Ананомчикус• 30 января 2023

5 років зустрічаємось, а весілля нема

Мені 30, йому 40, 5 років зустрічаємось, живемо 300 метрів олин від одного, я з батьками, він з мамою. Разом не живемо. Ночуємо разом бува чи святкуємо свята з родичами разом. Він мене познайомив з друзями, в компанії з ними відпочиваємо. А весілля нема... Моїй сестрі він пояснив у приватній розмові що взагалі жінок вважає тупими, добре що стрів мене хоч, ту яка від них типу відрізняється якось хоч, а якби не стрів, то був би самотнім... 🤦‍♂️напишіть у чому справа
Ло Шарик• 30 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
але ж як йому не соромно перед батьками тримати цю невідомість і рівновагу , знаючи що вони лицемірно йому усміхаються і роблять вигляд що розуміють такий формат відносин, а насправді ’ за кадром’ лише і говорять про те коли вже весілля і про те що мені вже за 30 і про те що все це дуже печально ...
А с чего бы ему было стыдно, если вам и им не стыдно.
Нафига и вы и они притворяйтесь что вам так нравится и нормально?

Это вашим родителям и вам должно быть стыдно.

Плакулька• 30 января 2023
Его всё устраивает .
Мне 31 ,я женщина и тоже нравится такой формат отношений ,это же супер !
Плакулька• 30 января 2023
Ответ дляРазведка Маша
Справа в тому що ви нікуди не дінетесь- а його це влаштовує бо вас влаштовує таке зустрічання вже 5 років.((
Еащо йому напрягатися- ви нічого не просите, разом не живете. Він знає що поахається з вами і піде до мами а відповідальності ніякої в ньошо немає- бо ви це дозволили. Можливо треба відкрити рота і сеазати все що думаєте й запитати що думає він- і пштім вирішити нахрена треба таке щастя?
100% встречаться 5 лет ,молча сосать и выполнять все прихоти ,к поговорить по душам о жизни ,о планах ,о браке не хватает мозгов ?
Ло Шарик• 30 января 2023
Ответ дляПлакулька
Его всё устраивает .
Серьезно?
Вам нравится жить с родителями и ахаться за стенкой с ними? В 31 год?
Играюся• 30 января 2023
Справа в тому, що вам час шукати інший варіант. Причому років чотири вже як.
Плакулька• 30 января 2023
Ответ дляЛо Шарик
Серьезно?
Живу с отцом ,он после 2 инсультов ,ему нужна помощь .
У моего парня есть отдельная однушке ,у родителей дом ,он получается живёт на 3 дома .
Мне долго надоедает жить под одной крышей ,через неделю меня уже начинает бесить .
Уже почти 5 лет вместе . По началу пытались жить ,около года жили вместе .
Ло Шарик• 30 января 2023
Ответ дляПлакулька
И как это похоже на ситуацию автора?
У нее нет отдельного жилья, у мужика тоже. Он в 40 лет живёт с мамой и хочет ахаться только за стеной с его мамой или родителями автора.
Вам бы действительно это нравилось?
Плакулька• 30 января 2023
Ответ дляЛо Шарик
И как это похоже на ситуацию автора?
Вам бы действительно это нравилось?
Я писала ,что его это устраивает ,автор под боком 300 м пройти ,секс есть ,бытовухи нет ,песТня .
Море_море_я_скучаю• 30 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
не знаю, але одного разу коли всі були напідпитку і я сказала шо хочу заміж, то він запитав чи за коось конкретно чи взагалі в цілому просто))
ну вот позвонит вам завтра,чтобы вы к нему на секс забежали, скажите - вася,не,завтра не могу,у меня завтра свадьба,давай,пока)
и неделю на мороз выпадать,не объяснять ничего,не отвечать

Сорока-ворона• 30 января 2023
Справа в тому, шо вам треба заміж і дітей, а Ви на нього витрачаєте свій час. А роки йдуть дуже швидко, і ще не відомо, як швидко вийде завагітніти. У Вас дуже мало часу. Якщо не хоче сім´ю, то нехай вас не тримає.
Сорока-ворона• 30 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
Друзям моїм відповідав що його не потрібно силувати і змушувати, що ніхто ніколи його не зможе змусити до чогось в цьому світі
Ага, ну то до побачення. Скажіть, потрібно взяти паузу. І починайте зустрічатись з іншим, а там видно буде
Ло Шарик• 30 января 2023
Ответ дляСорока-ворона
а с чего вы взяли, что он ее держит?
Спелый баклажан• 30 января 2023
Ну Ви ж повинні розуміти, як він до Вас ставиться, чи труситься, скучає у розлуці? Візьміть паузу, спробуйте нові знайомства, і подивіться, як йому без Вас. У нас є друзі, разом десь років 7. Він розлучився, зустрівшись з нею. Вона на 10 років молодша. В неї своя дитина, і зробили спільного. Він страшенно ревнує, стежить за нею.
При всьому цьому, вона хоче заміж, відкрито йому про це говорить, а він ніяк не пропонує. І зрозумій його.
Майструю крила• 30 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
а може він бачить що я допомагаю батькам постійно бо вони цього потребують і не хоче їх брати собі на шию?
Автор ,его ВСЕ устраивает.. абсолютно ВСЕ! И он не хочет ответственности, не хочет детей... Я бы на такого мужчину больше ни дня не тратила. Это маменьким сынок. Ни один нормальный Мужчина не будет жить с мамой, если имеет отношения 5 лет, да еще и самомму уже 40... ВЫ теряете самые лучшие годы рядом с ним.
Играюся• 30 января 2023
Ответ дляМощныйШива
Удачи, дорогая! Совет да любовь
Ну і все. Всі при своєму. І жінка вільна робити, що хоче - шукати собі нормального чоловіка
Играюся• 30 января 2023
Ответ дляInsin
Девочки, кто-нибудь может мне внятно объяснить, почему подобный расклад считается по умолчанию удобными для мужчины и неудобным для женщины (вот это ваше ’понятное дело, ему в кайф’). Я просто женщина и мне бы было в стопицот раз в кайф тоже жить с мамой которая мне котлетки, и ходить на секс с мужчиной, которого обслуживать в быту не надо. Но почему-то считается, что ему классно так жить, а автору нет. Почему?
Именно в данной ситуации понятно, что люди просто разные, автору вот так хочется. А мужчине нет. Но у меня вопрос именно к комментаторам, для которых ситуация вроде как типична. Ну это же не так.
Ну так виходячи зі слів автора і пишуть - вона хоче заміж, родину, дітей ще може. Конкретно ця ситуація і обговорюється. Якби автору було комфортно - то і теми б не було.
автор Ананомчикус • 30 января 2023
Ответ дляИграюся
Так, але насправді найкомфортніше-це жити з моїми батьками щоб вони допомагали в побуті)))
миссДавеча• 30 января 2023
Автор, даже если жените его на себе, в ваших отношениях всегда будет присутствовать его мама. И начнется у вас веселая жизнь. Свекровь может такой ад устроить, что мало не покажется.
Ща как дам• 30 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
Дивне у вас уявлення про сімейне життя . Помойму ви одне одного варті

автор Ананомчикус • 30 января 2023
Ответ дляЩа как дам
Згідна
Дон Пэдро• 30 января 2023
Чому Ви досі живете з батьками? І для чого зустрічаєтеся з 40-ним чоловіком, який живе з батьками? З´їжджайте від батьків і шукайте нормального хлопця, а не цього маминого синка.
МощныйШива• 30 января 2023
Ответ дляkuskus
Суспільного=спільного
Общественного = общего?

Окей
автор Ананомчикус • 30 января 2023
Ответ дляДон Пэдро
Як зїжджати ? Навіщо? Зп 20 тис, як за все платити , а ще батькам треба допомагати
МощныйШива• 30 января 2023
Ответ дляИграюся
І він собі іншу 25р знайде, так
дамаАмстердама• 30 января 2023
Маю такого родича. Йому майже 40. зустрічється з дівчатами по 3- 5 років, ще зі школи. Потім дівчата розуміють, що у нього серйозних планів немає, розходяться і сторюють сім´ї.
А він і далі тільки зустрічається. Ну і з кожною наступною - дівчата за нього звичайно молодші. І з родичами знайомить, на свята приводить, але плани у нього на дівчат зводяться до одного
Здесь на минутку• 30 января 2023
Ответ дляЛо Шарик
В смысле? Он ей ничего не вешал и не обещал.
Он никогда не собирался с ней жить, жениться и никогда о таком с ней не говорил.

Он ей не вешал лапшу. Не ездил по ушам.

Это она сама себе прилумала
Интересная трактовка - она сама придумала, что у них отношения?
Вы сейчас серьёзно или все таки шутите?
Анютины ласки• 30 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
тоді ви не подорослішали,й ваш чоловік хоч йому 40 теж...ви підходите, не хочете брати відповідальність на оренду квартири, їжу, заробіток
МощныйШива• 30 января 2023
Ответ дляБорода
Точно. Это вы неправильно понимаете .
Вы прелестны, леди. Я сдаюсь

’совокупность всех людей, рожденных в промежуток времени, составляющий примерно 20 лет, или одну фазу жизни: детство, молодость, средний возраст и старость’
Мафиозная• 30 января 2023
Ответ дляАнаномчикус
Автор, дяденьке 40! годиков!
Он живёт как хочет, вы правда думаете что его заботят мысли пожилых родителей, чью дочь он потрахивает?
Здесь на минутку• 30 января 2023
Ответ дляГарачый Шыкалад
Вона в автора настільки «жива», що хлопець вже прямо сказав її сестрі, що на недалекій не одружиться і таки автор пропозицію не отримала. Що тут ще не ясно?
Т. Е. Спустя 5 лет он увидел, что она недалекая? Накой черт вообще автор думает что делать, тут без вариантов. Он подыскивает кого то, кто будет одобрен мамо и будет говорить как это нынче не модно, но на русском языке. Ничего нового и ничего удивительного.