Copy-Paste• 05 февраля 2023

Будете ли теперь делать гель лак?

В последнее время со всех сторон информация о том, что возрастает риск меланомы из-за излучения ламп. Уже и не знаю чему верить. Что думаете?
Результат:
вже голосів: 1103
480 (43.52%) И раньше не делала
258 (23.39%) Буду делать, не верю
194 (17.59%) Тыц
95 (8.61%) Буду делать, но боюсь
76 (6.89%) Не буду делать, боюсь
Пургену мне• 05 февраля 2023
Я зняла гель лак в березні. І не робила, бо мій майстер не працювала.
Зараз вона відновила роботу і я вже не можу дочекатися, коли зроблю собі нігті.

Я по доброму заздрю жінкам, котрі вміють робити собі гарний манікюр та мають гарну нігтьову пластину.
Я ж зрізаю нігті максимально коротко і це єдиний прийнятний варіант для мене (

Анка-пулемётчица• 05 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Така інтенсивність, що мені аж пече , кожен раз. А потім при знятті ніготь в такому стані, що страшно подивитися. Робила 3 рази. Мені вистачило
Я не цікавилась реакцією Вашого організму.
Мене цікавлять емпіричні дослідження про які Ви особисто знаєте, і на основі яких стверджуєте, що лампа шкідливіша, ніж сонячне випромінювання, а не «мені пече».
oksanav• 05 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Серйозно? А ви бачили скільки молодих дівчат 25+ по лікарнях з онкологією? Все ж таке безпечне по вашому. Починаючи з косметики, соляріїв, лаків , їжі і все до купи, а тоді чому в неї рак грудей, що ж таке? ..нуну
Не пересмикуйте і не стрибайте на інші теми.
Скільки молодих дівчат по лікарнях з онкологією ви тим паче не бачили, статистику не вели, так, аби повищать тут в шапочці з фольги. Як казала моя бабуся «бльовкає шо попало» )
Любовь Калистратовна• 05 февраля 2023
Ответ дляАнка-пулемётчица
Сколько времени человек может провести под солнцем и сколько - суша ногти в лампе? Это разве соизмеримо?
В лампе сила лучей сильне, чем на солнце.
Едимнаморе• 05 февраля 2023
Ответ дляАнка-пулемётчица
Є таке поняття як логіка. Відповіла,як вважаю за потрібне, не зважаючи на ваші інтереси.
Анка-пулемётчица• 05 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
В моєму оточенні - ніскільки. Хоча я сама з молодих дівчат 25+
Едимнаморе• 05 февраля 2023
Ответ дляoksanav
Нажаль бачила! До чого тут ваше ’тим паче’.
Раздражевская• 05 февраля 2023
Делаю максимум 2 раза в год и только на ногах летом, и буду продолжать, а чаще мне и не нужно
Едимнаморе• 05 февраля 2023
Ответ дляoksanav
І статистику я знаю. Моя мама працює в інституті онкології. Я вже писала.

РойЛеля• 05 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Токсичність лаку і глютен з дріждами... якесть дивне порівняння у людей...
Тимпаче, можна і бездріжджовий поїсти в цей період. Я, наприклад, на заквасці печу одразу 3 хлібини. Вистачає на 5 днів на сім´ю. Він не черствіє і не псується
Едимнаморе• 05 февраля 2023
Ответ дляАнка-пулемётчица
Дай Бог!
Анка-пулемётчица• 05 февраля 2023
Ответ дляМафиозная
Комаровський - це лікар-педіатр.
Статтю з дослідженням може розібрати будь-яка людина з вищою освітою.

Просто у Комаровського є певний авторитет серед панікьорш.
Мафиозная• 05 февраля 2023
Ответ длябибизяна
Ніхто не сушить по одному. Спочатку 4 потім великий
Ніхто не сушить, а я сушу. Достатньо 60 секунд для висихання одного шару, натомість я його сушу 180. Для чого? Я не хочу
Губы_зубы• 05 февраля 2023
Ответ дляМафиозная
Комаровський - це лікар-педіатр.
Він просто доступно розказав те, що деякі самі не змогли перекласти )
Анка-пулемётчица• 05 февраля 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
В каких единицах измеряется эта сила и насколько она сильнее?
Любовь Калистратовна• 05 февраля 2023
Ответ длябибизяна
Сушать. Мій майстер красила по одному пальцю. Потім вона вже почала по 4 і великий окремо красити.
Зоя Жорівна• 05 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Дівчата , ви кажете буду робити сама..але ж той лак так воняє, ну просто жесть, ацетон( його варіації) на нігтях така собі альтернатива...
Не має ніякого запаху
РойЛеля• 05 февраля 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Все відомо, коли є хоч базове поняття про фізіологію людини
Ну ви себе можете переконувати і знаходити сотню аигументів чому для вас ввша краса важливіша за потенційний ризик для дитини. Якщо вже почали випливати різні дослідження, яке публікують такі авттритетні видання як NC, то варто задуматись і про можливу шкоду для плоду. Більшість мам бояться таблетку цитрамону випити вагітних і це є нормальним і виправданим, а комусь ногтіки і лазерна епіляція то як води напиться
Едимнаморе• 05 февраля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Не має ніякого запаху
Підкажіть будь ласка, яка марка?

Анка-пулемётчица• 05 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
І хіба не логічно особисто ознайомитись з дослідженням, перш ніж щось стверджувати?
Кучерявочка• 05 февраля 2023
А и так понятно часть которая часто травмируется есть риск, курение очень вредно, как и алкоголь....
Зоя Жорівна• 05 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Мене дивує, коли вагітні роблять! От там я не розумію. Не відомо чи є вплив на дитину чи ні, але ж походити 9 міс без, то страшне страшне. Ні в якому разі!
Вагітним шкідливо дихати брудним повітрям навіть))
Зоя Жорівна• 05 февраля 2023
Ответ дляСладко-соленая
пост 24.
Смішно про хлроший лак))
Едимнаморе• 05 февраля 2023
Ответ дляАнка-пулемётчица
Якщо ви годину побудете на сонці( навіть активному) і година після лампи і гель лаку, які в порівнянні потім нігті? Не треба бути фізиком чи хіміком.
Зоя Жорівна• 05 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Одне діло процедури краси, які робиш свідомо, а інше хліб.
Доречі, хліб можна в цей період і корисний їсти
А після?))
Анка-пулемётчица• 05 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Робота Вашої мами не відноситься до статистики. В інститут онкології звертаються люди з онкологією, або великим ризиком. Здоровим нема потреби в інституті раку.
Усатая полосатая• 05 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Господи, вам печёт от того, что много сняли ногтя и когда гель полемеризируется - экзотермическая реакция - выделяется тепло, которое вы чувствуете, если сильно спилили ноготь.
Зоя Жорівна• 05 февраля 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Це з тих, хто не фарбує волосся, на депіляцію не ходить і т.д.
ОченьПриятно-Царь• 05 февраля 2023
Не скільки тої краси, як мороки. А ще вонь нереальна. Краса того не варта. Люблю манікюр без покриття, бо це так мило.
Анка-пулемётчица• 05 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Лазер протипоказаний при вагітності і вигодовуванні.

Ви хоч читали цю статтю?