Анонимушка• 03 февраля 2023

Рынок Юность работает?

Сто лет не была, раньше помню все там покупали,чаи,мыльные, консерва,сладости и всякую всячину.
Сейчас, там дешевле чем в магазинах?
Баба на горошине• 03 февраля 2023
Что-то дешевле, что-то нет.
Все буде Україна• 03 февраля 2023
Смішне питання . Коли Ви востаннє були в Києві?
Все буде Україна• 03 февраля 2023
Навіть оптовий на зал.вокзалі працює
автор Анонимушка • 03 февраля 2023
И кто там часто покупает,что интересного покупаете?
Мне нравилось что чай поштучно можно купить в пакетиках,какие нравятся такие и бери, какаято томат паста была в тюбике вкусная.
автор Анонимушка • 03 февраля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Навіть незнаю як відповісти?
Я тута намісті завжди.
автор Анонимушка • 03 февраля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Навіть оптовий на зал.вокзалі працює
Ой,то далеко від мене,я там один раз була,мені б до Юності доїхать.
Все буде Україна• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Юрість зоасім інша вже давно, ніж та, що Ви памятаєте
автор Анонимушка • 03 февраля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Та це понятно.
Лама_мама• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Ви на машині часу прилетіли??)))
Лама_мама• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Шпалери, фільтри, запчастини. Ще м´ясний павільон там недорогий, але треба рано вранці.
Боевая• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Думаєте буде зиск?
Витрати на поїздку та час
Що і де шукати на ринку ви не знаєте

Ви навіть точно не знаєте, що вам там потрібно.
автор Анонимушка • 03 февраля 2023
Ответ дляЛама_мама
Ви на машині часу прилетіли??)))
Что то я непойму ответов???
Чем же я так всех удивила?
Неужели весь Киев каждый день ездит на тот рынок???
автор Анонимушка • 03 февраля 2023
Ответ дляЛама_мама
Шпалери я знаю, ремонт нужен,но сейчас пока не до єтого.
Мне продукты.
Все буде Україна• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Что то я непойму ответов???
Чем же я так всех удивила?
Тим що сенс ринків по типу Юність з асортиментом кінця 90х-початку 2000 х змінився. Київ став давно іншим, невже Ви цього не помітили через роки.
Все буде Україна• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Мне продукты.
Яомарки по районах чим Вас не влаштовують,?
автор Анонимушка • 03 февраля 2023
Ответ дляБоевая
Думаєте буде зиск?
Витрати на поїздку та час
Що і де шукати на ринку ви не знаєте

Продукты всякие мелкие,выше написпла,хочу пошарится,мне на машине 15 мин ехать.
Все буде Україна• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
На Троєщинський оптовий?
Немає де шариться на Юності по продуктам. Є ж гіпермаркети по типу Метро.
автор Анонимушка • 03 февраля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Вся Україна стала інша,вже майже рік.
Спитала чи є там зараз усякі дрібниці,але чомусь людей це здивувпло,мож ще не проснилися
автор Анонимушка • 03 февраля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
То не то.Мені не потрібно м´ясо овочі.
автор Анонимушка • 03 февраля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
На Троєщинський оптовий?
От хочу на Юность і капець,от і питаю,там є зараз той ряд де всяка всячина продається,чай,кава,цукерки,мило і тд....
Оябунчик• 03 февраля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Ну почему?)
Всю жизнь живу в Киеве и не была там много лет. Хотя,живу относительно рядом
Все буде Україна• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Скромний вибір, буде’ожіданіє /реальність’. Хоча для Вас хоч зірку з неба.
автор Анонимушка • 03 февраля 2023
Ответ дляОябунчик
Ну почему?)
Меня тоже удивило,почему людям так смешно что я сто лет не была на том рынке.тож не далеко живу.
автор Анонимушка • 03 февраля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Боже,люди вы о чем,какие зирки с неба?🤦🤦🤦
Все буде Україна• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Ви спитали яка зараз Юність, то вона так само змінилася як і все місто. Ви ринок на Дарниці коли відвідували? Яким він був і який він зараз дві дуууже великі різниці
Все буде Україна• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Відвідайте Юність, з нами поділитесь враженнями. Я це мала на увазі
автор Анонимушка • 03 февраля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Дарниця зовсім поруч,але я там теж за цей рік один раз була,а раніше там часто гуляла,риба,сири,ковбаси,овочі.
Все буде Україна• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Мені сподобалися оці ярмарки по районам в Києві, та що на м.Харьківській по Ревуцького по суботам. От там є сенс побродити.
Я не киянка, а з передмістя мені є що з чим порівняти. Можу для цікавості запросити на наш недільний ринок у Борисполі той, що на розвилці, отримаєте задоволення від базарування.
автор Анонимушка • 03 февраля 2023
Ответ дляВсе буде Україна
Та мне по мелочевке нужно,или даже не совсем нужно, так пошарится.
А ярмарка перед НГ меня разочаровала,цены рубят космос.
Сельдь Матиас 220грн,а в Новусе 120 по акции тогда,рыба свежая в три дорога,в Сильпо дешевле карпа купила,колбасы непонятных производителей тоже цены Агонь,а качество дерьмо извините,у меня рядом мясной,так там цены низкие и колбасы провереные,ну и про свежее мясо молчу,да и фрукты овощи дешевле купила в том же Новусе чем на ярмарку и не перемороженые и не обвесили и сама выбрала что нравится,вот теперь сижу и думаю,а нужно ли мне туда или я тоже самое могу купить в том же Атб,Новус,Велмарт.
Бубль Гум)• 03 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Якщо ви за той ряд, що за ’Шанхаєм’ то він є, але його зробили вужчим і там менше стало точок. Не так як раніше це точно.