ЗабежАЛОЧКА• 03 февраля 2023

От що мені робити.. дитині 10 а читає як в 8(

Тут радили купити книги, зацікавити
Купити комікси
Купити енциклопедії з яскравими картинками
Вже були в мега тьотки по швидкочитання від якої всі шаленіють. Яка нвби дає результат за 10 уроків з 50 слів до 80 доходить.. в нас нма такого прогресу(
Якби були якісь проблеми з головою, нервами то тей логопед(про якого я вище писала) сказала б…
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 03 февраля 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Можна якось це зробити в домашніх умовах? Можливо є якийсь тест коли зрозуміло шо в неї є проблема?
Ніяк.
Бачете, ви сама не хочете напружуватися.
Живчик-счастливчик• 03 февраля 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
67 слів в хвилину
Читала історію - перказати важко(
В 8 років зазвичай читають швидше. Тільки читати кожен день іншого способа покращити темп читання не існує. Кожен день по півгодини читати.
damjana• 03 февраля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
До речі...Багатою яскравою мовою?
Ну будем честными, много ли взрослых может рассказать что было вчера с подробностями и красивыми описаниями?
Я Вас не боюсь• 03 февраля 2023
Ответ дляdamjana
меня на днях дочка спросила (мы аббатство даунтон смотрим), мол, мам, люди раньше действительно так красиво и много говорили?
Салт• 03 февраля 2023
Ответ дляdamjana
Чесно, це саме ознака для дитини - чи може вона сама скласти зв´язану розповідь. Для дислектиків це проблема
Умный хвост• 03 февраля 2023
Смысл не в том, чтобы быстро читать, важно понимать прочитанное. И уметь пересказать.
Трудно что-то советовать, не понимая причины.
Подключите кинезиологические упражнения. Они реально работают. И нужно развивать связную речь.
автор ЗабежАЛОЧКА • 03 февраля 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Автор, ребенок может рассказать что произошло в классе вчера, или как в прошлом году провел каникулы? То есть самостоятельно , понятно для слушателей, с логической цепочкой действий?
Нє
Не памятає нічого
Важко згадати

Ось коли була в 1 класі дитина не могла ніколи розповісти що було в школі
Якісь нюанси
Не могла мені нічого розповісти
Всю інформацію я отримувала від мами однокласниці (та дівчинка розповідала що там і як в школі)
ЗлойанОним• 03 февраля 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Моя дитина теж читає досі по складах… як вилізти з тих складів(( вже опускаються руки
Скільки ж можна
Я пам’ятаю як у мене в третьому класі була дівчинка, яка читала краще усіх. І до кінця школи вона скотилася на трійки, а дехто з тих, що читали звичайно і посередньо (я в тому числі) стали хорошимтами та відмінниками.
Тобто треба читати і розвиватися, але не зациклюватися на тому.
Коленная ложечка• 03 февраля 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Нє
Не памятає нічого
Важко згадати

Якісь нюанси
Не могла мені нічого розповісти
Є ознаки затримки мовного розвитку.
Робота з логопедом і дефектологом.
Так, логопед не лише вимовою займається, а й цим.
Милашка-оторвашка• 03 февраля 2023
Ответ дляБритоножка
І ? Скажімо, почали Ви з ним читати з 6 років і оце він вже 4 роки по складам читає ?
Мой в 4 слоги и простые слова читать начал. Сейчас 9, сейчас очень медленно читает, около 60 слов, ставит невообразимые ударения иногда.
Умничка-помощничка• 03 февраля 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Погано разує в умі
Важко дуже порахувати через десяток
Прям на пальцяє рахує
Наприклад
38+58
Не може швидко думати шо 8+8 це 16
Памятаю що дуже довго ми вчили з нею табличку множення
Не хочу вас засмучувати, але це говорить про те, що можливо в дитини низький інтелект. Тому що скласти в умі 8 і 8 в 10 років вже не викликає складнощів, вже роблять більш складні речі. І це немає ніякого відношення до дислексії.
Це не образа, це просто констатація факту. І це ніяк не робить вашу дитину гіршою від інших. Це особливість, яку треба враховувати і не знущатись, вимагаючи не можливого.
Більш детально перевірити рівень інтелекту можна у психолога, є в кожній школі зараз
Умничка-помощничка• 03 февраля 2023
Ответ дляСалт
Дислектики нормально говорять, у них проблеми з читанням і письмом - тобто візуальним розпізнаванням слів і, відповідно, їх відтворенням на папері
Умничка-помощничка• 03 февраля 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Є ознаки затримки мовного розвитку.
Робота з логопедом і дефектологом.
Тут швидше затримка розумового розвитку - дитина не розповідає, тому що не пам´ятає
Коленная ложечка• 03 февраля 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Не можу не погодитись з вашим припущенням.
Умничка-помощничка• 03 февраля 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Зі слів мами не висловитись не може, а саме не пам´ятає.
Плюс те, що вже вище мама писала
Плюс досвід
Але звичайно, що сказати точно можна лише після особистого спілкування з дитиною
Намакушка• 03 февраля 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Є поняття дислексії як труднощі з читанням і письмом. Є більш широке поняття, яке може охоплювати і проблеми з пам´яттю, діскалькулію, ще купу всього. В деяких країнах можуть це кваліфікувати як ММД - мінімальні мозгові дисфункції (тобто при нормальному інтелекті є якісь окремі проблеми).
Логопед-дефектолог, наприклад, може проводити тести і визначити, з чим саме є проблеми. Вже і вчителів починають вчити, щоб звертали увагу не деякі особливості учнів.
Але окрім можливих труднощей з читанням, можуть бути інші маркери: дитина довго не може навчитися визначати час по годиннику зі стрілками, або є труднощі з місяцями, порами року, днями тижня, або дитина не може пересказати найпростішу казочку. Це ми говоримо про дітей, з якими займалися вдома, не педагогічно запущенних.