Манька Галченок• 30 января 2023

Дівчата, мене осудили родичі ..

Дівчата , мені здається що я лусну від гніву .
Ситуація така, моя сестра з чоловіком і 3 дітьми виїхали в Швейцарію на початку війни , їм надали гарне безкоштовне житло , вони й живуть + отримують гарні виплати (планують купити будинок за ці виплати в Україні після війни , бо свого житла не мають ). Звісно ж ніхто там не працює , немає змісту по їх словам.
Ок .
Тепер я - у мене 2 дітей , я весь час була в Україні з чоловіком .
Зараз я виїхала зі своїми 2 дітьми на місяць на Балі . Звісно ж за свій кошт , трохи розвіятися , погрітися , відпочити .

Що я вислухала …. Ой , що війна , як я можу , коли зсу в окопах, і це все від сестри , яка в Швейцарії . Це крапка у відносинах ?
Інно4каа• 30 января 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
Не треба рахувати чужі гроші - ідьте і собі збирайте.
Я не звикла сидіти у когось на шиї і не звикла щось отримувати ’ на шару’
VIKYSIA• 30 января 2023
Ответ длямаминаБубочка
у меня подруга в Ирландии работает онлайн, живет в отеле бесплатно, получает ежемесячно от государства пособие 600 или 800 евро, уже не помню. как и ЛЮБОЙ украинский беженец в этой стране. при нехитрых подсчетах, можно понять, что ей хватит насобирать на жилье в своем городе. что не так? информацию можете проверить на официальном сайте. в каком месте методичка? так это она одна. а если семья и дети, то там гораздо больше пособие
Так если есть спиногрызы то на них же траты идут приличные
tatyko• 30 января 2023
Ответ дляМанька Галченок
Так щоб було зрозуміло , в квартирі у мене було +7 Максимум + 11 градусів . Світло 1 година на добу і так останні 2 тижні .
Хочу перечекати холод
А звідки вони всі знають, де ви ?
lith_oops• 30 января 2023
Я ніколи не пишу нічого на кшталт: ’матрьошка’, але людина, що знає українську, не скаже: ’немає змісту’. Тільки перекладач так може перекласти, оце все ’грошові засоби’, ’немає змісту’ - це робота перекладача. Російською, щоб вам зрозуміло, ви сказали: ’нет содержания’.
Тож українська вам не рідна.
От нашо такі вкиди? Щоб ненависть розпалювати до тих, хто виїхав?
lith_oops• 30 января 2023
Ответ дляШапкаУшанка
Мне кто нибудь может объяснить почему пишут что автор троль и они обе странные? Вообще не пойму, что тут необычного?

Автор, общение с такими родичами не зависимо от степени родства нужно свести до холодного дипломатического. Хорошего вам отдыха!
Бо пост перекладено перекладачем з російської.
lith_oops• 30 января 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Що означає фраза - ’немає змісту працювати’?
Це означає, що перекладено перекладачем. )))
всеЛенаЯ• 30 января 2023
Ответ дляІнна2706
Ну то приберіть зі своїх звичок пхати носа у чужі справи і мжете з полочки булочку взяти...чи медальку...чи що там дають.
всеЛенаЯ• 30 января 2023
Ответ дляMoco
Ну пишут, а вот люди пострадали , остались без жилья, Николаев, Мариуполь, Харьков бомбили….какой стыд
Я тоже из Николаева, пережила это но не вижу ничего такого в том что девушка отдыхает
Стидно повинно бути кому завгодно, лиш не українцям. З якого б регіону ’менш розбомбленого чи більш розбомбленого’ вони не були.
От в цьому плані капелюха знімаю та низько вклоняюся євреям - вони один за одного горлянк іншим перегризуть. А ми одне одному гриземо.
Москалям повинно бути стидно, ’глибоко занепокоєній’ Європі також стидно (того вони нас і приймають) - що війна ТУТ, В НАС, а не там, в них.
Тому нема чого нам стидатися - треба брати що дають і просити ще більше.
Бо МИ, українці - це заслужили. Нам за оце от усе тепер по життю ВСІ ВИННІ!
всеЛенаЯ• 30 января 2023
Ответ дляlith_oops
Тож українська вам не рідна.
Ну як варіант - людина переходить на українську. З якою метою - то вже таке діло.
Але я щось не побачила нічого драконячого в дописі автора.
lith_oops• 30 января 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
Я б теж подумала, що переходить, але нашо ж тоді такий провокаційний пост? Про живуть безкоштовно і тільки гроші отримують - ви ж розумієте, що то на 99% чиїсь вологі фантазії, що не мають відношення до реальності. Люди щонайменше навчаються, і це дуже важко. ((( А що гроші збирають, то може їдять одні акційні макарони та з допомоги шось - така собі доля. ((((
Я не в Швейцарії, я в Словаччині. І в мене дійсно все настільки добре, наскільки це взагалі можливо. І все одно дуже важко. Що ж говорити про інших, в кого сім´ю розділили, в кого немає коштів, хто живе десь в приймах. (((((
anna2104• 30 января 2023
Хорошего вам отдыха. Никого не слушайте
всеЛенаЯ• 30 января 2023
Ответ дляlith_oops
Чесно кажучі, я собі не уявляю та навіть не хочу уявляти як можна жити, відкладаючи на житло з соціальних виплат. Напевне мені дуже шкода цих людей, дітей. Уявляю собі їх рівень життя в Україні.
Тому й душить жаба за сестру на Балі.
Ну а автор напевне звикла працювати і все сама, сама і також чорти хапають що сестра-тунеядка яка нічого не досягла у житті її повчає як жити. В мене трохи не така, але подібного роду ’чарівна’ сестричка. Наразі не спілкуємось, бо чим далі - тим більше прірва у цінностях та світогляді.
L-i-s-a-92af• 30 января 2023
Ответ дляБентливуман
Скільки обходиться проживання на Балі?
Теж цікаво
lith_oops• 30 января 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
Тому й душить жаба за сестру на Балі.
О, і моя така сама. ))) Теж не спілкуємось. ))))
всеЛенаЯ• 30 января 2023
Ответ дляlith_oops
Я тепер своїх дітей намагаюсь виховувати, щоб такого не трапилось між ними. Чомусь це доволі типова ситуація. Хтось паше, а хтось на шию сяде, ніжки звісить і принцесу корчить.
Воно то все добре - коли не на шию одна одній і не вчать як жити треба.
StudentMathematician• 30 января 2023
Ответ дляStanyaC
Все вірно. У нашої родички там ще й пенсія є. Її можна отримувати по досягненню 66 років. Інші виплати ніхто не відміняв. І вона там живе не одна.
Зараз живуть у безкоштовному житлі у місті. За цей рік назбирають як мінімум на оренду житла і коли їх попросять на вихід - будуть знімати. Переїдуть в іншу країну, якщо захочуть
Як вони змогли так влаштуватися?
Онлайн працюють офіційно чи ні?
Як так виїхати, щоб жити в зручному житлі і отримувати виплати, а не потрапити в табір для біженців, спортзал чи на підселення в погані умови?
Інно4каа• 31 января 2023
Ответ длявсеЛенаЯ
я взагалі не вам писала, а автору відповідала...так що,краще вам не сунути свою голову,куди вона не влазить
StanyaC• 31 января 2023
Ответ дляStudentMathematician
Як вони змогли так влаштуватися?
Онлайн працюють офіційно чи ні?
Вони виїхали ще на самому початку війни, коли було житло. Спочатку жили за містом у будинку, в якому довго ніхто не жив і він був практично не пристосований до життя (їх у нього заселили по прильоту), але активно шукали, як переіхати. Одна з жінок добре знає англійську. Комунікабельна. Вийшла на волонтера, який допомагав нашим біженцям.
У того було декілька контактів місцевих жителів, які виявити бажання прихистити. Самі жителі виїхали за місто і лишили пусту квартиру. Так вони переїхали у місто, платять лише за комунальні послуги.
А працюють онлайн офіційно в Україні.