Воїнам бригади ЗСУ, яких вивели з-під Бахмуту, потрібна допомога в психологічній реабілітації.
Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав військовий психолог Олексій Скиртач
"Друзі та колеги, питання та прохання до всіх. Мою бригаду вивели із Бахмута під Київ. Бригада тільки з 24.02.22 повоювала у найгарячіших точках: Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Херсон, Бахмут... Більшість бійців має множинні контузії та серйозні психологічні проблеми. Але військові шпиталі забиті, туди кладуть найважчих. Тому в мене стоїть завдання, поки є час і нас не кинули в нову гарячу точку, знайти можливість розмістити хлопців із психологічними проблемами по лікарнях, санаторіях, центрах реабілітації... Головне, щоб це було у Києві чи області (бажано у північній частині столиці: Оболонь, Пуща, Нові Петрівці, Ірпінь). Основне завдання - привести хлопців до ладу. Направлення від медчастини – не проблема. Буду безмірно вдячний за допомогу будь-якого характеру", - розповів Скиртач.
NataHromadska0808• 30 января 2023
Сподіваюся, що хтось, хто може допомогти, побачить цей пост🙏🙏🙏🙏🙏
Катя Герман• 30 января 2023
Ответ дляLeshkatr
Так 🙏 Якщо чесно, я в шоці, як можна було загадити таку тему… таке відчуття, що більшість коментів від людей, що не з України
У декого такий метод, мабуть збереження своєї психіки, прикинутись шлангом. У мене є така родичка
Ответ дляКатя Герман
Нажаль, але напевно ви праві… більшість вважає, що їх не стосується і не торкнеться …. Дай Бог щоб було так ( не стосувалось і не торкнулось)… але людяність ніхто не відміняє. Хлопці гинуть за нас, наше майбутнє, майбутнє наших дітей… а про це забувають навіть ще до закінчення війни.
Ответ дляLeshkatr
Якщо чесно, то я не бачила в темі закликів не допомагати.
Оксана-004e• 30 января 2023
Ответ дляСоната любви
в фб люди предлагают разные варианты, некоторые и у себя дома поселить.
и только на советчице пишут, а нафига оно нужно здесь обсуждать.
Да заколебали уже зраду везде искать, сил нет, рты затыкают где надо и где не надо
Катя Герман• 30 января 2023
Ответ дляОксана-004e
Она права в фейсбуке другая реальность, а тут, смотрите первый и второй комент. Никто и не собирался светить номера бригад , я наоброт обрадоовалась,что с этой мясорубки людей выводят !!!!бригадами. Отдохнуть ! Ждут номер, готовых помочь, подъедут договорятся. Если вы не знали в фейсбуке много людей предлагают такую помощь, мелькает часто. В стране ВОЙНА!!!!
Веточка сакуры67• 30 января 2023
Ответ дляКузякин
Причем здесь детский сад? Не все это понимают, но хотят хоть как-то помочь, чем могут.
Я понимаю. Но к сожалению нет таких полномочий и возможнлстей. если кто-то может организовать помогу финансово. Я так понимаю это обращение не к обычным гражданам.