ПлакалаВАвтомобиле• 02 февраля 2023
Баночка прикорм (овощи с индейкой) как хранить и сколько можно?
Ребенок сьел 3 ю часть баночки
Осталось много..
Можно ли поставить в холодильник и завтра покормить?
Осталось много..
Яйцеголовая• 02 февраля 2023
Почитайте на банке. Если ребенок ел прям ложкой из банки то уже нежелательно
Яйцеголовая• 02 февраля 2023
Почитайте на банке. Если ребенок ел прям ложкой из банки то уже не желательно.
ПлакалаВАвтомобиле
• 02 февраля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Нет
Я даже ложку туда не совала
Просто банку перевернула и часть вылила в тарелку
Я даже ложку туда не совала
Мой_ужин• 02 февраля 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Нет
Я даже ложку туда не совала
Можна зберігати 24 години в холодильнику. Але у нас вимикають світло і тому бути впевненою, що не зіпсується важко. Я доідаю сама, а ви дивіться по вашому холодильнику
бифидобактерияЖоржик• 02 февраля 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Нет
Я даже ложку туда не совала
Я давала на следующий день. Хоть там и написано, что нельзя. Ну им нужно увеличивать продажи, а мне не выбрасывать деньги на ветер
Сестрица Алёнушка• 02 февраля 2023
Звичайно. Мої діти виросли на Гербер. Цілу баночку ніколи не могли з´їсти за один раз. Я відкривала в перший день баночку, відкидала і гріла. На другий день гріла баночку з рештою пюре на водяній бані. Їх м´ясні пюре я і сама любила їсти з чорним хлібом.
задумчивая мордочка• 02 февраля 2023
Ответ дляМой_ужин
Можна поставити в морозилку, навіть якщо не буде світла там холодніше ніж в самій холодильній камері
Фея_3уровень• 03 февраля 2023
24год після відкриття, але за умови, що ви відібрали певну кількість, а не годуєте з баночки. Ще можна морозити.