Mrs.Anonim• 29 января 2023

Повістка надійшла

З вересня, активно стали надходити повістки, на роботу/листами і ін.
Питання: хто з вересня,з вашого оточення чоловіків,дійсно одразу пішли на війну?
Просто цікаво для статистики:
Отримавши, це точно фронт
Отримавши,пройшов мед.огляд, але незабаром відправлять
Отримавши,це тільки внесення даних
Результат:
вже голосів: 308
126 (40.91%) Просто,відвідав воєнкомат
105 (34.09%) Отримав,і відправили
77 (25%) Пройшов мед.огляд, чекає
Шеллар• 29 января 2023
Маю досить велике спілкування, є всі пункти зазначені у вашому питанні.
Teonaa• 29 января 2023
Яка ще статистика. Зробіть щось цікаве, а не статистику повісток
Oksana-f9a3• 29 января 2023
Моєму знайомому дали на днях у дворі прийшов на наступний день, а йому чому ви прийшли, прийдіть через місяць
Ksenia-e9d7• 29 января 2023
БМ не отримав и многие знакомые тоже. Я удивляюсь, как? Когда в то же время парней 18 лет гребут
Charming person• 29 января 2023
Дали повестки друзьям и знакомым, сходили в военкомат, отметились и все. Но они и не бегали и спокойно без скандалов реагировали на вручение повесток. Одесса и Харьков.
Natalisa7613• 29 января 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Где гребут 18-летних?Сейчас срочный призыв отменен,можно в таком возрасте только по контракту пойти.То есть добровольно.
автор Mrs.Anonim • 29 января 2023
Ответ дляTeonaa
Блін, незнаю,що сказати,поки це цікаво,є варіанти?
Марго 152• 29 января 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
У вас реальні приклади, що гребуть 18 річних чи так.
Ksenia-e9d7• 29 января 2023
Ответ дляNatalisa7613
У коллеги сына уже нет, 18 было. Но да, вы правы, он контрактник
Марго 152• 29 января 2023
Колеги отримали ще в літку повістки, ходять на роботу. Ті хто штурмом брали воєнкомати на початку служать. Колезі відмовляли 6 разів!!! але потім взяли.
Гл@ша• 29 января 2023
Серед знайомих для уточнення даних і проходження медкомісії. Є такі яких направляють в учебку. А один знайомий 49 років сам ходить до воєнкомату вже 2 рази не беруть
Natalisa7613• 29 января 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Спiвчуття колезі,сама маю сина 20 років.Вони ще діти,особливо 18.Жити і жити б.
o.shalneva• 29 января 2023
Нікому зі знайомих повісток не приходило...брат і племінник добровольцями пішли . Брат зараз проходить підготовку на 2-3місяці,а племінник вже на передовій.
Горськ• 29 января 2023
Ответ дляМарго 152
Реально,на вулиці,мати скандалила бо язва була.вже на полігоні,але він не вчиться в вузі.
Davidka• 29 января 2023
Різні маю випадки серед рідних та знайомих. Чоловік отримував ще навесні. Пройшов медогляд і все. Родича призвали нещодавно і відправили в глибокий тил в комендатуру. Ходить туди як на роботу з 8 до 17. Знайомий пішов добровольцем бо син служить (контрактник), декілька разів відмовляли, але зараз під Бахмутом в самому пеклі.
KateFrosty• 29 января 2023
Чоловік з березня у ЗСУ. Пару дні тому отримав повістку) Цирк
Марго 152• 29 января 2023
Ответ дляГорськ
Це скоріше виключення, аніж як вище писали гребуть.
nnnnika• 29 января 2023
Всі знайомі, що отримали за останній місяц повістки, поїхали на навчання
Марго 152• 29 января 2023
Ответ дляKateFrosty
Яким чином отримав? За місцем проживання?
LoliTaran• 29 января 2023
А хто ще з ваших знайомих каже: повістка НАДІЙШЛА? Це повіяло з : хлопка і смерть катам?
vitaminka-25e8• 29 января 2023
Сусід отримав повістку, пройшов медогляд у вівторок вже їде на навчання
Cat88• 29 января 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
15 млн захотелось?)
LotusA• 29 января 2023
Ответ дляLoliTaran
А як правильно?
AniW• 29 января 2023
Ответ дляCat88
15 млн захотелось?)
Так то ж б/м) новая жена получит, а их вообще выплачивают миллионы те?
Alve• 29 января 2023
Ответ дляKateFrosty
О. Знакомо. Звонят и приглашают пройти медкомиссию, а человек служит.
Ангел1983• 29 января 2023
Ответ дляKateFrosty
Сусід з теж з березня в ЗСУ, вже п’ята повістка була, викидаєм їх у смітник.
Алтыншаш• 29 января 2023
Ответ дляNatalisa7613
Киев. Оболонский ТЦК.
Отдельная очередь для призывников 18 лет, многие с мамами приходят.
Прошу не обязываться и в баню не слать, прийти можно в среду и самим посмотреть.
КРІСТІНА ТАРО• 29 января 2023
Медогляд пройшов не комісують, але по хворобі відстрочка. Дають на 6 міс. Потім знову проходиш комісію.
La isla Bonita• 29 января 2023
Ответ дляAniW
Вот мне интересно. Ребят уже погибло столько, думаю более 30.000, неужели всем семьям по 15 млн дали?
Cat88• 29 января 2023
Ответ дляAniW
Дети получат, конечно выплачивают, к сожалению знаю такие семьи