Пусин Кукин• 01 февраля 2023
Накидайте варіанти страв для помічниці, будь ласка.
Дівчата, доброго вечора.
Накінець і в мене є помічниця по кухні раз на тиждень. Я готую 2 рази на тиждень рідке, і в будні каші.
Підкажіть будь ласка, що можна готувати, щоб було до каш чи як основне блюдо.
У нас такий список уже: бліни солодкі і з м’ясом, голубці, фарширований перець, котлети, битки, гуляш, плов, рагу, тушена картопля, вареники, пелімені, сирники.
Що ще?
Дякую.
Що ще?
Дякую.
Пусин Кукин
• 02 февраля 2023
Ответ дляБлинчик Мой
Київ
а район? скільки страв готує помічниця?
ми також Київ, правда окраїна лівого берега.
Блинчик Мой• 02 февраля 2023
Ответ дляПусин Кукин
а район? скільки страв готує помічниця?
Дніпровський. Перше, мясне чи рибне і випічка
Пусин Кукин
• 02 февраля 2023
Ответ дляБлинчик Мой
і ми Дніпровський.
у Вас мабуть супер кухар. у нас звичайний в минулому професійний кухар в держ установах
Леди_в_ночи• 02 февраля 2023
Ответ дляПусин Кукин
це список можливих блю.
вчора вона нам приготовила млинці пусті без нічого, голубці і шарлотку. була у нас рівно 3 години
Да, я уже это поняла. Я думала это за весь список))) я бы неделю это все готовила 😂
Ответ дляПусин Кукин
а звідки Ви?
в Києві дійсно у багатьох. Хто побачаге у того кожен день приходить, до таких як ми побідніше 1 раз на тиждень.
Звісно є і такі, хто не має такої можливості. Но наприклад ми живемо можна сказати скромно , зараз 30 тис дохід на сім´ю, на місяць ця допомога нам обійдеться 2000 грн, це досить не велика сума для нашої сім´ї
Суми