anya555• 30 января 2023

Зарплата в Украине и выплаты в Германии

Всем здравствуйте, такой вопрос, если получаешь зарплату в Украине, (но переводишь ее на кредитку, чтоб погасить), нужно будет это указать в выписках счетов? Есть те которые не указывали что получают зарплату, какие возможные последствия, спасибо заранее.
florak• 30 января 2023
Указывать нужно. Из последствий - могут пересчитать и попросить вернуть полученные пособия.

KaterionOK• 30 января 2023
Слухала онлайн засідання Україно-Німецької торгової палати і працівники з України, які вже більше 6 місяців в Німеччині сплачують в Німеччині податки зі свого доходу в Україні. Чула, що планувалося дати запит в Мінфін для уточнення цього питання.
ku4eravaku4erava• 30 января 2023
А вы не указывайте и нам расскажите, пронесёт не пронесёт,
Аня_я• 30 января 2023
Кидайте тапки,но мне стыдно такое читать.
Rina_europa• 30 января 2023
Наших людей не исправить
Perla9• 30 января 2023
А какая разница, кредит погашаете или нет? Это ваш доход и вы должны его указать.Если не сейчас, то рано или поздно Германия узнает и попросит вернуть
Khmelnichanka• 30 января 2023
Вказувати потрібно все, навіть пенсіїї, не кажучи про зарплату. Відрахують цю суму із німецьких соцвиплат. Якщо ж зарплата більша за норми соцвиплат, тоді потрібно все оформлювати іншим способом, точну інформацію надасть джобцентр. Приховати - наразі можна, але не треба. І з моральної точки зору і з тієї позиції, що все тайне рано чи пізно стане явним. І крім повернення коштів, людині можуть світити штрафи та обмеження щодо перебування в ЄС.
автор anya555 • 30 января 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Дякую вам за відповідь, так і зроблю, зарплатня невеличка, і не стоє того щоб потім платити через те штрафи, і постійно бути в невідомості пронесе чи не пронесе
Khmelnichanka• 30 января 2023
Ответ дляanya555
Саме так. Я теж вказала доходи, хочу спати спркійно :)