осень_осень_харашо• 05 февраля 2023
Чи є моя провина? І як виправити ситуацію.
Я почала дуже серйозно переживати. Посеред великого класу моя дитину знайшла собі дуже недобру подружку. Їм по 6. Вона моєю керує. Забирає планшет, коли в гості приходить . Та на все мовчить. Вони однокласниці. Моя все робить як терпіла.
Одного разу вона відправила мою щоб та залізла до вчительки в стіл забрати м‘ячика..
Як же мене це бісить! Зі своєю сварилась знайти когось другого а ні, вона тільки з тою! В школі вже стараються їх порізно тримати але на перерві - як?
В чому моя провина шо моя дитина така? Вона на все мовчить!!!!!! Все терпить! А дитина та дуже балувана така, а моя дуже добрячка занадто все всім віддасть і поділиться а та нею користується( та істерики може влаштовувати і батьки трясуться над нею бо пізно народила жінка її
Як бути? З дитиною говорила що це не ок але все те саме робить
І шо я не так роблю, що моя дитина а такому віці - вже яа терпіла ?(
Я не хочу щоб вона виросла такою і всі на ній їздили…
Чёрти Шо• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
От я і боюсь що моя виросте такою терпілою…
Вы же понимаете, что проблема не в той девочке, а в характере вашего ребенка. Не будет этой девочки, будет другая.
Как изменить - никак. Либо сама с возрастом изменится, либо нет. Кто в вашей семье такой? Чьи гены достались ребенку?
осень_осень_харашо
• 05 февраля 2023
Ответ дляПушка заряжённая
они что постоянно вместе??? сегодня воскресенье..
ну тогда не удивительно.. она напрочь пропитана тем пакостничеством
Не постійно але в школі кожен день в одному класі так
осень_осень_харашо
• 05 февраля 2023
Ответ дляЧёрти Шо
От і не знаю чиї.
Бо всі такі вдома що як треба то постоять за себе і все вискажуть
Вдома ніхто не б’є її.
ГЛЮкоза• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Даю. В результаті та нею керує лише.
Не при тій подрузі давайте, а взагалі в житті. В виборі їжі, одягу, гуртків, вільного часу, у всьому. Коли дитина навчиться не боятись висловлювати власну думку, ваша проблема зникне
IQ 80• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Там тій мамі все ок вона не бачить проблеми .
Вона і старша набагато від мене і трясеться над малою
Але діло не в ній а чому моя така((
У Вас добрый мягкохарактерный ребенок, благодаря этой девочке со временем она научится давать отпор. Не наезжайте на неё, хвалите, говорите что добрым и мягким быть хорошо, но некоторые люди этого не ценят и садятся на голову, нужно стараться это пресекать. У моей тоже такая подружка была, манипуляторша та еще, потом моя подросла и перестала с ней общаться.
Пушка заряжённая• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Я раніше забороняла але до моєї не ж
Доходить
Вона дуууже просила і я вирішила ще один раз подивитись на всю ситуацію може накручую себе( але ні..
Просто моя дуже любить її при тому! І як бути я не знаю
Доходить
вы как-то примите уже взрослое решение!? ну вы же очевидно пагубное влияние видете. зачем снова??? резко обрезать то общение и точка. вы взросслая в ваших отношениях сс дочерью, и тут любой поймет что то общение нужно не то что ограничивать, а исключить!
такое чувство что вы ствраетесь для всех хорошей быть...
осень_осень_харашо
• 05 февраля 2023
Ответ дляIQ 80
Ви праві..навіть якщо та вдарить її або образить і скаже вибач та відразу все забуває..
Пушка заряжённая• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Та мала моєю керує в школі
І вдома зараз чую вони бавляться і моя просить свій же планшет дай мені тепер моя черга а та не дає!! І моя буде далі то терпіти і мовчати і знову просити її покликати в гості і в школі будуть разом (((
ок, задумайтесь почему вашей дочери нравится подчиняться и быть ведомой? возможно так она копирует ваше стремление всем угождать и быть удобной для других?
Уты-фрутик• 05 февраля 2023
Ответ дляТаракашечка
А почему дряни?хваткая,авторитарная девчушка.дрянь в чем?или тютей быть надо,кабы кто не осудил?
А що вам пояснювати, якщо у вас інші поняття норми? Все просто : відносся до інших так, як хотів би щоб відносилися до тебе. Це взаємоповага та підтримка , а не грати планшетом в одне обличчя та підставляти ’ подругу’. Ще раз: такі якості цінуються тільки в країнах третього світу, де потрібно виживати, йти по головах. Ок, вона проб´ється і все в неї буде ок, шлейф скалічених людей на її шляху то таке. А потім дивуємося як можна під час війни красти мільйони на харчуванні ЗСУ та броніках. А отак, коли якості безпринципного виживання стають похвальними в суспільстві, типу молодець. Молодець, мільйон баксів в дім приніс, дітей вивчив за кордоном, дружині машину купив , а те що хлопці на фронті від постраждали то вже таке, вірно? Отак воно все й закладається в дитинстві, хворе суспільство...
IQ 80• 05 февраля 2023
Ответ дляУты-фрутик
Ні, не молодець. То тільки у хворому суспільстві мати якості дряні це молодець, тому так і живемо, нажаль.
Тоже прозреваю от некоторых ответов
Пушка заряжённая• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Даю. В результаті та нею керує лише.
поищите очно детского психолога. не откладывайте. и не экономьте на этом
осень_осень_харашо
• 05 февраля 2023
Ответ дляПушка заряжённая
Та я б точно не сказала що я така
Я і послати можу і назамити при потребі
Пушка заряжённая• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
От і не знаю чиї.
Вдома ніхто не б’є її.
не похоже. я про постоять за себя. вы явно не такая судя по тому что здесь пишете.. и увы терпила та еще, простите
Таракашечка• 05 февраля 2023
Ответ дляУты-фрутик
Ну обьясню по простому,дружба это общие интересы,взаимовыгодное провождение времени,а не мифическое понятие с песни,где друг за вас жизнь отдаст.коммунизм отличная вещь но утопия))общество разношерстое,есть и успешные богатые люди.в любом обществе выживает сильнейший.что выгрызли себе,то и имеете,общество вас тащить не должно
Пушка заряжённая• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Та я б точно не сказала що я така
Я і послати можу і назамити при потребі
и тем не менее с мамой той девочки вы себя терпилой преподнесли
Брызжу ядом• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Що робити? Я не знаю
Только разговаривать, так и скажите: тебе понравилось, что подружка пришла и играла на твоем планшете, а тебе не давала? А дальше она тот планшет сломает, ты тоже промолчишь?
Домашка• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
А ваша дочь в курсе , что лазить в стол к учителю и что-либо оттуда брать - нехорошо ?
Таракашечка• 05 февраля 2023
Ответ дляУты-фрутик
Вот у вас воруют,кто виноват,вы тютя,или тот кто ворует?)
IQ 80• 05 февраля 2023
Ответ дляПушка заряжённая
Человек вежливо со всеми общается, почему сразу терпила? К чему эти оскорбления? Автор хамит плохо, автор не огрызается - терпила
Пушка заряжённая• 05 февраля 2023
Ответ дляIQ 80
я извинилась сразу, не обзывала
Женамужная• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Вчу… а вона далі за своє і всім все віддасть і поділиться в буде мовчати
Он зараз та дівчинка тут я чую та грає гру на її планшеті а моя каже ну коли моя черга ну коли моя
Тобто свої же ш речі вона відстояти не може!
Я уже точно не помню,что делала в аналогичных ситуациях. Ребенку тяжело научится говорить первое нет. Поэтому надо самой вмешиваться и говорить нет. Рано или поздно ребёнок всё-таки скажет это нет и даст отпор.не сдавайтесь,надо время просто
Женамужная• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Даю. В результаті та нею керує лише.
Гоните в шею.ту подружку
Женамужная• 05 февраля 2023
Ответ дляосень_осень_харашо
Даю. В результаті та нею керує лише.
Гоните в шею.ту подружку
ГЛЮкоза• 05 февраля 2023
Ответ дляСтасько
Святые слова
На жаль часто так є, але рідко яка мама може визнати проблему і змінити себе, а не намагатись далі ламати дитину...
очки_ннадо• 05 февраля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Часто затюкані діти у авторитарних мам. Там де дитина не має права голосу і не робить вибору. Вона просто не вміє вести себе по іншому...
Не знаю, мої вдома такі командири, шо по-доброму часто неможливо домовитись. А з друзями приблизно так само поволяться, як і донька автора. Жаліються мені, що хтось їм щось не дає чи ображає.
очки_ннадо• 05 февраля 2023
Ответ дляТаракашечка
Эгоизма и ’я королизма’набираться,и пофигизма к другим.есть вы и ваши интересы
Це або є, або немає.
Таракашечка• 05 февраля 2023
Ответ дляочки_ннадо
Це або є, або немає.
Знаете,иногда жизнь учит лучше врожденного задатка
осень_осень_харашо
• 05 февраля 2023
Ответ дляочки_ннадо
Моя не буде жалітись.
Вона буде все в собі тримати