Помеха справа• Изменено 03 февраля 2023
хто нещодавно отримав візу Канадську по CUAET?
яку вам дали visitor чи worker? на який термін?
в одній агенції-посереднику сказали, що останнім часом всім дають worker на 3 роки.
навіть не знаю чи це краще=/
а може бути взагалі worker до кінця дії паспорту?
навіть не знаю чи це краще=/
Помеха справа
• 03 февраля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Воркер нафіга мені візітор
в нас кордони закриті, якщо ви забули) і не факт що за 3 роки будуть відкриті.
вам дали на 3 роки теж?
Я тут Живу• 03 февраля 2023
Ответ дляПомеха справа
вам дали на 3 роки теж?
Ви чоловік ? Так на три роки . Тепер кажуть всім стали на три давати …
Помеха справа
• 03 февраля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
ні) заміжня.
Я тут Живу• 03 февраля 2023
Ответ дляПомеха справа
вам дали на 3 роки теж?
При чому дали на три а дитині чекаю більше ніж півроку а час йде та таклж не відомо чи дадуть щоб вписатися в три роки хочаб
Помеха справа
• 03 февраля 2023
Ответ дляЯ тут Живу
до речі, вже багато читала, що затримують саме дітям чомусь. дивно)
Помеха справа
• 03 февраля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
В ноябре визитор до конца действия паспортов.
а скільки у вас паспорт ще дійсний?
ТигрЛьвович• 03 февраля 2023
Ответ дляПомеха справа
а скільки у вас паспорт ще дійсний?
До 2030ого года.
Помеха справа
• 03 февраля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
До 2030ого года.
круто, теж так хочу)
а можете поділитись скільки вам років і яка освіта/сфера роботи? чи є діти?
в мене була думка, що вони можуть приймати рішення з огляду на ’корисність’ такого мігранта для Канади. Принаймні, це було б логічно з їхнього боку.
ТигрЛьвович• 03 февраля 2023
Ответ дляПомеха справа
круто, теж так хочу)
Точно нет. Когда я забирала паспорта то все в очереди получили до конца действия паспортов.
Там все кто выходил открывали и проверяли.
Я вообще не знаю никого кто б получил тут в Польше на три года. Все мои знакомые и друзья сделали эти визы и все до конца действия паспортов.
И те кому 60-80 лет. И те кому 40-50
Нам 45+, маме 70.
Дети тоже получили до конца действия паспортов - до 5 февраля этого года.
Так что нам это визы разве что съездить с мужем в отпуск без детей
И те кому 60-80 лет. И те кому 40-50
Нам 45+, маме 70.
ТигрЛьвович• 03 февраля 2023
Ответ дляПомеха справа
круто, теж так хочу)
И логичнее что ’полезным’ дадут воркер на три года.
Какой смысл давать ’полезным’ на 10 лет, если большая вероятность что они вообще не приедут?
Помеха справа
• 03 февраля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
И те кому 60-80 лет. И те кому 40-50
Нам 45+, маме 70.
И те кому 60-80 лет. И те кому 40-50
Нам 45+, маме 70.
ви впевнені, що всім саме воркер дали, а не visitor+окремо ворк перміт на 3 роки по прильоті? прям так і написано в паспорті worker?
Помеха справа
• 03 февраля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
бо є велика вирогідність, що люди не встигнуть за 3 роки виїхати і отримати PR, якщо наших людей продовжать тримати в заручниках.
ТигрЛьвович• 03 февраля 2023
Ответ дляПомеха справа
Нет. Я ж пишу визитор.
Не воркер.
И вокр-пермит на три года по электронке пришел. Его наверное надо в аэропорту оформить.
Но меня не особо это интересует, мы сделали на всякий случай
Не воркер.
Помеха справа
• 03 февраля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Нет. Я ж пишу визитор.
Не воркер.
тю блін, вибачте, прочитала як хотіла
ТигрЛьвович• 03 февраля 2023
Ответ дляПомеха справа
Ну так приедут туда по визитору, найдут работу и получат разрешение на работу.
Тем более что никто понятия не имеет что будет через три года.
Помеха справа
• 03 февраля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
ну то я ж і пишу з старпості:
’навіть не знаю чи це краще=/’
леше зробити ворк перміт, напевно, ніж заново візу без програми.
’навіть не знаю чи це краще=/’
Ответ дляПомеха справа
PR это же не обязанность
ПР можно и через 10 лет не получить, если не знать как правильно и не подходить по программе
грузчиком ПР не получишь, к примеру ...
вам бы хоть визу получить, а Вы о ПР переживаете
грузчиком ПР не получишь, к примеру ...
Помеха справа
• 03 февраля 2023
Ответ дляElani
PR это же не обязанность
грузчиком ПР не получишь, к примеру ...
Що значить не обязанность?) який сенс летіти в Канаду, якщо не на ПМЖ? і я знаю як отримують ПР, дякую) .
Помеха справа
• 03 февраля 2023
Ответ дляElani
ну удачи тогда, раз знаете :)
что тут еще сказать
Дякую)