Zelenkа• 31 января 2023

Хвилювалочки, і знову привіт!

автор Zelenkа • 31 января 2023
🟡Якщо політ тренувальний, то тривога триватиме близько півтори-двох годин. Саме на стільки їм вистачає палива

Враховуйте це зараз у плануванні своїх справ.
brenda2305• 31 января 2023
Ответ дляok1904
Рашка
дякую
Gupa• 31 января 2023
Ответ для Просто я
Ну, было ж дело, что нам силой мысли удалось зажечь мотор в самолёте, может и сегодня что то случится
Направляємо силу думки в потрібне русло, разом ми сила!!!
Алёна-01• 31 января 2023
Ответ дляZelenkа

У нас уже почти полтора часа тревога(
И ещё часа 2 будет.
Уроды
чаревна• 31 января 2023
В атб выложили семена на посадку. Так, что наш народ настроен на огороды, дачи и продолжение жизни даже в таких условиях.
В феврале можно рассаду сеять уже.
Комментарий для бодрости духа
Просто Галюня• 31 января 2023
Ответ дляАлёна-01
У нас уже почти полтора часа тревога(
И ещё часа 2 будет.
Уроды
Тримайтеся, дай Боже щоб без обстрілів, як ви там взагалі живете? У вас ще й артилерія достає?
olyagol• 31 января 2023
Ответ длячаревна
В феврале можно рассаду сеять уже.
Комментарий для бодрости духа
Я вчера уже прикупила немного семян)) Сильно в этом не разбираюсь, но переехали в частный дом, думаю, буду пробовать сама выращивать, бо потом та рассада очень дорого выходит.
ksunuyabelaya• 31 января 2023
На одном из каналов у меня такое пишут
⚠️ Фіксації МіГ-31К у повітряному просторі Білорусі наразі немає. Зі стратегічною авіацією це теж не пов´язано.

Причина тривоги невідома. Будьте в укриттях.

✅️@totalzrada
omg_meow• 31 января 2023
Фіксації МіГ-31К у повітряному просторі Білорусі наразі немає. Зі стратегічною авіацією це теж не пов´язано - пишут вот что
omg_meow• 31 января 2023
еще вот
Візуально зліт авіації не спостерігався, із радіотехнічним виявленням теж є неоднозначність.
Николь1986• 31 января 2023
Всем привет.
ksunuyabelaya• 31 января 2023
Ответ дляomg_meow
И Гаюн молчит
Nata.t.1970• 31 января 2023
Ответ дляZelenkа
Задрали, бо тепер до обіду сиди вдома, все зачинено
Вам хорошо
Вы дома
А я опять застряла в метро
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляZelenkа

Забембали, я тільки на Нову пошту зібралась
Nata.t.1970• 31 января 2023
Ответ дляZelenkа
Бажаємо всім бортам отріцатєльних взлетов))
++++Присоединяюсь
HelloKitty18• 31 января 2023
Та все норм.то вони готуються до наступного обстрілу.
ЛЮБА• 31 января 2023
Ответ длячаревна
В феврале можно рассаду сеять уже.
Комментарий для бодрости духа
У меня да же лук зеленый и зелень не выживает ))) Хардик очень « заботиться» о рассаде !
чаревна• 31 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Вы ему травку не сеете?
автор Zelenkа • 31 января 2023
Ответ дляЛЮБА
О точно, треба траву котячу замовити на Розетці, посію і хай пасеться корівка)
oksanav• 31 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Вам хорошо
Вы дома
А я опять застряла в метро
Зате ви у 100% безпеці. Думки направляємо в позитивне русло. )
ЛЮБА• 31 января 2023
Ответ длячаревна
Вы ему травку не сеете?
Травку он как и рассаду не ест, он их выкорчевывает и раскладывает вокруг горшочка )))
Ol-a• 31 января 2023
Всім добрий день!
Забігла на хвилинку, забагато роботи. Викладайте антидепресанти, ввечері перегляну)
Gupa• 31 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Вам хорошо
Вы дома
А я опять застряла в метро
В мене раніше щовечора накривало, як добратись додому під час тривоги, лівий берег.
Можна звичайно на таксі, але ж ціни кусючі під час тривоги...
Nata.t.1970• 31 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Давайте, что-ли, уже фото Хардика,плиз
чаревна• 31 января 2023
Ответ дляolyagol
В прошлом году, ради эксперемента купили семена цукини в атб. Урожай порадовал, росли до заморозков
Алёна-01• 31 января 2023
Ответ дляПросто Галюня
В місті вже набагато спокійніше. Після звільнення Херсону це дуже помітно.
Але дістають виродки по області(
Ксения Ш.• 31 января 2023
Ответ длячаревна
В феврале можно рассаду сеять уже.
Комментарий для бодрости духа
О, дякую! Скажу мамі, нехай взбодриться:))
Nata.t.1970• 31 января 2023
Ответ дляoksanav
Да,прям
Дома лучше
__Jane__• 31 января 2023
Ответ дляNata.t.1970
Давайте, что-ли, уже фото Хардика,плиз
Да и того второго, ушастика, девон- рекса!
чаревна• 31 января 2023
Ответ дляЛЮБА
Моя к растениям равнодушна, но порыться в горшках не против иногда