Гордая_птичка• 05 февраля 2023

В кого короткі нефарбовані нігті, покажіть будь ласка

Відмовилась від гель лаку з фінансових міркувань, не можу визначитись з формою, щоб охайно, ще й природня форма пластини не фонтан.
Тепличная• 05 февраля 2023
Никогда в жизни не была у мастера маникюра и не носила гель-лак.
Из маникюрных принадлежностей только кусачки для ногтей.
Когда хочу длинные ногти - пользуюсь накладными, но надоедает быстро.
Работаю за компом, IT )

Лукава_Кiшка• 05 февраля 2023
Ответ дляКракадэ
Зняла гель-лак тому, що погано почав носитися, вирішила зробити перерву
Спочатку думала буде напрягати, але ні… і так нормально)
Так лучше
danyou• 05 февраля 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Скільки вам років? Це питання не до нігтів.
Майже 40.
Коробка с карандашандрами• 05 февраля 2023
Скоро на маникюр иду. И не могу найти здесь какую-то прозрачную эмаль.
ofi• 05 февраля 2023
Це майже ідеальний вигляд моїх нігтів. Зазвичай, кутикула рівномірно сухувата. Що теж мені подобається. Не подобається тільки ребриста ногтоьова пластинка на великому пальці. Але це тільки гелем виправляється, поліровка трохи покращує вигляд на пару днів. Вітаміни приймаю, феритин в нормі. Тому, вважаю, я все зробила.
Кима_кепка• 05 февраля 2023
danyou• 05 февраля 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
У вас нормальна форма нігтів. Як лягаєте спати-на ніч маску з жирного крему,можна спеціальні купувати і рукавички або шкарпетки на руки. Хоч на 1-2 годинки
Дякую. Забуваю щось робити. І вже на город хочеться...
АБВГДэшница• 05 февраля 2023
Ответ дляФорс мажор
В мене взагалі не відростають, ламаються. Тому такі
О, на мою похожа)
LIANA171185• 05 февраля 2023
Ответ дляparele
Сорри, маникюр не первой свежести)
А у вас очень хорошо ваша ’не первая свежесть’ выглядит.
Кстати,я себе карандаш для френча покупала,и под ногтями чуть проходилась-выглядело хорошо.

LIANA171185• 05 февраля 2023
Ответ дляВечно недо...
Давно зняла гель лак, форма така собі, кутикула росте, як дурна, але не парюся
А мне ваша форма как раз очень нравится)
danyou• 05 февраля 2023
Ось тільки підстригла і ’Красной шапочкой’ намазала.
Указка• 05 февраля 2023
Я молодая мать и пока не до маникюра
parele• 05 февраля 2023
Ответ дляLIANA171185
Я утром винегрет делала, так что ни один карандаш не помог бы))
Сейчас уже порядок)
Мальчун-задирун• 05 февраля 2023
Мені останнім часом зовсім не подобається гель-лак, аж відвернуло. Тому ходжу так. Кутікула в мене майже не відростає