Zelenkа• 31 января 2023

Хвилювалочки, і знову привіт!

mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляalena2013
Я только такие нашла. Но фото 3 вроде точно не ваш.
Шкода, я видалила фотку. У мене на роботі є як на 3 фото. Дуууже красивий. Але ще не цвіте і стрілки нема.
alena2013• 31 января 2023
Ответ дляa.ostroverh
Тут ещё наверное не только сорт, а уход
В этом году мне кажется пасмурно больше, а на подоконник не могу выставить, кошка жуёт))
И он, бедняжка, на комоде
Короче всего 4 цветоноса на три луковицы, нереально длинные листья вылезли сначала (сколько помню, сначала цветет, потом листки), может они и потянули все соки на себя. Высота вот этого цветущего 20 см от горшка)
Второй на подходе ещё ниже(((
Ну такое
Хорошо хоть со скидкой был, и ещё баллы списались, за три луковицы почти 500 грн
Еще и сорт мог быть высокорослым.
ok1904• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Це проблема. Бо я все життя мріяла про дівчинку. А чоловік хоче Іван. Але у нас дід Іван, і у брата син найменший Іван. Щось забагато Іванів.
Але розкажу історію, якось вже тут розповідала. Я ж така язиката Хвеська весь час торочила що хлопичка не хочу, хочу тільки дівчинку. І сниться мені якось сон. Вихожу з машини а по дорозі від мене йде хлопчик, років 3-4, веде самакот, в шапці з балабоном. А я думаю куди це ця дитина сама йде. Кличу його, він підходить, беру його на руки і запитую - ти хто? А він мені каже - я Ваня. Питаю - а ти чого сам і куди ти йдеш - а він мені, так ти ж мене хотіла!
Я проревіла півдня. Навіть зараз пишу, і сльози на очах. Пішла в церкву, мене прям понесло туди. Розказала, батюшка каже, мабуть душа на вас образилась. Попросіть пробачення в неї і якщо простить, то повернеться. Просила і плакала. Цей сон нікому не розказувала. Повернувся, але не в сімю, а просто в родину. Через 2 місяці невістка вагітна, родиться хлопчик, назвали Ваня. І у нас з ним звязок якийсь є. Йому 5 і коли зустрічаємось з ним він завжди просить полежати з ним. лягає мені на живіт і завжди каже, так доообре. )))).
ОСб тому мабуть і не хочу знати хто там. Хто вже є, аби здоровим чи здоровою були.
Як на мене одне з найкращих імен це Іван. Я не зустрічала поганих Іввнів, вони всі ’золоті руки’по дому. Ще хлопці з іменем Петро спокійні, хазяйновиті і т.д.
Yellow berry• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Яка гарна історія) Хай манюнє буде здорове і чемне!)
alena2013• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Как бы хотелось, чтоб мы делились позитивчиками в скором времени не в ’хвилювалках’((
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляa.ostroverh
Тут ещё наверное не только сорт, а уход
И он, бедняжка, на комоде
Второй на подходе ещё ниже(((
Ну такое
З приводу догляду, раджу дуже-дуже добриво для квітучих Rosasol. Реально воно працює і гарно цвітуть квіти.
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляalena2013
Дай Бог щоб так і було.
Тільки щось приємне, світле, гарне.
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляYellow berry
Дякую. Вже хто буде. Аби здорове.
автор Zelenkа • 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Дякую. Вже хто буде. Аби здорове.
А я думаю, дівчинка❤️
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляZelenkа
А я думаю, дівчинка❤️
Доречі чоловік теж так думає. У нас перекос. Ото є жінки яжемать, а в мене по ходу яжеотець.
Це як дві яжемать разом взяті
alena2013• 31 января 2023
Ответ дляZelenkа
А я думаю, дівчинка❤️
Я хотела девочку, муж мальчика. Он на меня очень странно смотрел, когда я ела Сникерс, а через 5 минут закусывала его маринованным огурцом.
В итоге каждый получил, что хотел
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляalena2013
В итоге каждый получил, что хотел
Ви мене розсмішили ))). У вас двійня?!
автор Zelenkа • 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Це як дві яжемать разом взяті
Хоче принцесу, щоб вила з нього мотузки😍
МаргаритаЛьвовна• 31 января 2023
Ответ дляa.ostroverh
А покажите своего)
А то мне в очереди каждый раз говорят какая у меняангорка коасивенная)))
Там ещё на стене какой-то плакат с породами
А она найдёныш придорожный)))

Иногда, у обоих причем
Я думаю это физиология, просто на них все видно

Лысый легче перенес, а эта вчера весь вечер задом наперед ходила)
я вернулась! света не было.
вот такой, с нимбом
автор Zelenkа • 31 января 2023
Ответ дляalena2013
В итоге каждый получил, что хотел
Королівська двійня?😍
irina _d• 31 января 2023
Интересно, а обычные лилии растут в домашних условиях?
Если да, то я бы полсоветчицы могла бы одарить луковицами мощными
alena2013• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Я их нагребла в Эпицентре, но удобряла только гортензии и розы. Нужно бы еще орхидеи, как раз цветут, а я забила на них совсем.
автор Zelenkа • 31 января 2023
Пишуть:

⚠️🚨 Сьогодні можливі ще повітряні тривоги, МіГ-31к перебуває у повітряному просторі рф, при наближенні літака до рубежу потенційного пуску ракет, будуть оголошуватися повітряні тривоги по всій Україні.
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляZelenkа
Ви знаєте, я вже зараз рлзумію, що якщо там дівчинка то я буду вже не першому місці. Ніхто не буде на першому, бо там отець зашкалює, вже навіть доходить до розмов, що він піде в декрет! Одна проблема, грудей нема.
автор Zelenkа • 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Як це мило! А є ж накладки для татусів, щоб годувати😊
Yellow berry• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Побачите, що після перших двох тижнів скаже
УгничТоня• 31 января 2023
Ответ дляok1904
Потереаенити, когось розважити, когось підтримати.

Кожен раз хтось задає подібне питання.
Підтримайте. Я тривожусь. Дитина у садочку, не вклали спати, бо ховались у підвалі.
alena2013• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ви мене розсмішили ))). У вас двійня?!
Да))
Yellow berry• 31 января 2023
Ответ дляirina _d
А хто ж їх знає. Треба експерементанути)
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляYellow berry
Ага, я теж так думаю, що уе геройство до перших всраних підгузків, плачу і безсонної ночі.
irina _d• 31 января 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
А я вспомнила свою беременность ( давно, при Союзе, никаких УЗИ)
Я хотела мальчика, ждала мальчика, а потом на каком-то сроке я поняла, что будет девочка.
Я покупала всё для девочки, вплоть до платьев ( конец 80-х, дефицит).
И в роддоме, когда родила, спросила ’ все нормально с дитём?’, а они мне ’ а что, неинтересно кто родился?’, я им ’ я и так знаю что девочка’)
mmi583@mail.ru• 31 января 2023
Ответ дляalena2013
Да))
Ви прям героїня. Двох виносити і родити. Вам респект. Але виносити то одне, а плтім доглядати …
автор Zelenkа • 31 января 2023
Ответ дляУгничТоня
Забрати можете? Знову може бути тривога, краще вдома 😉
Yellow berry• 31 января 2023
Ответ дляУгничТоня
Просто ввечері буде капризувати, бо без сну. Аби не змерзли
alena2013• 31 января 2023
Ответ дляirina _d
Очень красивые. Я покупала несколько раз в горшке, а потом высаживала на улицу. Ни разу не проросли.