Первая ласточка инфляции• 29 января 2023

Як змиритися з усвідомленням, що я погана мати, або син нахабніє. Прошу поради.

Ситуація
Ви сама виховуєте дітей. Колишній самий мінімум у всьому - фінанси, час з дітьми
Живе за кордоном, наш, 50 років - ні кола , ні двора - живе для себе одним днем і вважає себе пупом землі. І в усьому звинувачує мене, що не оцінила, не зберегла ( коротше, я причина всіх невдач)

Після початку війни старший син живе у нього. 17 років. Я дитини не впізнаю . З допитливого хлопця стає амебою. Мову вчить ябияк , але додому їхати не хоче.
Почав пісню, про те як тато легко та весело жив і він так хоче .
Брехати почав
Сьогодні дуже негарно поступив з моїм проханням маленьким(

І тут я опустила руки - що я зробила не так. Я була впевнена, що у сина закладені хороші риси - але щоденне проживання з придурком зробило свою справу, на жаль
Сьогодні все висказала - і про те що сам до мене не дзвонить ніколи першим, і що з нр не привітав, що вчитися не хоче. Що мрія про айті збувається в тих, хто працює над собою та вчиться

Я втомилася. Чесно - що я можу ще дати крім своєї любові?
Знаючи себе, поки що дзвонити не можу
Ви би подзвонили?
Дівчата, чи вірно буде відпустити дорослого сина і нехай живе як хоче? Вік, коли можна зробити висновки .
автор Первая ласточка инфляции • 29 января 2023
Я сама виховувала

So_so• 29 января 2023
Вы хорошая, я плохая. Прочитала и думаю, у Вас всё круто, вырос, живёт у папы в другой стране. Радуйтесь
МеняАЖтрусит• 29 января 2023
Очень видно во всем тексте обиду на бывшего.
Ответ дляSo_so
Повірте , радіти немає поки що чому
Як живе - ну як квартирант, сам по собі практично
Ответ дляМеняАЖтрусит
Чесно, немає
Я тільки дякую Богу, що вчасно зрозуміла, хто це

Раніше образа була, але рівно до тих пір, поки не зрозуміла, що таки вірно все зробила
So_so• 29 января 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Повірте , радіти немає поки що чому
Снимите с себя груз быть ’хорошей матерью’, не всё зависит от Вас.
Дайте ему возможность набить свои шишки.
Телепузик• 29 января 2023
Я сейчас сама с сыном 17 лет в эвакуации, это жесть, отношения рухнули без баланса, который вносил муж

Но муж теперь успокаивает меня, причина всех траблов в отношении сына и матери заложенный природой источник конфронтации, с целью предотвращения инцеста.

Я скучаю за своим мальчиком и вынуждена жить с каким-то неведомым мне крокодилом, которого я не выбирала в сожители, которого я вообще не знаю и не понимаю откуда он взялся и почему он такой. Мне столько усилий необходимо для того чтобы хоть на время наладить отношения и вся эта хрупкая конструкция валится потому что у меня сдают нервы.

Извините, выговорилась в вашей теме. Вы не одна.
Ответ дляТелепузик

Підтримаю Вас

У вас є підтримка зі сторони чоловіка - це дуже важливо
Хомо_сапиенс• 29 января 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Підтримаю Вас

А Ваш сын не в стране это тоже очень важно. Ему все таки 17 лет, еще немного и не сможет уехать если приедет. Пусть сидит уже с папой

Брюнетка в Мармеладе• 29 января 2023
Звісно ні, вода камінь точить, продовжувати виховувати, гнути свою лінію, тільки дуже обережно