АгатаХристя• 05 февраля 2023
Хто знає, питання про закордонний паспорт
Чи правда можливо забрати готовий, не встигли в тому березні забрати в Україні, зараз в Консульстві?
Наче можна написати заяву, але на сайті консульства не знайшла
Я не на долго• 05 февраля 2023
Це вам краще написати це питання на електронну адресу консульства
Я не на долго• 05 февраля 2023
Мені говорили що якщо не заберу вчасно, то він буде зберігатися в пункті видачі. Міняла влітку
Ms. При теле• 05 февраля 2023
Так, є така послуга. Треба в електронній черзі забронювати дату. Зайти на сайт посольства країни, де ви знаходитесь, далі - запис в електронну чергу . Начебто в розділі «інші». Прийти в цей час з заявою та заповненим конвертом.
АгатаХристя
• 05 февраля 2023
Ответ дляMs. При теле
Дякую
Ms. При теле• 05 февраля 2023
Але час отримання у них- до 3-х місяців. Ще й черга на подання заяви півтора місяці. Ось і рахуйте, що ви той паспорт через 4-5 місяців отримаєте.
АгатаХристя
• 05 февраля 2023
Ответ дляMs. При теле
А все одно хоч робити за гроші, чи отримати той що вже оплатили. Це моя бабуся їй 86 років
АгатаХристя
• 05 февраля 2023
Ответ дляMs. При теле
Дякую