Наполеон Бонапарт• 01 февраля 2023

Хто продає Хенд мейд як Ви формуєте ціни

Або щось інше кондитерка і тд
В танке• 01 февраля 2023
Аналізую конкурентів. Інстаграм прочісую, роблю скріни. Можна ще фейсбук прошерстити.
Можу попросити чоловіка спитати в тому ж інстаграмі ціну на якусь послугу, щоб не палитись.

автор Наполеон Бонапарт • 01 февраля 2023
Попало відео на ютубі за малесенького в’язаного медведика 10-15 см 400-500 грн. І автор пояснює, що входить в ціну і на пошту сходити за нитками і скільки годин в’язати і тд. Собівартість такої іграшки це менше півмотка ниток максимум 50 грн і фурнітура теж пару грн
побольшомусекретику• 01 февраля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Нормальна ціна. Навчіться самі щось робити, тоді будете рахувати по іншому.
Баррикадница• 01 февраля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Скільки годин треба на виготовлення? Помножте на суму, яку б ви в годину заробляли на своїй роботі.
Ответ дляБаррикадница
Максимум час. Але з яким часом порівнювати хтось за годину заробляє 100 хтось 1000
Ответ дляпобольшомусекретику
Дякую за дуже цінну пораду
Баррикадница• 01 февраля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ведмедик 15 см? За годину зв´яжете всі деталі, наповните і зберете в готову іграшку?
Светка-пипетка• 01 февраля 2023
Ответ дляВ танке
Да ладно, зайти с другого аккаунта можно)
УраганнаЯ• 01 февраля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А ви тим же займаєтесь? В скільки оцінили б свою роботу?
Моя знайома теж в´яже іграшки, продає 250-300 грн, але вона початківець і то мені здається що це дешево

В танке• 01 февраля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Нащо мені 5 акаунтів?
Светка-пипетка• 01 февраля 2023
Ответ дляБаррикадница
Ой, люди разные) мне как-то сказали, что если вяжешь на машине, значит почти ничего не делаешь так что... Улыбаемся и машем
Ответ дляУраганнаЯ
Ні я не продаю, просто цікаво. Інша знайома в’яже шапки 500 грн , то це наче важче
Светка-пипетка• 01 февраля 2023
Ответ дляВ танке
Нащо мені 5 акаунтів?
5 не получится. А вот 3 в инстаграм это нормально
Светка-пипетка• 01 февраля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Шапку проще, на самом деле.
500 с пряжей или работа?
Ответ дляБаррикадница
Ну може трохи більше, вони дуже швидко вяжуться. Але якщо людина дуже повільно в’яже за 10 годин, то яка має бути ціна?
Ответ дляСветка-пипетка
Шапку проще, на самом деле.
500 с пряжей или работа?
Вся шапка, дуже гарні роботи, бездоганні
Баррикадница• 01 февраля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
То точно. Я машиною вишиваю і теж уже всякого чула. Типу ну що тобі важко той дизайн на 100 відтінків зробити і бажано 5 шт на вибір та й щоб в ціну вишивки входив. Ну а шо?
Светка-пипетка• 01 февраля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Покажите, интересно даже
УраганнаЯ• 01 февраля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Тому й питаю, бо якщо ви цим ніколи не займались, як можно оцінити роботу, ви не знаєте які складнощі виконання?! А відштовхуватись тільки від вартості матеріалів безглуздо

Я теж маю хоббі, його собівартість взагалі якісь копійки, але це не значить, що продавала б за дешево, бо робота кропітка

Баррикадница• 01 февраля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Я в´яжу швидко і точно знаю, що збірка деталей займає більше часу, ніж їх вив´язування
Ответ дляСветка-пипетка
Покажите, интересно даже
Ну така наприклад
Ответ дляУраганнаЯ

Мені цікаво, бо я теж вчуся в’язати іграшки. Спитала не для того, щоб знецінити чужий труд, я поважаю майстринь
Баррикадница• 01 февраля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ну така наприклад
Шапка гарна, години 3 треба щоб зв´язати. Але тут набрала петель і простою резинкою погнала вкругову, зробила по маркерах убавки і закрила в´язання. Все.
Светка-пипетка• 01 февраля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ну така наприклад
Аккуратная👍 но это самая простая, вяжется под сериал очень быстро.
Я как-то такие вязала))
Ответ дляСветка-пипетка
Я как-то такие вязала))
Гарні дуже
КокошинЭль• 01 февраля 2023
За 1 час медведя не реально связать.
Я вяжу бусы. Один маленький шарик вяжу чуть меньше часа. Максимум 2 в час выходит. Но! Я вяжу тонкими хлопковыми нитками не толще Ириса. Из толстых ниток игрушки мне вообще не нравятся.
КокошинЭль• 01 февраля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Я как-то такие вязала))
Нитки акрил?
Я вот смотрю, и вязка вроде аккуратная. Но они какие-то не сильные что ли.
Не знаю. То ли цвета, то ли узор. То ли большой отворот.

Но та первая мне больше нравится (хоть и не нравится упаковка на стружке)
Ответ дляКокошинЭль
За 1 час медведя не реально связать.
Из плюша очень быстро вяжется
КокошинЭль• 01 февраля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Из плюша очень быстро вяжется
Из плюша понятно. Там три петли крючком - уже толовище готово.
Но мне такие не нравятся.
Да и дети у меня мальчики. Я такое даже не думала покупать.
(А вот когда маленькие были - вязаные овощи покупала. Очень классные)
КокошинЭль• 01 февраля 2023
Мелкие - это вот такие