Дадосвидания• 03 февраля 2023
У кого дитина повзала "пораненим партизаном", коли вам поставили затримку розвитку
Обнемашечка• 03 февраля 2023
Я всегда так ползала, это и мама говорила и по видео меня маленькой видно. Потом начала ходить в 9,5 мес
KaterionOK• 03 февраля 2023
У мене троє дітей. Всі мої діти так починали повзати. Ніякої затримки не ставили.
А що саме вас хвилює?
Аноним Анонимыч• 03 февраля 2023
Хто вам сказав що це затримка розвитку? У моєї дитини затримка розвитку була. Почав ходити в 9.5 міс. Проявлялося не в цьому
Дадосвидания
• 03 февраля 2023
Ответ дляАноним Анонимыч
але ваша дитина саме так повзала?
Аноним Анонимыч• 03 февраля 2023
Ответ дляДадосвидания
але ваша дитина саме так повзала?
Ні. Нормально повзав, почав у 6 міс.
Трусы с капюшоном• 03 февраля 2023
Сын ползал но в 10 месяцев не пошел ,а побежал ,и все так в жизни)) не получается,а потом раз и за 2 дня все получилось)) но не ставили задержку развития,недоношенный был это да
Аноним Анонимыч• 03 февраля 2023
Яка мається на увазі затримка розвитку? Фізичного розвитку чи якого?
Пацан к успеху шел• 03 февраля 2023
Скільки дитині?
Мій так показав, ніяку затримку не ставили. Пізніше почав нормально повзати.
Леди_в_ночи• 03 февраля 2023
Моя нормально повзала, а от пішла уже в рік і місяць. Хтось казав мене що це дуже погано, що в рік вона не ходить, але я спокійно до цього ставились. І то добре, бо потім вона всіх нас заганяла. І у школі вчителі кажуть що у неї не одне шило у попі, а цілих три.