Пиу!Пиу!• 01 февраля 2023
Уже видели этих мразей?
Сегодня зашла в инсту, куча постов.
Я не понимаю как они свободно постили такое и до стх пор не за решеткой.
Что происходит в этом мире!
Ответ дляХолодная каша
Злочини завжди були і будуть. Десь більше, десь менше.
Але те що відбувається зараз це ’нормалізація’ злочинів. І це страшно.
БО публічне засудження часто працює не гірше ніж страх покарання в юридичному полі.
Де тут нормалізація? Я в інстаграмі бачу 80% засудження. Навіть з тих двадцяти відсотків - сущі одиниці, які цих покидьків виправдовують.
Чебуравлик• 01 февраля 2023
Ответ дляХолодная каша
А на обличчі у людей написано що вони моральні виродки?
В данном случае да
Ответ дляДаксо
Раз на раз не приходиться. Скільки у нас молоді так шляється по чужих квартирах на наркотуси, а історія така виникла тільки одна.
Та повно історій, які масового розголосу не набули.
Ну я б наприклад уявити не могла, для мене однокласники, як брати.
Що такі мразі можуть в одному класі зібратись, разом вирости і жорстоко зґвалтувати.
Одяг та сумки• 01 февраля 2023
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Удалено администрацией...
фу вы гадкая! не зарекайтесь
Партизанка• 01 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
Треба вміти читати людей. Хоч трохи. Навіть психологи навчають спілкуванню з людьми і розбиратися в них. Чи скажете, що вони фігньою займаются і це зайве? Треба, як метелик, на своєму досвіді.
Навіть прислів´я є відоме: дурні вчаться на своїх помилках, а розумні на чужих.
Ага, малолетки умеют читать по лицам
Может ещё и мысли ?
Все приходит с опытом
Просто кто-то более осторожен в малолетстве , кто-то менее , но это никому не даёт права на насилие
Может ещё и мысли ?
Все приходит с опытом
Ответ для vihola
Якщо повно історій, то мабуть треба дівчатам бути обачнішими? Я ж кажу, що цих якщо і посадять, то на волі будуть ще сто-п´ятсот таких же нарколиг-тусовщіків.
Чебуравлик• 01 февраля 2023
Ответ дляКошка Мурка
С какими ’такими’? Уверена, он вел себя мило и не говорил: сейчас мы потанцуем, а потом я накачаю тебя наркотой и, когда ты отключишься, буду тебя лапать и снимать на видео.
Это ж ее случайный маньяк на улице. Наверняка у них были общие друзья и т.д.
Вот вы замужем? Как это случилось? До свадьбы с мужем только при родителях встречались?
Вы видели его на фото и видео?
Он показался вам нормальным?
Это случайная связь. Какие общие друзья?
Он показался вам нормальным?
Почемучка• 01 февраля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Для цього існують повії, суспільство таким чином дало відповість на злий жарт
Какие ещё проститутки? Даже если вы считаете, что это нормально - продавать своё тело, то проституция - вне закона. Женщины! Вы вообще хоть каплю эмпатии имеете? Биомусор какой-то в этой теме собрался. То виктимблейминг, то поддержка проституции
Партизанка• 01 февраля 2023
Ответ дляМой завтрак
Це точно. Наше суспільство в більшості своєму хворе.
Чоловікам як завжди все прощається, а винна завжди жінка.
Згвалтував, сама винуватий, пішов у сім´ї наліво, жінка винувата, і.д.
Як тут жити мені і дівчатам, незрозуміло.
И самое страшное , это же они и растят таких сыночек , Которым можно всё
Чебуравлик• 01 февраля 2023
Ответ дляПопадалочка
А если бы таксист в одиночку изнасиловал?
Всегда сижу на заднем сидении.
Всегда с собой баллончик.
Не панацея, но...
Всегда с собой баллончик.
Не панацея, но...
Чебуравлик• 01 февраля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Это не спасет
Все же двое мужчин в такси (!) опаснее, чем один водитель
Ответ дляДаксо
Це моє припущення, що повно.
Написано, повно, які розголосу не набули.
Особисто знаю кілька історій групового зґвалтування знайомих знайомих.
А скільки не знаю…
Це за мій життєвий досвід.
А який досвід в дівчат молоденьких?
Їм нема шо робити, як збирати історії зґвалтування?
Треба бути обачними, звісно.
Але це насильника не виправдовує.
І не робить винними жертв.
А скільки не знаю…
Це за мій життєвий досвід.
А який досвід в дівчат молоденьких?
Треба бути обачними, звісно.
Але це насильника не виправдовує.
І не робить винними жертв.
Ответ дляПартизанка
Ага, малолетки умеют читать по лицам
Может ещё и мысли ?
Все приходит с опытом
Может ещё и мысли ?
Все приходит с опытом
Просто в одних сім´ях батьки займаються дитиною, а в інших ось такі досвіди відбуваються. При чому я кажу про всіх, не думаю що батьки хлопців раді ’проісходящєму’.
Ответ для vihola
Це моє припущення, що повно.
А скільки не знаю…
Це за мій життєвий досвід.
А який досвід в дівчат молоденьких?
Треба бути обачними, звісно.
Але це насильника не виправдовує.
І не робить винними жертв.
А скільки не знаю…
Це за мій життєвий досвід.
А який досвід в дівчат молоденьких?
Треба бути обачними, звісно.
Але це насильника не виправдовує.
І не робить винними жертв.
В тому і суть, що до дівчат це треба теж доносити. Щоб у них хоч банально був, якийсь балончик, який дозволить мінімально захиститися. Щоб вони дуже з обачністю вибирали компанії для ночівок і щоб не йшли завідомо туди, де будуть вживати наркотики і люди малознайомі.
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ідіть розкажіть свою версію влаштування світу оркам. Ото вони вас з радістю приймуть на нулі)))). Ви ж праві. Право сили - то лише версія хуйла, а не об´єктивна реальність. А ЗСУ закидають ворогів метеликами, бо ж не право сили там править.
Ви з печери пишете чи з цивілізованого світу? Для того світ і розвивається, створює закони, що б такі от хлопчики/орки свої тваринні потреби тримали при собі. І цих хлопчиків/орків треба притягувати до кримінальної відповідальності/ судити в Гаазі і просто давати звиздюлин, як це робить ЗСУ.
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Ну вы вчера родились, любой незнакомый человек потенциально опасен, если ты ищешь с ним пить, они не первые они не последние, и там не было износилований и наркоты
У вас еще совковое мышление. Пойти в компанию выпить можно, насиловать нельзя! Точка!
Партизанка• 01 февраля 2023
Фу, ладно
Пойду отсюда
Не тема , а какая-то помойка просто и это женщины пишут - мальчикам просто больше секса нужно
Дно
Пойду отсюда
Дно
Оно само купилось• 01 февраля 2023
Ответ дляkuskus
А батьки хлопців нічого не повинні були навчити?
Звичайно повинні. Але я відповідала щодо дівчаток.
Манка Я• 01 февраля 2023
Ответ дляМиззери
Как будто я сексом с ними садилась занимался , подвозили , с одним встречалась потом , в гостях никто не насиловал
А вот трековые случаи были когда таксист! Которого вызвал мой парень завёз в лесок и начал домогаться
Приятель родителей домогался
И ужасная ситуация с подругой которую изнасиловали ее муж с друзьями одновременно
Вот как видите тут никто такого не ожидал
Приятель родителей домогался
Муж. Куда уж ближе человек (((
Манка Я• 01 февраля 2023
Ответ дляПаспортный стол
Я теж думаю, що там був договорняк і дівка знала прекрасно, що буде потім.
Навряд чи вони настільки дурні, щоб хапати першу попавшу дівчину для такого. Беруть в основному неблагополучних, давалок, які згодні на все. Тому це гарна прививка мамкам благополучних дівчат від безпечності. Хай дивляться і вчаться. Бо як мама предостерігає від таких компаній, то одне, а як бачить своїми очами, то друге.
Я своїй вже показала. Хай робить висновки.
Удалено администрацией...
Ответ дляДаксо
Треба, та не донесли, чи погано доносили. То що тепер винні жертви з батьками, а не гвалтівники?
Ку ка ку ка ку• 01 февраля 2023
У организаторов вечеринок с алкоголем и наркотиками проводит обыски Нацполиция.
західний_діалект• 01 февраля 2023
Ответ дляДаксо
До чого тут сім´я, садисти народжуються і в нормальних сім´ях
Ку ка ку ка ку• 01 февраля 2023
Ответ дляксюша2010
Абсолютно поддерживаю!
Рожайтретьего• 01 февраля 2023
Надеюсь их заберут на фронт , пусть излишество тестостерона бы выплеснули , И вообще в это время надо не торговым центрам ловить и пешеходным перехода. А по притонам -весело во время войны -в окопы и веселитесь
Ответ для vihola
Чому ви перекладаєте вину на жертв? Винні хлопці.
Але це не відміняє того факту, що ходячи на тусовки з ночівкою, де всі обдовбані значно підвищує ризик таких ситуацій.
Kusalochka• 01 февраля 2023
Ответ дляОно само купилось
Мами дівчаток, які їх не навчили, що до малознайомого хлопця не треба іти додому і не пити
Вы больная?