Даксо• 01 февраля 2023

ДБР під час обшуку у в.о. голови податкової служби Києва Оксани Датій виявило

списки бажань

Датій дуже мріяла:

▪️Заробити мільйон доларів.

▪️Купити соболину шубу.

▪️Придбати годинник Breguet.
lisulya• 01 февраля 2023
Ответ дляGIJane
Вона - держслужбовець в першу чергу.

Звичайно, формально це не етично виносити ці списки на люди.

Але суть того - щоб показати, що бажання ніяк не співвідносяться з її офіційною ЗП. А чи етично фоткати та виставляти напівголих попів, коли їх знаходять у ліжку? Це ж їх особиста справа... ))) тема для дискусій.

Я не юрист, і от цікаво, чи може ця чиновницявиграти в суді за приниження власної гідності. (Чи як воно там правильно з юридичної точки зору)

Якби там список був інший, то я думаю, що ніхто б його не публікував.
Ну не знаю. В мене взагалі зарплати немає, і роботи немає, а бажань купа є. Про що це свідчить?
taka• 01 февраля 2023
После яиц по 17, коли тищенко и вот єтой вот гьідотьі желание донатить как раньше уже как-то подушло.
Nikol-9a2f• 01 февраля 2023
Цікаво, а як пані Оксана задекларувала свої статки та нерухомість? Скількі в неїофіційна ЗП?
Як завжди клоунада. Ніби щось зміниться. Злили цю, щоб прийшло інше ворьйо
Suertq• 01 февраля 2023
Передел сфер влияния.
vinogradoff• 01 февраля 2023
Ответ дляebbi
Т.е.если б была одета по последнему писку,то морально была бы богаче?Да уж...
Когда человек ворует просто чтобы воровать - это уже диагноз.
В начале века комуняки своих барышень одевали в ночные сорочки и водили в театр. А сами пили из ночных ваз. Тогда они были на коне, но не имели даже интеллекта чтобы правильно распоряжаться вещами. Сейчас аналогично - человек награбил за счет своей наглости и дурости. Страшно когда ’такое’ стоит у власти
Full House• 01 февраля 2023
Ответ дляДаксо
Не знаю як вам, а інтимні товари мені були б не дуже цікаві.

На відміну від планів на рік, що в десятки разів перевищують офіційні доходи посадової особи.
Такі списки бажань - це не плани на рік. Це як ви у новорічну ніч загадуєте бажання, зазвичай щось таке, на що ви не можете вплинути взагалі або поки що, але мрієте, що бажання збудеться, незважаючи ні на що.
Сподівалася, хоч тут цього не винесуть на загал. Тут же жінки, кожна зі своїми мріями. У мене є такий щоденник з бажаннями, туди навіть чоловік не заглядає, бо це особисте, занадто особисте.
Достатньо було б продемонструвати кошти, які знайшли, а демонстрація майже інтимного недоречна, завжди недоречна. І викликає обурення на тих, хто це робить, і інстинктивне бажання «прикрити» в першу чергу, а вже потім справедливого покарання за злочин.
NastyushaK• 01 февраля 2023
Так шо тут.
’Кличкоботы’ защищают ЭТО ?
Наталья557• 01 февраля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Це не злочин, мати такі бажання. Злочин - це протиправні дії, і якщо вони є, то я сподіваюся податкиня буде покарана. А ці всі її «записки» це реально демонстрація «спідньої білизни».
Понимаете, свои желания она воплощала путём обнищания украинского народа. Ставила цель куда и на что она потратит очередные украденные деньги из наших кошельков. Благодаря ее мечтам большенство людей мечтают из года в год дотянуть до следующей зарплаты или пенсии.
NastyushaK• 01 февраля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
У вас наверное и Ахметов святой, и Порошенко, и Коломойский и другие которые ’не посильным трудом’ нажили всё.
Может вам в Рашку?
В Украине этой гыдоты не нужно. Натерпелись уже за 30 лет.
Нужно вычищать.
Mrs.Ochmonek• 01 февраля 2023
Ответ дляДаксо
А таке коректно виносити?

’Мадам Датій не тільки мріє, але наполегливо втілює бажання в реальність Під час обшуків у неї виявлено:

▪️158 тис доларів США, 530 тис грн та 2,2 тис. євро.
▪️дорогі прикраси
▪️два автомобілі вартістю $150 тисяч
▪️три квартири у Києві загальною вартістю мільйон доларів
▪️будинок поблизу столиці.’
Оце вже коректно. І зразу видно що має бути конфісковано
ebbi• 01 февраля 2023
Ответ дляvinogradoff
Вы знаете,мне абсолютно все равно грабит ли оно за счет наглости,дурости,просто что бы воровать или из эстетических побуждений.Мне его мотивы воровства безразличны.Достаточно слова ’грабит’.
Mrs.Ochmonek• 01 февраля 2023
Ответ дляStrelka_007
Цікаво, як вона збиралася заробити на це все на державній службі...))) Хай виносять на загал, таких ***** відсотків 90 у керівництві держави.
Може вона купує лотерейні квиточки
ebbi• 01 февраля 2023
Ответ дляNastyushaK
Так шо тут.
’Кличкоботы’ защищают ЭТО ?
Ой,а ’порохоботы’ на Советчице уже не актуальны?Теперь им на смену прийдут батлы с ’зеленоботов’ с ’кличкоботами’?Или избранные ’зеленоботов’ не воруют?Вроде как давеча пару скандалов было...Правда результат неизвестен и будет ли...
Mrs.Ochmonek• 01 февраля 2023
Ответ дляDani777
и вас правда ничего не смущает? Ну сколько ж можно надеяться что такие вещи проходят действительно для вскрытия коррупционеров.. Здесь конечно такое писать не очень, но всегда это все делалось только для смены одних шалав на других.. Или кто то наивно думает что она это брала и не несла по ступенькам?)) И все только сейчас об этом узнали?) ну да.. как и во всех других органах
Так що робити пропонуєте? Їх просто не чіпати, заспокоюючи себе, що корупцію не викорінити?
Mrs.Ochmonek• 01 февраля 2023
Ответ дляNathalie27
Переведуть красуню на іншу посаду і заробить свій мільйон
Завдяки цьому розголосу - не переведуть, сподіваюсь
Mrs.Ochmonek• 01 февраля 2023
Ответ для taka
А ви колі донатили?
Nataliia• 01 февраля 2023
Видела сегодня в инсте фото этих списков, и честно аж тошнить начало от такой гадости, Нет не от содержимого списков , ( поехать в лондон с любимым человеко, сделать операцию на косточке) а от того, что это выложили во всеобщее обозрение , словно трусами ее с протекщими месячными нам всем перед лицом помахали((( Ладно они бы записку со схемой обналички нам показали ,а так противно... Если она и воровала то пусть посадят, изымут имущество но вот так , просто противно от журналистов (((
NastyushaK• 01 февраля 2023
Ответ дляebbi
Я считаю никаких ’зелеботов’ нет.
Есть люди которые поддерживают президента, его курс, его фракцию. И нас таких много.
А есть все остальные которые враги (тролли) представляющие интересы уже ’мертвых’ партий и политиков.
Они враги потому-что сдали бы нашу Украину хуйлу в рабство.
Они враги потому-что воры и коррупционеры.
С Зеленским у нас есть шанс.
У нас будет ЕС и НАТО.
Без - будет крах.
По-этому я за Зеленского. Я за слуг. Я за Украину.
Dani777• 01 февраля 2023
Ответ дляНаталья557
Ну давайте уже что совсем честно.. далеко не одна она.. а и те предприятия которые ей платили, и те, кто ее поставил на это место, и далее по цепочке. Но самое противное, что вся структура и законодательная база построена так, чтоб были коррупційні складові
ebbi• 01 февраля 2023
Ответ дляNastyushaK
Я считаю никаких ’зелеботов’ нет.
С Зеленским у нас есть шанс.
У нас будет ЕС и НАТО.
Без - будет крах.
Т.е. ’порохоботы’ есть?Кличкоботы есть?А зеленоботов нет?Печалька у президента с электоратом...Работать ему и работать...
П.с А слуги не воруют?Или у Вас волшебные очки?
Donnafugata• 01 февраля 2023
taka• 01 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А ви колі донатили?
Майже кожного дня до шухєра з яйцями від МО. У чоловіка бізнес, там суми від нього та партнерів дуже значні. Зараз ми тупо згасли.
Donnafugata• 01 февраля 2023
Ответ для taka
А Тищенко якийсь фонд має?
Є багато людей, які більш адресно збирають- конкретному бійцю, підрозділу.
Mrs.Ochmonek• 01 февраля 2023
Ответ для taka
Просто є настільки багато куди донатити - то на збір автомобіля конкретній бригаді, то на госпітальєрів, або в Повернись живим, що я не знаю як наявність мерзенного Колі може вплинути на це
ebbi• 01 февраля 2023
Ответ дляDonnafugata
фото
Нажаль він помилявся.Я вчора побачила уривок інтерв’ю Стефанчука.Виявляється,у нас воює всього ДВА депутати ВР .Два!!!Не знає нікого із їх дітей,хто воює.Не маючи рожевих окуляр,я все ж таки думала,що їх хоч трохи більше...То їх папірці бажань не дивують
taka• 01 февраля 2023
Ответ дляDonnafugata
А Тищенко якийсь фонд має?
До чого фонд тищенка? Ви мене не зрозуміли. Я не хочу більше донатити, коли в такі часи нас в усі дири е#уть свої ж
NastyushaK• 01 февраля 2023
Ответ дляebbi
’Порохоботы’ это в большинстве своем не реальные люди.
А фейк-аккаунты ботофермы. Особенно активны в фейсбуке, твиттере.
Это не более чем технология для контроля разума масс.
Когда обычный (реальный) человек заходит в фб или твиттер и видит как действует ботоферма с поддержкой фейковой ’живой дисскусии’ с сотнями и тысячями лайков, комментариями, создается впечатление что это правильная сторона, что это все реально и правда.
Что большинство людей поддерживают те тезисы и нарративы что продвигает эти ботофермы.
Тоже самое было например когда ещё работали телеканали Медведчука и НАШ.
Там тоже применялась технология накрутки лайков, комментариев в ютубе и соцсетях.
Это технология. Для подмены сознания и контроля разума.
Разработана в Кремле.
И мы видим что большинство россиян и украинцев не могут понять друг-друга, россияне считают что они правы, что они освободители и т.д
Все это из-за того что на россиянах эта технология применяется уже десятки лет.
И их сознание уже безвозвратно изменено в следствии таких манипуляций и обработок разума.
Не только в интернете, телевидении но и в реальной жизни (ещё со школы).
Есть конечно люди с иммунитетом к таким воздействиям. И их не мало.
ebbi• 01 февраля 2023
Ответ дляNastyushaK
Разработана в Кремле.
Коли мені починають писати шаблонними простирадлами,мені здається,що саме з ботами я і розмовляю.Не потрібно,я сама розберусь де чиї боти
NastyushaK• 01 февраля 2023
Ответ дляebbi
Так я не для вас это писала.
Я знаю кто вы.
Я советчицам поясняю как работают технологии врага в информационном пространстве.
Donnafugata• 01 февраля 2023
Ответ для taka
Для вас це стало новиною? Зараз в кожного є друзі, родичі, колеги, які на війні. Залишити їх без допомоги через хапуг при владі- то не надто правильно. Бо вони ту допомогу чекають. Є маса способів допомогти, як і проконтролювати цільове призначення, якщо у вас в тому є потреба.