Янка-угомонись• 01 февраля 2023

Чи часто ваші діти хворіють в садку?

Сил немає. І в групі 10-12 дітей. Все починається з кашлю, якщо почалося. Все. Антибіотик. Температурить тиждень 39-40, в грудях все стоїть, ніякими інгаляціями не можу добитися щоб почала відкашлювати,здаюся в даю антибіотик.Сил немає, 4-5 днів ходимо, три тижні лікуємося. Дитина до садка жодного разу не хворіла(((
Серьезная баба• 01 февраля 2023
Ходили в гос, просто бесконечно, тяжело, сильно, с осложнениями.
Ушли в частный на пол дня, всё супер.
Oksana-f9a3• 01 февраля 2023
Така сама ситуація в моєї племінниці, з осені в школу йти, а хворіє дуже часто(
Да, я блондинка!• 01 февраля 2023
Моя больше года так и ходила, 4 дня в саду, 2-3 недели дома. Но так как у вас, до антибиотиков дело не доходило. Если не ошибаюсь, один раз антибиотики были при бронхите, и то это было уже позже, не в период адаптации.
Майструю крила• 01 февраля 2023
Три года сада не видели
3-4 дня в саду и с темой и соплями три недели дома и так все время было.
Перед школой забрала с сада, в который и не ходили толком на подготовку к школе. Год без болячек.
Пошли в школу и снова также история. Сейчас 7 класс и все равно не переросла .
Неделю в школе и три недели с жутким насморком ,который останавливают только АБ в итоге .
автор Янка-угомонись • 01 февраля 2023
Я нічим не можу добитися, щоб вона відкашлювала!!! Пульмікорт, бередуал, еріус, безтолку(((
автор Янка-угомонись • 01 февраля 2023
Ответ дляМайструю крила
Три года сада не видели
Як за часто п´єте антибіотик?
Бегущаяпо• 01 февраля 2023
Да, постоянно, у нас все с носа начиналось, но антибиотики редко назначали. В 6 лет болеть перестала. Сейчас ей почти 13, болела пару раз, почти за 7 лет
Ms. Любмая жена• 01 февраля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Просто пити багато рідини і побільше гуляти. Змініть лікаря, який таке призначає дитині при ГРВІ
бювет_в_обед• 01 февраля 2023
Обидві дитини нормально ходили в садок, пару раз був бронхіт. Зараз також не хворобливі. Антибіотики кілька років точно не приймали.
автор Янка-угомонись • 01 февраля 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Все це роблю!!! Жодних противірусних, темп повітря 18-19,вологість 60+,гуляти лиш не гуляємо, бо сил немає дитина через температуру
бювет_в_обед• 01 февраля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Автор, ви впевнені що ці ліки потрібно пити при ГРВІ? Особливо беродуал. Вібраційний масаж пробували?
Идущаяповолнам• 01 февраля 2023
У нас тоже мало детей ходит.
У ребенка бывает только нос слегка заложен, несколько дней. Зато меня накрывает по полной - температура, насморк, кашель. Когда уже этот сад закончится(((
Ms. Любмая жена• 01 февраля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
А АБ та інгаляції не рахуються?
автор Янка-угомонись • 01 февраля 2023
Ответ длябювет_в_обед
Не пробувала! Даю бо вона душиться ночами, кашляє до рвоти, а відкашляти не може.
Майструю крила• 01 февраля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Як за часто п´єте антибіотик?
Раз в два месяца точно. Насморк не уходит сам. Пшикаем местные АБ для носа в лучшем случае. Удалили аденоиды и нет толка. Хороший лор у нас и все равно.
Майструю крила• 01 февраля 2023
Ответ дляИдущаяповолнам
У нас тоже мало детей ходит.
Потом школа начнется....
бювет_в_обед• 01 февраля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Так можливо ви даєте ще щось ’сиропи від кашлю’, що провокують слиз. Буває густий слиз, який важко відкашляти, для цього і рекомендують більше пити
автор Янка-угомонись • 01 февраля 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
А АБ та інгаляції не рахуються?
АБ даю після 7 днів температури 39-40,дитина вже настільки вимучена. На другий день прийому починає прокашлювати і спадає темп. Інгаляції роблю, бо душиться та кашляє до рвоти, на жаль з нею варіант рясне пиття і темп режим не проходить, з старшим проходило на ура, антиб мав раза 2 за 11 років.
бювет_в_обед• 01 февраля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Ви хоч раз здавали кров на аналіз?
автор Янка-угомонись • 01 февраля 2023
Ответ длябювет_в_обед
Ні, не даю. Я знаю що до 5 років вони заборонені. Інгаляції роблю і даю протиалергічне.
Идущаяповолнам• 01 февраля 2023
Ответ дляМайструю крила
Потом школа начнется....
Может удаленка будет))
Есть надежда на мое выживание))
Ms. Любмая жена• 01 февраля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Даєте з яким діагнозом?
автор Янка-угомонись • 01 февраля 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Даєте з яким діагнозом?
Обструктивний бронхіт, сьогодні знову слухалися, знову є обструкція каже лікар(((
Ms. Любмая жена• 01 февраля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Бронхіт переважно без АБ лікується , лікар що вам радить?
Фиона Шрековна• 01 февраля 2023
Я забрала из сада отдала на кружки , плавание и т. д . В школу пошел прекрасно не болеет . А в саду был полный ужас притом заканчивалось не просто антибиотиком а стационаром с кучей антибиотиков .
автор Янка-угомонись • 01 февраля 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
7 днів лікуємося, а на 7 дитина вже ніяка, радить давати антибіотик. Аналізи робимо, то вони запальні.
Emeriez• 01 февраля 2023
Автор, а якщо пройти більш повне обстеження, імунограму, може ще шось. В мене в садку донька часто хворіє, але не так важко, бо від темпи 39-40 мамі можна в дурку попасти. Лор нам казала що призначення АБ дуже сильно садить імунітет. Чи не багато солодкого їсте, нема алергії на білки, плісняву, що з феритином, віт Д ітд? Не всі педіатри будуть розбиратися
Идущаяповолнам• 01 февраля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Мне иногда кажется что там их специально заражают((
автор Янка-угомонись • 01 февраля 2023
Сьогодні 4 доба, вночі блювала, так кашляла, лікар сказала чекаємо ше день, два як ні то ЗАК і антибіотик. Зараз в неї 39,втретє за день.
Фиона Шрековна• 01 февраля 2023
Ответ дляИдущаяповолнам
Есть хитрожопые мамы которые водят больных детей только они мозгом не понимают что у одного ребенка это сопли и кашель а другой месяц в реанимации.