Бутылка Кифира• 31 января 2023
Хто проживає разом або у шлюбі, чи були у вас ситуації, коли ви через сильні
сварки розходилися та роз´їжалися? Зараз прийшла якась точка неповернення, коли ми постійно сваримося, не розуміємо одне одного, у кожного купа претензій та образ, розмови не допомагають, ми охололи та віддалилися, немає почуття довіри та впевненості у завтрашньому дні, під час сварки він дозволяє казати неприємні речі, мені дуже боляче після того... на фоні сварки вирішили розійтись і роз´їхатися... Незнаю чому до такого дійшло, дуже боляче, кохаю людину і хочу зберегти стосунки, але не виходить...
Крошечка-хаврошечка• 31 января 2023
Це вже гойдалки починаються і страждання підтягнуться. Краше закінчити
Аноним_Галя• 31 января 2023
Конечно, было. С первым мужем. На месяц, полгода расходились. Все равно потом развелись. Сейчас понимаю, что все эти ссоры и были пенделем - разойтись и строить жизнь без него. Но опыт - он такой. Пока доверху не наберёшься, не поможет
Ситечко для мыслей• 31 января 2023
Якщо ображає словами, то вже діла не буде. На яку тему сварки? Я розумію, що все може дратувати, але ж є основа, на що ви ображаєтеся?
Советчица Года• 31 января 2023
За 20 лет брака много было проблемных ситуаций, непонимания, обид. Да, и друг другу гадости говорили. Но никогда не жили отдельно, мне кажется, что это начало конца.
Один раз в ссоре муж ушел психовать, я закрыла дверь, отключила звонок и домофон. Домой он смог только утром попасть и больше никогда не уходил в ссоре.
Майданщица• 31 января 2023
В нас то саме. Жити некомфортно, ображає, сварки, флірти на роботі. Але з ним ще й не роз‘їдешся. Душить собою і своєю присутністю. Нікуди не виметеш. Типу дуже хоче жити дружно і в сім’ї. Показує дитині, як він старається все виправляти, а от мамі все не підходить. А я вже не хочу виправляти. 17 років так прожили.
Помидорина• 31 января 2023
Ви дорослі люди, сядьте та вирішіть. Це якийсь дитячий садок, образи , хто що сказав. Якщо він не хоче діалогу , то це також відповідь.
Сегодня на диете• 31 января 2023
Всякое было за 30 лет, но никогда не разъезжались. Я один раз психанула и ушла, он на следующий день нашёл и вернул.
Поняла, что ссоры это привычка. Когда мы позволяли себе быть в позиции: я прав/права, всё летело под откос, когда хотели уважать друг друга могли решать любые вопросы.
Помидорина• 31 января 2023
Ответ дляМайданщица
І ще проживіть 17 так... Аби тільки нічого не міняти....терпіння наше все.
Аноним_Галя• 31 января 2023
Ответ дляСоветчица Года
Мой уходил на 3 дня однажды и никто не знал, где он. Волновалась очень. И тоже, когда после очередного ухода сменила замки, он не попал в квартиру, тарабанил в дверь, орал, полицию вызвать обещал, но я не пустила - вдруг после этого уходить перестал.
Манипулятор фигов
Та_шо_ж_таке• 31 января 2023
Было. Но сохранять уже ничего не хотелось. Я не понимаю когда люди цепляются за иллюзию «сохранить отношения», если ссоры и обиды это результат пребывания вдвоём в обычной жизненной ситуации. И театральщину с хлопанью дверью и возращением не понимаю. Ушёл, значит все, конец.
Дядя Жора• 31 января 2023
Це ще не точка неповернення, якщо хочете зберегти.
В мене таке було, ми пів року то сходились то розходились, я його дуже любила. А потім якось так запам´яталось, ми йдемо разом по вулиці, в нього задзвонив телефон, він довгенько говорив з сестрою, а йшла поруч, думала про це все і розуміла, що як раніше вже не буде. Що я дуже люблю, але щастя з ним в минулому. А цих розставань і примирень я більше не маю сил терпіти. Все, більше не можу.
Ми домовились зустрітись з друзями і треба було йти прямо по вулиці, але поки він говорив я вирішила що це все. І звернула на перехресті. Просто мовчки, пішла до себе додому. Він прийшов через пів години, кричав шо я знову починаю, я сказала що люблю його, але більше не маю сил сваритись. Що аж через пів року зрозуміла, що на жаль щастя з ним більше не буде. Він прийшов ще раз через тиждень на мій дн. з подарунком на пам´ять. Подарував біля під´їзду, до мене не зайшов. Пройшло більше 8 років. Ми більше ніколи не бачились
Катастрофа• 31 января 2023
За 15 років шлюбу сварки і скандали звісно були, але не роз´їжались і ночували після сварок вдома, деколи в різних кімнатах. Зробила висновок, що діалог це найкраще і не тягнути через декілька днів, а в той самий день поговорити чи на наступний, порою потрібно щоб градус напруги знизився.
Ленивица-красавица• 31 января 2023
Ответ дляДядя Жора
то есть пів року вы были в браке? или пів року только ссорились?
Ленивица-красавица• 31 января 2023
Ответ дляДядя Жора
если не секрет, после этого случая с МЧ вам удалось создать новые отношения? а бывший женился (друзья должны ж это знать)?
Дядя Жора• 31 января 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Ми офіційно не були одружені. Ми жили разом на зйомній квартирі і то я то він йшли в батьківські домівки, іноді на декілька годин іноді на тиждень, поки знову не мирились. І кожного разу йшли вже з речами, прощались, потім мирились, дурдом на виїзді.
Дядя Жора• 31 января 2023
Ответ дляЛенивица-красавица
Я вийшла заміж, народила дитину. Ніколи більше не відчувала того що до нього, ні з ким більше не було відчуття що я за ним хоч на край світу піду.
Він офіційно не одружений, живе з жінкою і її сином в Польщі.
Не будь КакСвета• 31 января 2023
Стаж 15 лет. Сорились. И даже уходил однажды, хлопнув дверью моего рабочего кабинета в обеденный перерыв. Мы работали рядом в то время. Но вечером был дома, хотя я думала, что свалит.
Еще на третьем месяце нашей совместной жизни тоже собирал чемодан, но до выхода не дошел.
ПриснитсяЖЕ• 31 января 2023
Ми з чоловіком після 11 років шлюбу роз´їжджалися,мені набридли сварки він став випивати,в нього почалося кар´єрне зростання і він став просто якимось хамом.Прожили майже рік нарізно,але він мене вмовив з´їхалтися,я дуже жалкую,що згодилась,він не змінився все стало набагато гірше.Я з ним занапастила своє життя ненавиджу і його і себе за те рішеннч
Бутылка Кифира
• 31 января 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Советчица Года• 31 января 2023
Ответ дляАноним_Галя
Манипулятор фигов
Да, да, не сделали бы так, еще не раз бы использовал такой метод. А так ’как бабки пошептали’.
Советчица Года• 31 января 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Зараз є можливість остаточно розлучитися? Може так Ви станете щасливою?
ПриснитсяЖЕ• 31 января 2023
Ответ дляСоветчица Года
Ми живемо роздільно,але кращі молоді роки я витратила на нього:((
Мені 55,йому 61 рік