Пиу!Пиу!• 01 февраля 2023

Уже видели этих мразей?

Сегодня зашла в инсту, куча постов.
Я не понимаю как они свободно постили такое и до стх пор не за решеткой.
Что происходит в этом мире!
Бауди на ауди• 01 февраля 2023
Хлопці мразі. Але мені не зрозуміло, для чого дівчата туди пішли? Чого вони там чекали? Я не звинувачую дівчат. Винувати тільки ці збоченці. Але, з якою цілью дівчата туди пішли? Чого саме вони очікували від тієї зустрічі? Я просто намагаюсь зрозуміти мотиви і думки дівчат. Чи вони йшли туди, не думаючі, як метелик на вогник? Я не думаю.
Даксо• 01 февраля 2023
Ответ дляХолодная каша
Бульбулятор. І що?
Звичайно вживати наркотики у незнайомій компанії, справді, і що?
західний_діалект• 01 февраля 2023
Ответ дляЧебуравлик
Я бы не села в такси с двумя мужиками. Без баллончика.
Это не спасет
Кошка Мурка• 01 февраля 2023
Ответ дляЧебуравлик
Согласна. Пойдет ли нормальная, пусть даже доверчивая,девушка с такими к ним домой?
Ответ очевиден.
С какими ’такими’? Уверена, он вел себя мило и не говорил: сейчас мы потанцуем, а потом я накачаю тебя наркотой и, когда ты отключишься, буду тебя лапать и снимать на видео.
Это ж ее случайный маньяк на улице. Наверняка у них были общие друзья и т.д.
Вот вы замужем? Как это случилось? До свадьбы с мужем только при родителях встречались?
Даксо• 01 февраля 2023
Ответ дляДівчина_загляденіе
І що? Це не дає право їх гвалтувпти!
Ви читаєте що я написала? звичайно не дає
Бауди на ауди• 01 февраля 2023
Ответ дляЧебуравлик
Я б не сіла в таксі з двома мужиками навіть при наявності в мене балончіка, шокера та пістолета. Нафіг той ризик?
АяВсёЗнаю• 01 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
А з одним сіли б?
Бауди на ауди• 01 февраля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Интересно, если бы эти уроды заманивали и насиловали парней, здесь тоже говорили бы ’мальчики сами виноваты, что пошли к незнакомым людям домой’?
У нас так само було б питання, з якими очікуваннями жертви-хлопці йшли до уродів.
vihola• 01 февраля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Удалено администрацией...
Це триндець.
Ще такого не бачила, відкрита пропаганда насилля.
Бауди на ауди• 01 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Не буду захищати покидьків пацанів, але бачила відео де дівчата з цієї тусовки розкурювали бульбулятор добровільно. Хоча на такий урок як отримали вони там дівки точно не заслуговують
Цікаво, розкурючи бульбулятор, ці дівчата на що розраховували? Що їх заміж позвуть, чи в шахи запросять пограти? От шо такого хорошого можна очікувати на таких тусах?
Бауди на ауди• 01 февраля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
А з одним сіли б?
Так. Тільки сзаду. Перед цим при ньому подзвонивши комусь знайомому чи рідному і гучно повідомивши номер автівки. Щоб таксист чув це.
Не против• 01 февраля 2023
Этих уродов одну камеру с бурятами или в рашку кинуть творить бесчинства. Или на зону- там с такими разговор короткий.
выходные пролетают• 01 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
Тусоваться пошли.
Опять началось : надо всех бояться, все враги. Ок, тогда и не надо возмущаться какие сейчас все равнодушные. А то 100 тем про бездушных людей, которые сумки не помогают донести или к валяющемуся без сознания на улице не подходят. Может просто боятся?!
Партизанка• 01 февраля 2023
У советчиц как всегда виновата жертва
Холодная каша• 01 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
Коли я в молоді шла гуляти я хотіла спілкуватись, може й вина випити
Але ж то не значить що я хотіла бути згвалтованою
Мотылек• 01 февраля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Удалено администрацией...
Хм... тобто якщо у інших хлопців будуть потреби в сексі по відношенню до цих хлопців,то можна накачати і згвалтувати ?
Ну ,щоб не порушити права ? Так ?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 01 февраля 2023
Ответ дляМотылек
Ну ,щоб не порушити права ? Так ?
Вирішить все сила.
vihola• 01 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
Ви не були молодою?
Ходили за ручку з мамою до заміжжя?
Чи амнезія?

Коли вона курить шмаль, то нікому крім себе шкоди не завдає.
Коли її ґвалтують, то завдають їй шкоду.
Холодная каша• 01 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Вживати наркотики в будь якій компанії то є зло
Але якесь одне правопорушення не дає право вам пройти цієї людини скоїти злочин.
західний_діалект• 01 февраля 2023
Ответ дляПартизанка
У советчиц как всегда виновата жертва
Шокована скільки віктимблеймінгу, мабуть це і в суспільстві так
Даксо• 01 февраля 2023
Ответ дляХолодная каша
Треба розуміти, що дівчата пішли туди з ночівкою в комендантську годину. Тобто якщо би щось пішло не так, таксі наприклад викликати було б неможливо.

Не пишіть мені, що я виправдовую хлопців. Але сподіваюся після цього випадку молоді дівчата-підлітки будуть обачніше ставитися до вибору компанії і активності.
Холодная каша• 01 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
А на обличчі у людей написано що вони моральні виродки?
vihola• 01 февраля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Вирішить все сила.
Таке враження, що це пише хуйло.
Мотылек• 01 февраля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Вирішить все сила.
Тобто хто сильніший,той і правий ?
Це щось нове.
Бауди на ауди• 01 февраля 2023
Ответ длявыходные пролетают
Тусоваться пошли.
Метелик летить на вогник свічки і обпікає собі крильця. Оточеня: це свічка погана і тут лише її вина. А метелик не винний, бо він вільна істота і має право летіти, куда хоче і це нікому не дає права над ним знущатися.
Але свічка вона така: вміє тільки обпікати при контакті з нею і більш нічого. Від неї метеликам тільки горе і без варіантів. Так і ті хлопці. Вони народилися потворами. Спілкування з такими принесе тільки горе. Навіщо ризикувати? Щоб що доказати?
Холодная каша• 01 февраля 2023
Ответ дляДаксо

А ще краще наносити превентивний удар. І відрізати яйця. Бо вона шла в компанію з ночівлею і боялась бути згвалтованою
західний_діалект• 01 февраля 2023
Ответ дляХолодная каша
Мабуть потрібно вміти по погляду визначати, а хто не вміє сам винуватий
Шаленчиха• 01 февраля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Удалено администрацией...
Так немає такого права ’на секс’.
Хіба що сам з собою.
Даксо• 01 февраля 2023
Ответ для vihola
Ви не були молодою?
Ходили за ручку з мамою до заміжжя?
Чи амнезія?

Коли дівчата курять травку - це підвищує ризики для них, тому що в такому стані вони тупо не можуть сказати ні, і навіть якщо чувак буде порядний, то вона не зможе відмовитись від того, чого насправді не хоче.
ЭтаваНиМожетБыть• 01 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Якщо чувак порядний, то він не полізе на непритомну дівку.