Персонаж Аноним• 02 февраля 2023
Аналіз крові дитини, допоможіть
Дівчата, хто розуміється, розшифруйте, будь ласка.
До лікаря лише завтра після обіду, а я вже дуже себе накрутила(
У дитини температура 5 день, до 40 піднімається. Лікар при огляді нічого не виявила, все скрізь чисто. У дитини скарг теж ніяких немає.
🙏
Персонаж Аноним
• 02 февраля 2023
Ответ дляSo_so
Вы сделали тесты на ковид и на грипп?
Так, негативні
Персонаж Аноним
• 02 февраля 2023
Дівчата, читаю про цей мононуклеоз… у нас лише температура із симптомів сходиться. Горло чисте, не болить, лімфатичні вузли не збільшені. Дитина активна, апетит хороший.
Разумная Губка• 02 февраля 2023
По ходу мононуклеоз.
Який вже дає ускладнення, судячи по височенним показникам ШОЕ.
Разумная Губка• 02 февраля 2023
Ответ дляПерсонаж Аноним
Ви- лікар?
Лімфовузли всі перевірили?
Селезінка, печінка?
Аналізи не помиляються.
Зробіть на ВЕБ завтра аналізи.
Впевнена, буде позитивний.
Лімфовузли всі перевірили?
Селезінка, печінка?
Аналізи не помиляються.
Зробіть на ВЕБ завтра аналізи.
Впевнена, буде позитивний.
Ответ дляПерсонаж Аноним
Соф. Борщагівка
Близко.
+380672310701 Александр Александрович Воронов, лучший инфекционист, работает в детской инфекционной больнице на Дегтярёвской в Киеве.
Если у Вас есть машина, я бы утром набрала (завтра пятница, после 16 нормального врача не найти) и попросила принять.
Персонаж Аноним
• 02 февраля 2023
Ответ дляSo_so
Близко.
Дякую. Машини немає, і чоловік завтра на роботі( Можливо зможу сама якось вибратись з дитиною(
Записані до свого педіатра на завтра, думала вона вже нам розпише лікування.
Персонаж Аноним
• 05 февраля 2023
Всім дякую.Температурити перестали і лікар оглянув ще раз. Як виявилось, звичайна вірусна інфекція. Перездали кров ще раз через три дні - лише шое підвищене і трохи моноцити, решта показників вже в нормі.