Пиу!Пиу!• 01 февраля 2023
Уже видели этих мразей?
Сегодня зашла в инсту, куча постов.
Я не понимаю как они свободно постили такое и до стх пор не за решеткой.
Что происходит в этом мире!
графиняВишенка• 01 февраля 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
тому що подивіться на більшість коментарів і думок тут
Я читала. Всі думки і в мене не виникло це питання. Якщо вони порушили закон мають відповісти. Якщо їх ґвалтували і робили розпусні дії без їхньої згоди ці виродки також мають відповісти перед законом. Якщо все це за згодою то не міняє думку по відношенню до цих виродків.