Copy-Paste• 05 февраля 2023

Будете ли теперь делать гель лак?

В последнее время со всех сторон информация о том, что возрастает риск меланомы из-за излучения ламп. Уже и не знаю чему верить. Что думаете?
Результат:
вже голосів: 1103
480 (43.52%) И раньше не делала
258 (23.39%) Буду делать, не верю
194 (17.59%) Тыц
95 (8.61%) Буду делать, но боюсь
76 (6.89%) Не буду делать, боюсь
Сладко-соленая• 05 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Підкажіть назву лаку
пост 24.

Любовь Калистратовна• 05 февраля 2023
Вже рік не роблю, але стан нігтів не дуже добрий. Вже дуже коротенько підрізаю, але сбоку ніготь починаються ламатись. Але ця проблема була і і 10 років тому, коли ще гель не робила.
ЗаведУющая• 05 февраля 2023
Ответ дляЖена сына
Та Ви Петросян. Слухайте й надалі блогерів-хайповиків, вони експерти в усьому
ху из Петросян? это что то на совковом?)))
вы блогеров слушаете и совком живете, я читаю научные американские доказательные ресурсы и в современном мире исследований живу. каждому свое
ЯблокоРаздора• 05 февраля 2023
РойЛеля• 05 февраля 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
На дитину в утробі так багато впливу, що ви ніяк не захиститеся на 100%.
Можна і хліб не їсти, він теж шкодить.
Одне діло процедури краси, які робиш свідомо, а інше хліб.
Доречі, хліб можна в цей період і корисний їсти
Едимнаморе• 05 февраля 2023
В мене мама працює в інституті онкології і суть в тому що якщо генетично є спадковість до онко то ця лампа якщо часто використовувати може спровокувати саме меланому. Це найбільш агресивний рак.
Осторожная• 05 февраля 2023
не делаю, рабство от мастера .
Жена сына• 05 февраля 2023
Ответ дляЗаведУющая
Угу, вірю. Пишіть ще.
Едимнаморе• 05 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Токсичність лаку і глютен з дріждами... якесть дивне порівняння у людей...

ЗаведУющая• 05 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
кстати, глютен если из цельнозернового хлеба, тт абсолютно норм переносится. если нет непереносимости прям конкретной.
Анка-пулемётчица• 05 февраля 2023
Ответ дляЛюбавишна
То есть ультрафиолет от солнца вреден, а от лампы нет? Логика супер у вас )
Сколько времени человек может провести под солнцем и сколько - суша ногти в лампе? Это разве соизмеримо?
Едимнаморе• 05 февраля 2023
Ответ дляАнка-пулемётчица
Інтенсивність!!!! І вона не просто світить, а вступає в реакцію з лаком, ще спилюють захисний шар нігтя
Юпитерная• 05 февраля 2023
Я без гель-лака не можу. Дуже тонкі крихкі нігті, слояться постійно. Роки боротьби. І вітаміни, і ванночки, і нейл-системи - результат 0. З гель-лаком я себе людиною відчуваю.
Советчица Года• 05 февраля 2023
https://www.skincancer.org/blog/ask-the-expert-are...
Ризик є але там не така сильна інтенсивність опромінення
Українська Мрія• 05 февраля 2023
Вы результаты того исследования прочтите и проанализируйте, а не косые переводы статей из женских журналов))
Анка-пулемётчица• 05 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Добре. Яка конкретно інтенсивність у лампи і у сонця в червні в цифрових показниках? В яких одиницях ця інтенсивність взагалі вимірюється?
Я_и_моя_собака• 05 февраля 2023
Я свій гель-лак зняла у лютому. Дорого і якось стало не актуально.
Раніше завжди робила перерив в 3-4 місяці. Цього разу мене здивував результат через 6 місяців. Пластина повністю відновилася, гарні, міцні нігті
Раз в тиждень сама роблю гігієнічний манікюр, часом покриваю прозорим лаком. Нігті завжди підпиляні, доглянуті .
З гель-лаком - тиждень
Більше не планую покривати. Шкода грошей, часу і знову псувати нігті.
Українська Мрія• 05 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Мене дивує, коли вагітні роблять! От там я не розумію. Не відомо чи є вплив на дитину чи ні, але ж походити 9 міс без, то страшне страшне. Ні в якому разі!
Все відомо, коли є хоч базове поняття про фізіологію людини
Едимнаморе• 05 февраля 2023
Ответ дляАнка-пулемётчица
Така інтенсивність, що мені аж пече , кожен раз. А потім при знятті ніготь в такому стані, що страшно подивитися. Робила 3 рази. Мені вистачило

oksanav• 05 февраля 2023
Ответ дляЖена сына
Я Вам скажу, що то все дурня, але ж Ви не повірите.
Я аксакал, пам‘ятаю ще як почали з‘являтися мікрохвильовки, то якого тільки брєда не писали про то, що «мєняют состав пісчі на молекулярном уровнє», буде рак, хуяк, виростуть роги і тд. Зараз подусплкоїлися і переключилися на інші речі
Мафиозная• 05 февраля 2023
Ответ дляЖена сына
Мені майстри манікюру зажди кажуть, що то дурня. І коли я замість чотирьох пальців суну один у лампу, то заставляють засунути усі. Але я дійсно не розумію, нащо нігті, які я вже висушила, сушити по другому-третьому-четвертому колу. При цьому кажучи, що це абсолютно безпечно, наче б то вони знають, безпечно це насправді чи ні
бибизяна• 05 февраля 2023
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Розкрийте будь ласка секрет який лак тримається тиждень
Якщо мати прислугу то може і три тижні.
Жена сына• 05 февраля 2023
Ответ дляoksanav
Згадалося))
Значит, рассказываю. Меня по этому поводу просветили всё те же бабушки в больнице. Вред микроволновок даже не в том, что от них витамины дохнут и мы потом едим еду с дохлыми витаминами. А в том, что весь мир пронизан галактическими вибрациями, а микроволновка вибрирует ’В ДРУГУЮ СТОРОНУ!’ и еда из неё не туда вибрирует. Ну и соответственно те, кто её съели, неделю потом в другую сторону вибрируют.
Я, когда это услышал, часа три вибрировал куда попало.
Усатая полосатая• 05 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Как хто невiдомо, если вiдомо. Посмотрите хоть видео с комаровским на тему лака, недавно вышло. Там он статью эту разбирает, если не хотите первоисточник прочитать, сами авторы говорят, что это не доказательство и тд, вообще брали совсем не то, что все раздули
Едимнаморе• 05 февраля 2023
Ответ дляoksanav
Серйозно? А ви бачили скільки молодих дівчат 25+ по лікарнях з онкологією? Все ж таке безпечне по вашому. Починаючи з косметики, соляріїв, лаків , їжі і все до купи, а тоді чому в неї рак грудей, що ж таке? ..нуну
бибизяна• 05 февраля 2023
Ответ дляМафиозная
Ніхто не сушить по одному. Спочатку 4 потім великий
Мафиозная• 05 февраля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
послушайте Комаровского на эту тему и успокойтесь
Комаровський - це лікар-педіатр.
Едимнаморе• 05 февраля 2023
Ответ дляМафиозная
А що вони вам ще скажуть, це їх хліб
бибизяна• 05 февраля 2023
Ответ дляoksanav
Хуяк🤣🤣🤣
бибизяна• 05 февраля 2023
Ответ дляЮпитерная
3-4 тижні спокою і краси.