Чашечка чая• 04 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Это мое любимое. Летом аж пищали
То 10 июня
То 15го
То 10 июня
То 15го
Особенно наступление на 10 - 15 километров
Ответ дляБеллаДонна2014
Кто скажет...почему Зап.обл. наши отступили??(((
Давайте вже конкретно. З усієї області відступили? Ні. Якщо на якихось ділянках відступили, значить іншого виходу не було. Ми не воюємо м’ясом, як росія. За рік багато де відступали, але тим не менш повернули при нагоді.
БеллаДонна2014• 04 февраля 2023
Ответ дляЛеннешка
В Украине
Регионе страны. Ну и что..что у вас муж в ЗСУ. Есть более безопасные места, есть менее. ВЫ НЕ ВЫЕЗЖАЕТЕ, возможно, нет такой угрозы, как,например, в др.регионах
mmi583@mail.ru• 04 февраля 2023
Ответ дляksunuyabelaya
Ндаа….
И ник у вас подозрительно заканчивается на ru…
І що? Доведіть, що Lsunuyabelaya не рашистка, зрадниця і тд. Що за вашим ніком не ховається любителька руського міра.
Соната любви• 04 февраля 2023
Ответ дляОленёнок
Ей верить - себя не уважать))
Удалено администрацией...
БеллаДонна2014• 04 февраля 2023
Ответ дляAHetfield
С одной стороны-да. БЛИЖЕ К ГОРРДУ СТАЛИ
35 КМ. ЭТОГО МАЛО? НУ ЗАП. ОБЛ. НЕ ВЕРНУЛИ ЗА ГОД. НИ-ЧЕ-ГО. А ТОЛЬКО ОТСТУПИЛИ
AriZonA777• 04 февраля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Я спілкуюсь з дочкою одного високого військового. Можна сказати на найвищому рівні. Дещо вона мені передала, але завуальовано так. Тому не знаю, чи заспокоїть ця інформація чи навпаки...
То кажіть і нам вже
Чашечка чая• 04 февраля 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
А в чем зрада или вы думаете командование не в курсе ситуации на каждом из направлений? Если у вас есть таланты полководца, то выход на гш можно найти
Ответ дляБеллаДонна2014
100%.Як би я хотіла зараз мати якусь хатку десь у Вінницькій чи Чернівецькій області. Тоді б взагалі не переживала
Вот такая информация совсем добила…
Турецькі компанії в 2022 році в обхід санкцій експортували до Росії на десятки мільйонів доларів машин, електроніки, запасних частин та інших товарів, необхідних РФ для її збройних сил. Про це повідомляє The Wall Street Journal
Ну и Китай туда же
Як стверджується у матеріалі, митні записи показують, що китайські державні оборонні компанії відправляли навігаційне обладнання, обладнання для створення перешкод та деталі для реактивних винищувачів російським державним оборонним компаніям, що перебувають під санкціями.
’Це лише гірстка з десятків тисяч партій товарів подвійного призначення – продуктів, які мають як комерційне, так і військове застосування, – які Росія імпортувала після торішнього вторгнення’, – пишуть журналісти
Ну и Китай туда же
БеллаДонна2014• 04 февраля 2023
Ответ дляЧашечка чая
А кто говорит о зраде??? При чем здесь командование? Вы о чем??
Веточка сакуры67• 04 февраля 2023
Можно себя успокаивать, но Славянску мэр посоветовал эвакуироваться, линия фронта приближается. Про Бахмут да, соловей пишет что в северной части вагнер уже, не все хорошо на Купянском направлении. Именно оттуда ожидают на Харьковскую обл наступление, не с границы. Я продолжаю верить что у наших есть какой-то план тайный.
Ответ для8ludasha
Вот такая информация совсем добила…
Ну и Китай туда же
Секрет полішинеля
БеллаДонна2014• 04 февраля 2023
Ответ дляAHetfield
Не треба на мене кричати! Якщо знаєте як воювати, допоможіть нашим хлопцям.
А кто кричит? Кричите- вы. Мне не понятно-да. Почему отступают. Я бы пошла воевать, но не имею возможности