котопёс• 03 февраля 2023
Світло - де ж та соціальна справедливість?
Я не розумію, чому в деяких регіонах світло ж по 16 годин на добу, а у інших по 8? Як взагалі можна жити в такому графіку ? Ось наприклад, графік вчора. Світло було до 6 ранку. Збиралась на работу без світла.Потім повинні дати о 10 до 12 і з 16 до 18. Прийшла з роботи, світла немає. Включили о 21-20 до 24. І це найліпший графік. Позавчора світло було до 6 ранку. Вдень поки на роботі , на 4 години вмикали, а ввечері з 18 до 22 без світла, увімкнули як завжди в 22-19 аж до 24! Ну просто бінго. Ще є найліпші дні, коли вмикають після 21 до 23, а зранку світло є до 7. В інших містах немає такої жесті. Дивлюсь і Миколаїв,і Тернопіль,і Київ, і Запоріжжя.
Де ж та "соціальна" справедливість? Чи ми не люди? То просто вже крик душі
Голодаю• 03 февраля 2023
Ответ дляПовелитель интернета
А для чого в школі світло? Учитель і дошка
ІІ зміна, не чули таке? 2 уроки максимально,а далі просто весело
На привозе• 03 февраля 2023
Ответ длядама_из_декрета
Потому что детям не только есть нужно, а и учиться, из пяти дней уроки более-менее проходят только два
Знете, когда мои дети отстдели в голоде и холоде трое суток,то мне уже та учеба пофіг, здоровье моих детей на первом месте. Да ,с учебой печаль,но....
Черноморская ривьера• 03 февраля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Нет, потому, что это не авария изза обстрелов, у нас уже транформатор накрывается, от этих выключений и скачки напряжения, то 140то 280.
Так не только я вижу про@бы дтэтка. Суд уже оштрафовал кивский дтэк.
Авария это не только обстрелы, а действительно сгорел трансформатор, обрыв провода,или что там ещё ,как мы можем это проверить.
Безимени890123• 03 февраля 2023
Автор, з якою ціллю створити тему? Вам треба допомога, порада? Тоді знімайте аноніми, пишіть місто, область, район, будемо шукати спільно вашу соціальну справедливість.
Повелитель интернета• 03 февраля 2023
Ответ дляГолодаю
Не чули. В столиці нема такого. Тільки перша зміна
Дикая Роза• 03 февраля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Я збираю всі дані, коли нема світла по графіку, все фіксую, пишу письмові зареєстровані скарги. Дістали. Після війни буду судитись, хоть якусь копійку отримаю за знущання.
Ватный Пупс• 03 февраля 2023
Ответ дляИщу Аленя
Це нам ще з срсрівських часів притаманно.
Прислів´я про сусідську корову зараз просто у всій красі.((
Глупости какие-то,вон пишут про немцев,которые любят жаловаться, тоже совок приучил?
Голодаю• 03 февраля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Якщо в мене корова здохла, то хай у сусіда дві здохне.
пост про це
Думаю, що не так.
Коли знаєш правду чому у місті одні будинки взагалі цілодобово при світлі.
На привозе• 03 февраля 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Вы онлайн?
Киев в школу очно ходит
Да при чем здесь Киев,не все в Києві живут.
Кожугетовый ансамбль• 03 февраля 2023
Київська область, світло вимикають від 2 до 4 годин тричі на добу. Але ми рятуємось генератором.... бо я і працюю онлайн і старший навчається онлайн.
Идеальная оптимистка• 03 февраля 2023
Особливо Миколаїв і Запоріжжя потрібно ще вимикати для повного щастя. Їм мало ще дісталося. Доречі Миколаївська обл 2 години є/2 немає. На Київ теж мало ракет летить. Це ж теж не ’справедливо’ тоді... радійте, що в вас хоча б відносно безпечно. Ми в Києві сиділи не одну добу без світла, його взагалі не вмикали, навіть на годину. У моєї мами весь район розбито в Харкові та сітло теж вимикають та ще й магазини не прайюють майже біля неї. Про Херсон взагалі промовчу, вони там бідні взагалі так жили не один тиждень, ще й без опалення. Зрівняли, чесно. В нас світло постійно вимикають теж разом з ним опаленн, газу в будинку немає, все електричне. Нічого, підлаштовуюсь під графік. Переживимо. Жодного разу не прийшло в голову жалітися.
Голодаю• 03 февраля 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Если не открылась, то это один момент.
Но если школа работает, то дневной свет отлично справляется с задачей. Учитель и при отсутствии электричества урок вести может
Я вже писала про таке явище ,як ІІ зміна.
Вчителя чутно, тільки погано видно.
Не пишіть про генератори.... Це просто піар на рівному місці
Вчителя чутно, тільки погано видно.
Ищу Аленя• 03 февраля 2023
Ответ дляВатный Пупс
Ай, сполучник не змінила.
Мало бути ’до’, а не ’з’.
Ну ниче се• 03 февраля 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Справедливості не має. Де була справедливість коли в Києві не було світла з жовтня, а у Вінниці і області не вимикали взагалі? Де була справедливість коли в Києві було, а в Миколаєві/Харкові не було? Де взагалі та справедливість? Змиріться не має її. Кожний день ця справедливість міняється. Сьогодні так, завтра все може змінитися. Да да да, киянам як завжди легше живеться.
Коли це в Вінниці і області не вимикали? Я з Вінниці, світло є 2/4,тобто 6 годин на добу. Є знайомі з області,Тульчинський район,у них було таке, що тиждень! світла не було,у людей пропали всі продукти.В нас правда найбільше вимикали ,це коли світло було дві години за півтори доби.
90x60x90• 03 февраля 2023
Ответ длякотопёс
Я розумію, що сидять без світла за графіком. Немає ж такого, що сидять більше графіка одні райони, а інші весь час зі світлом? У нас теж сусідні будинки майорять. Але в цілому по місту світло 8 годин на добу!
А у нас одни со светом, а другим его отключают. Днепр и область.
Притом график есть, но вот по нему не отключают. Фиг поймёшь, когда должны. Жалуемся, но у нас частная клиника и магазины на другом графике и им не отключают вообще, а остальные сидят без света вместо этих зараз.
Вкусныйпончик• 03 февраля 2023
Ответ дляЧерноморская ривьера
Ну от вони можуть повідомляти, в визначени йтермін усувати аварії, плюс в законі чітко прописано - не більше 4х годин вимкнення. Ви думаєте, чому зараз кругом пишуть, що вимикають за наказом обленерго
, страхуються. Але всерівно стільки проколів, що ця страховка їх не спасе, якщо народ масово в суди піде.
котопёс
• 03 февраля 2023
Ответ дляБезимени890123
Понити, хіба не зрозуміло?
Поради я і так знаю: купити генератор/ екофлоу/ повернутись додому, бо там світла більше/ виїхати в Німеччину/ бути вдячною, що не обстрілюють, тому все зашибісь, як класно / всі претензії до русні
Оч@ров@Шк@• 03 февраля 2023
Ответ дляНа привозе
При том , разговор был о Киеве
Голодаю• 03 февраля 2023
Ответ дляПовелитель интернета
Ну да.
У нас де всі теми про Київ і живуть тільки всі у Києві.
Ms. Iphone• 03 февраля 2023
Ответ дляТочноБудет
Мені просто цікаво, автор а вам би чим допомогло якщо б у Харкові, чи Миколаєві вимикали світло за таким же графіком як у вас, чи на стільки ж годин?
Ну это было б справедливо, по мнению автора
Оч@ров@Шк@• 03 февраля 2023
Ответ дляГолодаю
Вчителя чутно, тільки погано видно.
Интересно, где это в Киеве вторые смены в школах?
Дівчина_загляденіе• 03 февраля 2023
Ответ длякотопёс
На заході країни.
Київська область
26 км від Києва
По 12-15 годин на добу немає світла
Немає світла-немає опалення
Зато Київ зі світлом
Їм навіть не вимикають іноді цілими днями
26 км від Києва
По 12-15 годин на добу немає світла
Немає світла-немає опалення
Зато Київ зі світлом
#Пойду_кгадалке• 03 февраля 2023
Ответ для90x60x90
Согласна с вами,тоже Днепр у нас график работает всегда -4/5+ ,а через несколько улиц у меня живёт брат у них вообще не отключают ,к инфраструктуре не подключены частный сектор. По графику мы одна группа,но вот так
Голодаю• 03 февраля 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
З чого ви взяли,що мова про Київ?
Чи це тема інклюзивна?
Рябушка Ку• 03 февраля 2023
Ответ длякотопёс
Понити, хіба не зрозуміло?
Какой генератор в многоэтажный дом. А потом будут тут темы -- куда жаловаться на соседей с генератором, гудит и воняет
Ненавязчивый синтезатор• 03 февраля 2023
Какой Тернополь вы автор приплели? У нас уже месяц как отключают по графику -6 часов нет и 3 часа есть. Выключают и ночью тоже. Холодильник течет, квартира остывает. И это по всему городу так
Рябушка Ку• 03 февраля 2023
Ответ дляДівчина_загляденіе
Київська область
26 км від Києва
По 12-15 годин на добу немає світла
Немає світла-немає опалення
Зато Київ зі світлом
26 км від Києва
По 12-15 годин на добу немає світла
Немає світла-немає опалення
Зато Київ зі світлом
Вишневое?
На привозе• 03 февраля 2023
Ответ дляПовелитель интернета
Ну тогда ищите варианты. Переезд, другой провайдер, акумулятор
Как у вас все просто.
Ищу Аленя• 03 февраля 2023
Ответ дляГолодаю
Думаю, що не так.
Ну ми знали правду.)
Декілька будинків були на одній лінії з оператором зв´язку.
Місцевий ’рух за справедливість’ наскаржився. Світла більше вмикати не стали, але тепер ми сидимо не тільки без світла, а ще і з нестабільним зв´язком. Інтернет мобільний ледве тягне. Раніше при відключенні спокійно працювала на ноутбуці. Тепер...
Здобули.
Идеальная оптимистка• 03 февраля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Сподіваюсь судитися с рашкою?