Мурзилка• 02 февраля 2023

Бісять теми,ми за кордоном і нам тяжко (мова не про тих,хто без житла залишився)

В мене все.
А що робити, тим хто в Україні ...
Всім зараз важко! Чекаємо на Перемогу!
Федорино Горе• 02 февраля 2023
Ответ дляМиледи
Так вы за всю область не пишите. Как оказалось выше , что в области со светом нормально обстоят дела. Не хуже чем в Киеве.
Удалено администрацией...

Федорино Горе• 02 февраля 2023
Ответ дляМиледи
Вам же советовали, жить в своей квартире в Киеве. В чем проблема? Или у вас задача срач развести???
Удалено администрацией...
Миледи• 02 февраля 2023
Ответ дляФедорино Горе
Удалено администрацией...
Угрожаете???
Того и вам желаю
Лень гуглить• 02 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
А подумати, що є різні обставини, нє?
А подумати, що безпека найголовніша обставина? Нє?
Zelenkа• 02 февраля 2023
Ответ дляЛень гуглить
Вас ніхто не тримав, досвіданія.
Kidstaff Bot• 02 февраля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Soufit• 02 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
если б у меня не было квартиры в Киеве и миллион знакомых - может я бы еще и согласилась

В Києві квартира, а ви сидите сидитевч області? Чого ж не їдете в райські умови?
Ирина 789• 02 февраля 2023
Ответ дляФедорино Горе
Удалено администрацией...

Боже, какой позор, постыдились бы.
shaleniravliki• 02 февраля 2023
Бесят не читайте, в чем проблема? Мне первое время тяжело было. Тоже тут темы создавала, на мнение таких как вы плевать абсолютно

промокашка• 02 февраля 2023
А мене ще бісить чого нормальних всіх гребуть а алкоголіки і всяка мразота лазять собі горілку пьють , от вчора розмовляла з матірью , приносять повістки в селі забрали багатьох чоловіків а алкоооліки всі вдома , Ну невже ім нема там зовсім чого робить? Ну автомат страшно давать , тт хай би окопи рили чи мішки носили розгружали , от бісять прямо неймовірро -очі заллють ще зранку і вештаються , і нікому вони не треба , Або синки всяких таких , пьють гуляють і горя не знають ,
Julia 2020• 02 февраля 2023
Ответ дляпромокашка
Удалено администрацией...
Milka8181• 02 февраля 2023
Ответ дляJulia 2020
Удалено администрацией...
а кто заказчик войны в Украине?
Оксана-004e• 02 февраля 2023
Ответ дляКинДза
Зачем применять эту фразу к месту и не к месту?
Тут как раз ей место
промокашка• 02 февраля 2023
Ответ дляJulia 2020
Удалено администрацией...
Ну так може користь би яку приносили ? У одного там був туберкулез , ну так вилікували стдить вдома , ті взагалі інші здорові як бики непросихають всім ім до 50 точно , ну 40 може трохи більше , то що нема роботи ім там ? А може проспались би на навчаннях то і толк би був якийсь з них
Безимени890123• 02 февраля 2023
Ответ дляпромокашка
У вас є хтось, хто там, на війні, реально воює? Якби розповіли, як там і що, то ви б такі питання не ставили. Що там алкашам робити? Як можна покладатися на алкаша?
Milka8181• 02 февраля 2023
Ответ дляпромокашка
Вы такие глупости пишете Это война! А не исправительный развлекательный ивент, интересуйтесь хоть немного что происходит, почти год прошел!
промокашка• 02 февраля 2023
Ответ дляБезимени890123
Є, я і не кажу що ім автомати і на ноль, але ж хіба нема роботи іншоі?
Color never seen before• 02 февраля 2023
Ответ дляпромокашка
Наверное придется к каждому приставить отдельного контролёра погонщика чтоб следил за ним т е толку мало а возни много.
Wendy Rhoades• 02 февраля 2023
автор, треба пити персен чи що там більше дієве?)
Бо так можна створити і тему ’Бісять ті, хто під обстрілами ниють, взяли б і поїхали в Польщу’))

Кожному складно по-своєму і люди тут на форумі трохи знімають напругу, шукають співчуття і підтримки.
Я особисто теж не розумію, чого страждати за кордоном, якщо є власне житло у відносно безпечному регіоні. Але у кожного свої проблеми.

Безимени890123• 02 февраля 2023
Ответ дляпромокашка
Давайте розберемося. Алкаш чи не алкаш, то нікого не хвилює, зп йому буде, як і адекватному, плюс вдягнути, годувати, як нормального, повноцінно, на нього коштів треба витрати так само, як і на нормального. Далі, копати окопи, має десять військових, яким треба рити сто метрів окопу. З цих десяти - три алкаша, тепер основне питання, хто реально буде рити той окоп? Правильно, семеро адекватних, як алкашню змусити лопатою працювати, а не по кущах ховатися між прийомами їжі. От виходить, що алкашня там - додаткове навантаження на адекватних.
ZhukOlena• 02 февраля 2023
Отож. Дівчатам з безпечних регіонів треба 10 разів подумати перед тим, як їхати за кордон. Бо не треба плутати туризм з еміграцію. Одне діло, коли немає вибору. А зовсім інше, коли вибір є - ти його робиш, а потім плачешся як тяжко-важко тобі і дітям за кордоном.
промокашка• 02 февраля 2023
Ответ дляБезимени890123
Ну з одного боку так , але якщо замінити в цьому окопі трьох солдат на алкашів то може нормальні були направлені на інші напрямки де вони більш необхідні , я не військовий експерт і звичайно складно судити , Але просто оці вічно пьяні вічно молоді дратують зараз як ніколи
Безимени890123• 02 февраля 2023
Ответ дляпромокашка
Про дратують - я згодна, так, дуже шкода, коли адекватні здоров´я втрачають, а ці п´яниці шльондрають. Але, така реальність, що в війську, навіть в тилу, вони тільки як камінь на шиї. Якщо вони цивільно працювати не хотять, то що їх змусить в армії? Хіба фізично змушувати, але теж так собі варіант.
8Amidala8• 02 февраля 2023
Ответ дляБеллаДонна
100%
Ворзель
Немає світла по 12 годин на добу
Дтек ненавиджу
Намає свтлі і немає опалення
Дуже мерзнемо
Киев, точно так же, можете успокоится.
svitirok• 02 февраля 2023
Если б только ньіли.... Но они то воих брошеньіх родителей пьітаются на голову посадить,то отосланньіе шмотки ’ забудут’ оплатить. Вобщем,за год минус две кумьі. А дружили по 25/35 лет-почти всю жизнь....
Ollka• 02 февраля 2023
Ответ дляdulenok
та если б просто ныли, как им плохо...так нет же..звонят и рассказывают , как у меня тут страшно и ужасно и , что мне нужно срочно все бросать и выезжать. Меня убьют и вообще я плохая мать, что в Харькове осталась с ребенком
А у мене те саме, але в Києві)
При чому я погана двічи - тому що старший не патріот у 18 років і за кордоном (вчиться), а молодша зі мною в Києві, і я погана мама, тому що не вивезла дитину.
8Amidala8• 02 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
вчера только 1 раз вместо 3 отключали, сегодня еще не отключали хотя должны были

что вам давит второй день?
Вы думаете если у вас не отключали, то и у других не отключали?
fedoroff-93b5• 02 февраля 2023
Ответ дляМиссис Буркул
А меня бесят темы,как все ждут победу,а своих мужиков прячут.
не судите по своих емелях на печках
Zelenkа• 02 февраля 2023
Ответ дляfedoroff-93b5
не судите по своих емелях на печках
Вона не відповість, матрьошок здуло з теми, як тільки вимкнули анонімів.
нинель 1919• 02 февраля 2023
Ответ дляРезвая лошадка
кстати, а почему? вчера только 1 раз вместо 3 отключали, сегодня еще не отключали хотя должны были. неужели наступ на Киев будет
то вы избранные .нас как гасили по три так и гасят еще больше начали даже по времени