осень_осень_харашо• 05 февраля 2023

Чи є моя провина? І як виправити ситуацію.

Я почала дуже серйозно переживати. Посеред великого класу моя дитину знайшла собі дуже недобру подружку. Їм по 6. Вона моєю керує. Забирає планшет, коли в гості приходить . Та на все мовчить. Вони однокласниці. Моя все робить як терпіла.
Одного разу вона відправила мою щоб та залізла до вчительки в стіл забрати м‘ячика..
Як же мене це бісить! Зі своєю сварилась знайти когось другого а ні, вона тільки з тою! В школі вже стараються їх порізно тримати але на перерві - як?
В чому моя провина шо моя дитина така? Вона на все мовчить!!!!!! Все терпить! А дитина та дуже балувана така, а моя дуже добрячка занадто все всім віддасть і поділиться а та нею користується( та істерики може влаштовувати і батьки трясуться над нею бо пізно народила жінка її
Як бути? З дитиною говорила що це не ок але все те саме робить
І шо я не так роблю, що моя дитина а такому віці - вже яа терпіла ?(
Я не хочу щоб вона виросла такою і всі на ній їздили…
Зам. зав. Анонима• 05 февраля 2023
Ответ дляКинДза
Такого не можна роботи. Це чужа дитина. Виказувати потрібно батькам.
Чого це не можна? Автор же не кричати/бити збирається)
Зайти і сказати тій дівчинці,щось типу ’ я не дозволяю тобі так ставитися до моєї дитини.’

Ms. Похвала• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
До речі! Вже забрала її мама. Мамі завжди важко забирати це сльози по пів години я просто підійшла і сказала збирайся мама прийшла вона пішла відразу до мами.
Але мамі всеодно на виході драму зробила бл вона щось таке саме хоче як моя має…
Я думала, что её саму родители в темень выпускают. С надеждой, что цыгане украдут😂
Зам. зав. Анонима• 05 февраля 2023
Ответ дляЦветик-семицветик
Ну а до можуть зробити ті батьки.
Забирає планшет, ну нехай не дає,
Відіслала до вчителя в шухляду, то нехай не лізе туди, їхня ж не полізла.
Погоджуюсь) на місці мами тієї дівчинки, я б і слухати не стала))
Катька Пушкарева• 05 февраля 2023
А вы учили ребенка, что ее вещи только с разрешения, уважению к себе и своим желаниям? Почему неприятный вам ребенок ходит к вам домой, вы поощряете эту дружбу? У вашего ребенка есть друзья в доме или из садика.

Она поивыкла слушаться более сильного и нашла его в этой подруге. У кого она этого научилась, подумайте о своем поведении.
Домашка• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Извините , но у вас какие-то странные реакции . Такое впечатление , что 6 лет вам , а не вашей дочери . Что значит ’маме всегда тяжело забирать , это слезы на полчаса’ ? Вам не пофиг , легко ей или не легко ? ’На выходе сделала маме драму , что хочет то , что у моей есть’ ... ну ёлки зеленые , это не ваша проблема ! Вы же не собираетесь дарить девочке все , что ей хочется ? Или собираетесь ?
Зам. зав. Анонима• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
То не ваші проблеми
Зам. зав. Анонима• 05 февраля 2023
Ответ дляБезпринципная
Буде вашою невісткою)
Найкращий коментар теми)
Зам. зав. Анонима• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Моя не буде жалітись.
Вона буде все в собі тримати
Проблема
Кучерявочка• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Що робити? Я не знаю
Я посоветую найтм мультик или фильм по возрасту поучающий на эту тему. И устроить ненавязчивый просмотр.

Неновая почта• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
От і не знаю чиї.
Бо всі такі вдома що як треба то постоять за себе і все вискажуть

Вдома ніхто не б’є її.
Так не обов´язково бити дитину.
Я виросла терпилою, бо мене вчили бути слухняною і підкорятися наказам старших. Мама свекруху боялася і мене вчила бабусю слухати і на ципочках ходити. Тобто я не те, що підкорялася, я була безвольною і звикла, що вирішують за мене і мені можна тільки те, що дозволять. З ’подругами’ теж схоже було, вони мене наче примушували смаколиками ділитися, керували дружбою. Тобто я ніколи не була ініціатором, в стосунках з подругами керували подруги, вдома - батьки. Я наче не знала, що можна по іншому і я маю право голосу, право відстояти свої речі, право не ділитися бутербродом і сама можу обирати друзів. Друзі з´являлися, якщо хтось сам звертав на мене увагу, я їх не обирала.
Може у вас щось схоже.
А може вона такою поведінкою ’заслуговує’ любов тієї дівчинки.
Може ви самі в дитинстві вчили її ділитися?
Плекаю думи• 05 февраля 2023
Я розумію ваші пепеживання. Моя вам порада - зробіть так, щоб у вашої дитини з´явилися іще якісь подружки. Допоможіть знайти їй ще подруг, організуйте нові знайомства. І ваша донечка не буде так цінувати дружбу з цією дівчинкою. Ваша донька боїться втратити дружбу, бо НЕ ЗНАЄ і НЕ МАЄ альтернативи, тому все пробачає. Їй не має з чим порівнювати навіть.
Таракашечка• 05 февраля 2023
Ответ дляБезпринципная
Буде вашою невісткою)
Была бы рада,безхребетных не люблю)
Советчица Года• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Моя не буде жалітись.
Вона буде все в собі тримати
Ага. Звоночек Ребенок Вам не жалуется.
Возможно, любите лезть ей в душу и нарушать личные границы? Осуждаете, стыдите, критикуете, если рассказывает что-то?
Перша на селі• 06 февраля 2023
Ваша дочь ведомая и покорная. Это особенность нервной системы, с возрастом может немного от корректироваться, но глобально не изменится.

Вам нужно именно с Вашей дочерью вести беседы и объяснять, что быть покорной воле подружки может привести к беде. приведите примеры, учите отказываться и т.д.

У моего сына был друг с раннего детства с более ведомым покладистым характером и мало инициативным. У моего сына характер иной, скорее он как бронетанк будет давить и навязывать что-то, если ему не сопротивляются. В итоге, друг разорвал общение. С сыном разбирали почему так произошло, сожалел, попросил прощение, но в силу разности характеров и накопившихся обид дружба не возобновилась.