mari8919• 04 февраля 2023

Операція видалення варикозу

Доброго дня. Потребую поради. Батькові зробили операцію з видалення варикозу на ногах. При виписці сказали ходити. А скільки можна ходити, щоб не нашкодити? Ходить наразі інтервально по 10хв/год.
Попадалочка• 04 февраля 2023
Автор, якщо не секрет, скільки коштувало. Чоловіку треба робити у нього сильний на двох ногах

Жабры жабы• 04 февраля 2023
По 5 км на день я ходила
english book• 04 февраля 2023
Все індивідуально. Ви проконсультуйтеся у свого лікаря. Там ще треба час від часу приходити на огляд.
Секретница• 04 февраля 2023
Якщо не хоче ходити по вулиці, то можна робити вправу - перекат стопи з носка на п´яту. І 10 хвилин то дуже мало, ходять по 2- 3 години на день. У компрессійних панчохах звичайно.
Штора с кисточкой• 04 февраля 2023
Треба багато ходити, кров прокачувати. Після операції зразу години 2-3 йти пішки, якщо зможе. Нехай пр своїм силам дивиться. Але компресію на ноги і вперед!
Ухтышка_малышка• 04 февраля 2023
Я делала
Нас после операции через час врач выгонял ходить и как можно дольше и чаще.
Чем больше ходите-тем быстрее восстановитесь, так говорил.
И в палату по 10 раз заглядывал и гонял нас ходить. И так целый день.
Ухтышка_малышка• 04 февраля 2023
Ответ дляПопадалочка
17 тысяч одна нога киев
english book• 04 февраля 2023
Ответ дляУхтышка_малышка
17 тысяч одна нога киев
Якщо ви платили гроші, то у вас в ’пакеті’ повинні бути безкоштовні консультації під час реабілітації . Дзвоніть і запитуйте,не соромтеся.
english book• 04 февраля 2023
Ответ дляУхтышка_малышка
17 тысяч одна нога киев
Ой, я думала це автор пише. Вибачаюсь)