Я_и_моя_собака• 03 февраля 2023
Додаток ощад банку.
Дівчата, підкажіть будь ласка, в додатку ощад банку зразу відображається, що прийшли гроші на карту як у приваті чи сповіщення з запізненням? Надіслала бабусі кошти годину тому, але в додатку їх ще немає(я маю додаток з її картою). Не хочу, щоб вона даремно йшла до банкомату. Смс не знає чи прийшло, бо вона не вміє їх відкривати.
Форс мажор• 03 февраля 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Моно
тогда не сразу. сразу только ощад и иногда приват. но у меня с привата раз на раз не приходится. ждите. и проверьте реквизиты
Я_и_моя_собака
• 03 февраля 2023
Ответ дляФорс мажор
Відбій) Вже є