Флюорография гуся• 30 января 2023
Як правильно вибрати вершкове масло та яке воно повинно бути?
Дівчатка і не тільки, як ви обираєте вершкове масло? Яке воно повинно бути в холодильнику (тверде? М´яке?). Коли нарізаємо після холодильника, повинно крошитися? Як перевірити багато там води та є там рослинний жир? Дякую дякую дякую!
Кожугетовый ансамбль• 30 января 2023
Ответ дляmikshyta
Вибачте, але це гімно не масло, смердить кислятиною. Я перепробувала дуже багато, найбільше подобається Обухівське Лукавиця, хоча воно вже не таке яким ьуло двадцять років назад, коли я жила в Обухові і купляла на заводі
Мені найбільше подобається масло з строварні, свіже тільки збите або те, що сама роблю.
Флюорография гуся
• 30 января 2023
Ответ дляволосатое стекло
А мне Рошен 82.5 по вкусу нравится.
В Рошен акция. Сегодня заходила видела.
волосатое стекло• 30 января 2023
Ответ дляФлюорография гуся
В Рошен акция. Сегодня заходила видела.
Спасибо, знаю. Купила.
Хвець-тець• 30 января 2023
Ответ дляТворю чудеса
После холодильника крошиться точно не должно.
Хорошее масло, где в составе вершки, 82%, в крайнем случае, 73%.
Я брала польское до войны, лачиата, в атб, польское точно хорошее.
Сколько вам лет? Вы не помните как крошилось масло раньше?
Молчавочка• 30 января 2023
Ответ дляволосатое стекло
Спасибо, знаю. Купила.
Подскажите, в какую цену брали масло? Это в самих рошеновских магазинах акция?
волосатое стекло• 30 января 2023
Ответ дляМолчавочка
В Рошеновских магазинах, около 60 грн..
Молчавочка• 30 января 2023
Ответ дляволосатое стекло
В Рошеновских магазинах, около 60 грн..
Спасибо! Тоже любим это масло (82.5%).Завтра заедем.