ПлакалаВАвтомобиле• 02 февраля 2023

Баночка прикорм (овощи с индейкой) как хранить и сколько можно?

Ребенок сьел 3 ю часть баночки
Осталось много..
Можно ли поставить в холодильник и завтра покормить?
автор ПлакалаВАвтомобиле • 02 февраля 2023
Гербер

Капризуля• 02 февраля 2023
Конечно
Бяки-козяки• 02 февраля 2023
Там на баночці наче написано скільки після відкриття зберігати можна
Яйцеголовая• 02 февраля 2023
Почитайте на банке. Если ребенок ел прям ложкой из банки то уже нежелательно
Яйцеголовая• 02 февраля 2023
Почитайте на банке. Если ребенок ел прям ложкой из банки то уже не желательно.
Ответ дляЯйцеголовая
Нет
Я даже ложку туда не совала
Просто банку перевернула и часть вылила в тарелку
Мой_ужин• 02 февраля 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Нет
Я даже ложку туда не совала
Можна зберігати 24 години в холодильнику. Але у нас вимикають світло і тому бути впевненою, що не зіпсується важко. Я доідаю сама, а ви дивіться по вашому холодильнику
бифидобактерияЖоржик• 02 февраля 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Нет
Я даже ложку туда не совала
Я давала на следующий день. Хоть там и написано, что нельзя. Ну им нужно увеличивать продажи, а мне не выбрасывать деньги на ветер
Сестрица Алёнушка• 02 февраля 2023
Звичайно. Мої діти виросли на Гербер. Цілу баночку ніколи не могли з´їсти за один раз. Я відкривала в перший день баночку, відкидала і гріла. На другий день гріла баночку з рештою пюре на водяній бані. Їх м´ясні пюре я і сама любила їсти з чорним хлібом.

задумчивая мордочка• 02 февраля 2023
Ответ дляМой_ужин
Можна поставити в морозилку, навіть якщо не буде світла там холодніше ніж в самій холодильній камері
Фея_3уровень• 03 февраля 2023
24год після відкриття, але за умови, що ви відібрали певну кількість, а не годуєте з баночки. Ще можна морозити.
Татьяна-8275• 03 февраля 2023
Можно. Крышкой закройте и в холодильник.
Татьяна-8275• 03 февраля 2023
Я в микроволновке грела.
Татьяна-8275• 03 февраля 2023
Можно и если из банки ели.