Ананомчикус• 30 января 2023
5 років зустрічаємось, а весілля нема
Мені 30, йому 40, 5 років зустрічаємось, живемо 300 метрів олин від одного, я з батьками, він з мамою. Разом не живемо. Ночуємо разом бува чи святкуємо свята з родичами разом. Він мене познайомив з друзями, в компанії з ними відпочиваємо. А весілля нема... Моїй сестрі він пояснив у приватній розмові що взагалі жінок вважає тупими, добре що стрів мене хоч, ту яка від них типу відрізняється якось хоч, а якби не стрів, то був би самотнім... 🤦♂️напишіть у чому справа
Гжегож Бженчишчикевич• 30 января 2023
Ответ дляГарачый Шыкалад
я б на вас тільки за ваше - стрів не одружилась
а що не так зі словом ’стрів’?
Гжегож Бженчишчикевич• 30 января 2023
Ответ дляОтполированный Артем
А звідки Ви? Регіон і область маю на увазі.
Стрів перший раз такиц вмслів чую. Цікаво чому без ’ЗУ’ стрів?
А чому повинно бути ’зу’?
’Стрів’ і ’зустрів’ - це синоніми, два різних дієслова з однаковим значенням.
Ответ дляЛо Шарик
Хуже . Просто потратили они их по разному — он в своё удовольствие чтоб ненапряжно жить как ему хочется, а она в напряжении притворяясь что ее все устраивает , в мечтах и надеждах на семью .
Она потеряла лучшие годы, а он прожил обычные 5 лет своей жизни
Нет, не хуже. Она ничем не лучше и не превыше его. Она тоже не напрягалась в этих отношениях и он ничего не обещал
Ло Шарик• 30 января 2023
Ответ дляLennochka
Да, она ничем не , это как для мужчины 30-35 — лучшие годы. И она их прос…ла в этих отношениях.
Мужик вообще ни при чем. Это только ее решение и выбор.
Гжегож Бженчишчикевич• 30 января 2023
Ответ дляLennochka
А шо так? Зустрів
чому? Якщо в людини хороший словниковий запас, в чому проблема? Обов’язково обмежуватися широковживаним?
МощныйШива• 30 января 2023
Ответ дляЛо Шарик
Для «поиска» партнера и замужества и рождения первого ребёнка (хотя сама родила первого в 32) — да, считаю самыми лучшими , как и в плане наличия ума, молодости и красоты.
С последним тяжело спорить (молодость и красота).
Есть специальный термин- возраст Hit the wall, то есть пиковой привлекательности и возможностей женщины. Это 24-29 лет (по мнению пользователей Quora)
Гжегож Бженчишчикевич• 30 января 2023
Ответ дляLennochka
Тому шо це не широкий запас а якесь мєстєчкове вживання та й потому
Ні, це українське літературне дієслово.
Ло Шарик• 30 января 2023
Ответ дляLennochka
Баба как хотела так и провела якобы свои лучшие годы
Да. Я так и пишу. И мужик совершенно ни при чем. Он ей ничего не обещал и не врал.
МощныйШива• 30 января 2023
Ответ дляLennochka
+100.
И мужчина за этот ее выбор расплачиваться никак не должен.
Гжегож Бженчишчикевич• 30 января 2023
Ответ дляLennochka
Літературною мовою у звичайному житті мало хто користується
Ну а це вже не справа сторонніх людей і не предмет для придирок)
Гарачый Шыкалад• 30 января 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
а що не так зі словом ’стрів’?
Нічого, окрім того, що такого слова немає, є слово - «зустрів».
Гжегож Бженчишчикевич• 30 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
а може він бачить що я допомагаю батькам постійно бо вони цього потребують і не хоче їх брати собі на шию?
Автор, Ви шукаєте йому оправдання, тягнете час.
Перше - Ви самодостатня молода жінка. Вам потрібно переїхати від батьків і зайнятися собою.
Відчуйте, що Ви особистість, почніть себе цінити. Вас не повинні брати заміж, Ви можете самі обирати...
Гжегож Бженчишчикевич• 30 января 2023
Ответ дляГарачый Шыкалад
відкрийте словник української мови. Зустрів і Стрів - синоніми, окремі дієслова.
Гарачый Шыкалад• 30 января 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
В кого хороший словниковий запас, той використовує відповідні правильно написані слова, не скорочення, не суржик, не слівця місцевого діалекту. Згадую свою викладачку ділрвої української мови, як гарно і чисто вона розмовляла, можна заслухатись.
Гарачый Шыкалад• 30 января 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Тому на авторі і не одружуються, її слухати, ще те задоволення
Гжегож Бженчишчикевич• 30 января 2023
Ответ дляГарачый Шыкалад
Це не скорочене слово, не суржик, не місцевий діалект - це окреме повне літературне дієслово.
Це не у автора проблеми з мовленням, а у Вас обмежений словниковий запас.
Гжегож Бженчишчикевич• 30 января 2023
Ответ дляГарачый Шыкалад
А викладачка ділового мовлення не казала, що не можна писати\казати: Під час ділової зустрічі я зустрів свою давню знайому, яку не зустрічав багато років?
Потрібно використовувати синоніми замість однакових слів, щоб мовлення було милозвучне...
’ Під час ділової зустрічі я стрів свою знайому, з якою вже давно не бачилися.’
Потрібно використовувати синоніми замість однакових слів, щоб мовлення було милозвучне... ’ Під час ділової зустрічі я стрів свою знайому, з якою вже давно не бачилися.’
Гарачый Шыкалад• 30 января 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Це місцевий діалект, як тре, стріти і інше і якщо зараз за новими правилами ці слова добавляють, то раніше так розмовляли лише в глухих селах. Мого словникового запасу вистачає, щоб у моїх оточуючих не в‘яли вуха. Сестрі автора чітко сказали, що на недалекій дівчині він не одружиться, так що автору треба шукати когось по собі
Гарачый Шыкалад• 30 января 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Мені байдуже, пишіть - стрів, тре, га, шо і т.д.
Гжегож Бженчишчикевич• 30 января 2023
Ответ дляГарачый Шыкалад
порівняли)
Наивная Хо• 30 января 2023
Ответ дляГарачый Шыкалад
Навіть художня література не пишеться діловою українською мовою, а мова спілкування завдяки діалекту і іншим запозиченим словам, тільки стає більш живою та цікавішою.
Гжегож Бженчишчикевич• 30 января 2023
Ответ дляГарачый Шыкалад
Ой скільки в нас недалеких письменників.. Рагулі, блін
Гарачый Шыкалад• 30 января 2023
Ответ дляНаивная Хо
Вона в автора настільки «жива», що хлопець вже прямо сказав її сестрі, що на недалекій не одружиться і таки автор пропозицію не отримала. Що тут ще не ясно?