Даксо• 01 февраля 2023
ДБР під час обшуку у в.о. голови податкової служби Києва Оксани Датій виявило
списки бажань
Датій дуже мріяла:
▪️Заробити мільйон доларів.
▪️Купити соболину шубу.
▪️Придбати годинник Breguet.
Датій дуже мріяла:
▪️Заробити мільйон доларів.
▪️Купити соболину шубу.
▪️Придбати годинник Breguet.
Ирина Веселуха• 01 февраля 2023
Ответ дляlisulya
А вкрасти як?
Вам розписувати схеми відмивання ПДВ, які кришують керівні структури ДФС. P.S. Я - головбух з багаторічним стажем.
Alena_Gordiychuk• 01 февраля 2023
Ответ дляalina 94
У деяких людей, мабуть в голові не вкладається,що можна відмовитися.
Може воні тролять( це взагалі не вкладається в голові в наш час( це путь в нікуди
Ответ дляИрина Веселуха
Да, розпишіть, будь ласка.
Щоб люди знали за що реально її судять, і могли проконтролювати, доведено чи не доведено, посадили чи ні.
А то список бажать, список бажань. Через декілька місяців ніхто навіть не зможе сказати який злочин їй інкримінують. На то і розрахунок, я так думаю
Ответ дляlisulya
Да, розпишіть, будь ласка.
Так у неї там ще нерухомості і майна на мільйон баксів,хотілося б,щоб з´ясували,звідки у держслужбовця такі статки.
Ответ дляДаксо
Не треба всіх рівняти на себе, є люди і порядні.
Как правило это те, кому взятки не дают.
А так человек по своей природе слаб, особенно к халяве.
Есть конечно Верещагины, которые:’мзду не берут, им за державу обидно’, но таких катастрофически мало.
Поэтому берут почти все, дело только в сумме
Ирина Веселуха• 01 февраля 2023
Ответ дляlisulya
Да, розпишіть, будь ласка.
Вище писали скільки і чого вилучено в неї. Все це просто не може бути куплено на її зарплату. Абсолютно любе питання можна вирішити з керівництвом ДФС за гроші. Є так називаємі конвертаційні центри. Фірми відкриваються на бомжів, продається товар, який є тільки на папері, перекидається з фірми на фірму, певна фірма показує , що вона отримала податковий кредит, відповідно вона сплачує менше ПДВ в бюджет. Це відносно ’ мелкие шалости’. Є більш серйозні оборутки. В нашому місті народився колишній начальник ДФС України. Незначний час він працював начальником Кіровоградської ДФС. Тільки за час роботи там побудував батькам конкретний особняк. І це, враховуючи, що Кіровоградська область досить бідна, і небагато підприємств на її території . В керівництво податкової прориваються тільки з однією ціллю - накрасти, щоб внукам хватило на безтурботне життя.
Ответ дляNataliia
Видела сегодня в инсте фото этих списков, и честно аж тошнить начало от такой гадости, Нет не от содержимого списков , ( поехать в лондон с любимым человеко, сделать операцию на косточке) а от того, что это выложили во всеобщее обозрение , словно трусами ее с протекщими месячными нам всем перед лицом помахали((( Ладно они бы записку со схемой обналички нам показали ,а так противно... Если она и воровала то пусть посадят, изымут имущество но вот так , просто противно от журналистов (((
Тоесть вас не тошнило от того, что она планировала столько своровать , а от того что бумажку показали
Ivanka Tramp• 01 февраля 2023
Ответ дляStrelka_007
Цікаво, як вона збиралася заробити на це все на державній службі...))) Хай виносять на загал, таких ***** відсотків 90 у керівництві держави.
100% таких, а не 90
Ответ дляЛика32
Хм, а на бумажке то написано заработать ...... а не на...ть у налогоплательщиков....и как бы там ни было нам не рассказали о том как и какие схемы отмывания оаскрыли и сколько было отмыто незаконным образом... перед нами потрусили грязным бельем человека.....и это сработало , от этого и мерзко.....А таких вот списков желания каждая вторая пишет себе, и очень часто они работают.....А еще я не верю, что человек записывает адрес новой квартиры в которой мечтает сделать ремонт в свлем списке желаний))))
ksusha1155• 01 февраля 2023
Ответ дляSaBllya
Вважаю це нормальним. Я теж такі списки іноді пишу. А от те що це показали всьому світу -ненормально. Це те саме шо залізли б до неї в шкаф і показали які трухани вона носить
Писець. Люди бачать списки, а не грабунок держави
Ответ дляДаксо
А таке коректно виносити?
’Мадам Датій не тільки мріє, але наполегливо втілює бажання в реальність Під час обшуків у неї виявлено:
▪️158 тис доларів США, 530 тис грн та 2,2 тис. євро.
▪️дорогі прикраси
▪️два автомобілі вартістю $150 тисяч
▪️три квартири у Києві загальною вартістю мільйон доларів
▪️будинок поблизу столиці.’
▪️дорогі прикраси
▪️два автомобілі вартістю $150 тисяч
▪️будинок поблизу столиці.’
Мне кажется то какой то старый список желаний весел. Для отвода глаз
Wendy Rhoades• 01 февраля 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
А она, согласно занимаемой должности, мечтать не имеет права?
имеет конечно.
но странно мечтать заработать миллион на государственной должности.
Но правда жизни в том, что как раз на такой должности ее желания реально могли бы исполниться)) если бы не ДБР.
VasilisaLisa• 01 февраля 2023
Ответ дляДаксо
А таке коректно виносити?
▪️дорогі прикраси
▪️два автомобілі вартістю $150 тисяч
▪️будинок поблизу столиці.’
▪️дорогі прикраси
▪️два автомобілі вартістю $150 тисяч
▪️будинок поблизу столиці.’
Ммм, як же це до того квартири, будинок, авто не бачили? Напевне, не домовилась з кимось.
Ваша величність• 01 февраля 2023
Ответ дляБуся777
Як на мене, такі списки не корректно виносити для загалу, чиї б вони не були
Я впевнена, що вона виграє суд в ЄСПЛ, а Україна оплатить їй сатисфакцію з коштів платників податків.
Там іще на одному зі списків розкрита медична таємниця.
Ваша величність• 01 февраля 2023
Ответ дляMy_Dream
жахливо те, що її не покарають. Як і тих, хто керує районними ДПІ та ін
Я вас здивую, їй навіть за рішенням ЄСПЛ сплатять сатисфакцію
Про султана Сулеймана
1. Правитель заповідав, щоб його труну несли найкращі лікарі Османської Імперії того часу.
2. Друге його бажання полягало в тому, щоб, коли будуть нести його труну, по всьому шляху розкидали золоті монети і дорогоцінні камені.
3. А також султан хотів, щоб, коли він лежатиме у труні, усі бачили його руки.
«Нехай кращі лікарі несуть мою труну, і нехай всі побачать, що навіть найкращі лікарі безсилі перед обличчям смерті.
Розкидайте зароблене мною золото. Нехай всі бачать, що багатство, придбане у цьому житті, у цьому світі і залишається.
Нехай всі бачать мої руки і засвоять просту істину: навіть падишах усього світу — султан Сулейман Кануні — йде з цього життя з порожніми руками».
freedom_2015• 01 февраля 2023
Ответ дляБуся777
+++це огидно ,не так як відео і фото молодого хлопця, котрого розбещував піп мп ,але капець як огидно .