,це тільки внесення даних
Результат:
вже голосів:
126 (40.91%)
Просто,відвідав воєнкомат
105 (34.09%)
Отримав,і відправили
77 (25%)
Пройшов мед.огляд, чекає
Oksana-f9a3• 29 января 2023
Моєму знайомому дали на днях у дворі прийшов на наступний день, а йому чому ви прийшли, прийдіть через місяць
Ksenia-e9d7• 29 января 2023
БМ не отримав и многие знакомые тоже. Я удивляюсь, как? Когда в то же время парней 18 лет гребут
Charming person• 29 января 2023
Дали повестки друзьям и знакомым, сходили в военкомат, отметились и все. Но они и не бегали и спокойно без скандалов реагировали на вручение повесток. Одесса и Харьков.
Natalisa7613• 29 января 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Где гребут 18-летних?Сейчас срочный призыв отменен,можно в таком возрасте только по контракту пойти.То есть добровольно.
Ответ дляTeonaa
Яка ще статистика. Зробіть щось цікаве, а не статистику повісток
Блін, незнаю,що сказати,поки це цікаво,є варіанти?
Ksenia-e9d7• 29 января 2023
Ответ дляNatalisa7613
У коллеги сына уже нет, 18 было. Но да, вы правы, он контрактник
Natalisa7613• 29 января 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Спiвчуття колезі,сама маю сина 20 років.Вони ще діти,особливо 18.Жити і жити б.
o.shalneva• 29 января 2023
Нікому зі знайомих повісток не приходило...брат і племінник добровольцями пішли . Брат зараз проходить підготовку на 2-3місяці,а племінник вже на передовій.
Різні маю випадки серед рідних та знайомих. Чоловік отримував ще навесні. Пройшов медогляд і все. Родича призвали нещодавно і відправили в глибокий тил в комендатуру. Ходить туди як на роботу з 8 до 17. Знайомий пішов добровольцем бо син служить (контрактник), декілька разів відмовляли, але зараз під Бахмутом в самому пеклі.
vitaminka-25e8• 29 января 2023
Сусід отримав повістку, пройшов медогляд у вівторок вже їде на навчання
Ответ дляNatalisa7613
Киев. Оболонский ТЦК.
Отдельная очередь для призывников 18 лет, многие с мамами приходят.
Прошу не обязываться и в баню не слать, прийти можно в среду и самим посмотреть.
КРІСТІНА ТАРО• 29 января 2023
Медогляд пройшов не комісують, але по хворобі відстрочка. Дають на 6 міс. Потім знову проходиш комісію.
La isla Bonita• 29 января 2023
Ответ дляAniW
Так то ж б/м) новая жена получит, а их вообще выплачивают миллионы те?
Вот мне интересно. Ребят уже погибло столько, думаю более 30.000, неужели всем семьям по 15 млн дали?