Оле Лукойе• 30 января 2023
А ваши дети разбираются в многочленах, множниках, тотожностях?
Кто им обьяснял? Или учитель онлайн в школе хорошо обьясняет?
Oksana-f9a3• 30 января 2023
Мене сестра рідна виручала, вона на фіз.мат вчилася. Я не зрозуміла цю тему зразу і попливла далі наймали репетитора.
КаваЗМолоком• 30 января 2023
Нет, не понимает,и не считаю нужным) очень любит английский, занимается много, поэтому на математику нам как то до лампочки))
Очень добрый аноним• 30 января 2023
Моя в многочленах не разбирается. А что такое множник и тотожности, я даже и не знаю
Ягодка опять• 30 января 2023
Так, розбираються бо в мене розумні діти які вчились з малечку, а не чекали поки мама з татом за них уроки зроблять
Первая леди колхоза• 30 января 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
А що потім буде робити з самою лише англійською?
Помилуйте мадам• 30 января 2023
Ответ дляЯгодка опять
Розумні не равно вчились з малечку. Можна бути ’тупим зубрилою’ або ж ’розумним розгільдяєм’
Трынди-брынди• 30 января 2023
у НАШИХ дітей нормально розвинені мізки, в них немає зайвих хромосом і т.п.
Майор Медуза• 30 января 2023
Так, фізмат плюс репетитор з кпі, ідуть поперед програми, їй все це подобається
Ягодка опять• 30 января 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
В мене розумні дисципліновані діти які вміють вчитись
Мамзелькин• 30 января 2023
В мене не розбирається, математика не дається. Але він норм англійську кумекає, а ще симпатичний, з гумором, не палить, не бухає, всі його люблять, в нас гарні стосунки, довіра і все таке
4есотка• 30 января 2023
Ответ дляЯгодка опять
То Вам так здається. Я теж так думала до певного часу.
Я і чоловік математики, технарі.
Зі старшим займались з народження - хватав на льоту, математика подобалась змалечку, матолімпіади, золота медаль і т.д.
Я думала, що яка ягарна сама, розвиваю дитину)))
Коли народилась молодша - пішли тією ж тропою.
До школи теж була дуже розвиненою, і читала, і рахувала і додавала, логічні задачі вирішувала. А потім почала займатись творчістю - їй це подобалось. Танці, театральний, вокал - одна з кращих всюди. А математика стало видно, що не її. Не те, що лінується, але не розуміє вона її. Потрібно з багатьох сторін розжувати, декількома методами пояснити. Приклади ще нормально, а задачі геть погано.
Хоча рахує в умі легко. І це тільки 3 клас. Зараз почались задачі на рух - швидкість, відстань, назустріч чи в різні сторони. Капець. Машинками їздимо вдома , пояснюємо. Дивиться великими очима і все.
Не технарь донька. Хоча б основне з програми розуміла і то добре.
Зате англійська - це її. Творчість теж.
Тому не від занять це залежить. Є ще генетика, чи ще щось.
Я і чоловік математики, технарі.
Зате англійська - це її. Творчість теж.
Руда ліса• 30 января 2023
Розбирається)
Моя і в вищій математиці розбирається, і ще багато в чому)
Пишаюся нею
4есотка• 30 января 2023
Ответ дляЯгодка опять
Молодець!
Хвалимо.
Железная тетя• 30 января 2023
Ответ дляОчень добрый аноним
множитель и тождество)
Ms. Скромность• 30 января 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Ну таки если вызубрил и может применить - не тупой 100%) но можете себя утешать)
Оле Лукойе
• 30 января 2023
Ответ дляЯгодка опять
Самі розбирають теми, чи репетитор допомагає?
КаваЗМолоком• 30 января 2023
Ответ дляПервая леди колхоза
Я математику також не вчила і не знаю) гроші вміє рахувати і добре) для чого нам многочлени і інші непотрібні нам знання?
Ягодка опять• 30 января 2023
Ответ дляОле Лукойе
Самі, якщо потрібно то чоловік
Гидроусилитель руля• 31 января 2023
Моя дочка смотрит в ютубе ролики, нашла которое ей понятное объяснение, хорошо разобралась. Сама собой гордится и сразу математика любимый предмет.