Ух ты какая Я• 30 января 2023
Ципралекс побочка?
Добрий вечір. Хочу запитати. Я купила есциталопрам ( ципралекс) до цього 4 дні пила 1/4, а сьогодні випила половинку з ранку і цілий день дуже сильна втома, слабкість, сонливість і мене як (кружится голова ,шатає , заносе не знаю як це описати словами страшно шо зараз впаду чи втрачу свідомість, лежу вроді ше норм, но ходити або сидіти не можу погано, стою а меня в разні сторони колихає як пьяну) це нормально що такий стан? Бо дуже турбує чи це є нормою? Коли приблизно мине ? На ніч ше пью гідозепам 1 таб. І паралельно кидаю флюаноксол сьогодні 1/4 випила .
Подставка для припева• 30 января 2023
Слабкість від гідащепаму, але без нього починати не слід. Тому перетерпіти потрібно. Побічні від Ципралексу найчастіше - це нудота на першому тижні прийому.
КонФФетОшка• 30 января 2023
Так это у вас скорей отмена препарата дает о себе знать. На эсциталопрам 2 раза заходила, побочек не было. А вот когда пароксин отменяла, то было все как выописываете. Дней 10 где-то.
Желательно держать контакт с доктором конечно.
#Пойду_кгадалке• 30 января 2023
Мне Ципралекс назначали чистый без гидазепама и тому подобное, входить постепенно, начиная с 1/4 таб , потом половинка и через неделю целая таблетка. Это было 3 года назад, сейчас я за границей и назначили Ципралекс родственнику по 1 таб принимать сразу же, без всяких разделений.
Ух ты какая Я
• 30 января 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ого, а это не много так сразу?
#Пойду_кгадалке• 30 января 2023
Ответ дляУх ты какая Я
Ого, а это не много так сразу?
Видимо у американских докторов другой подход и протокол .