Миллениалка• 05 февраля 2023
Дівчата, рятуйте!!! Підтримайте... Просто підтримайте...
Зрадив чоловік.... Да і **р на нього, але так боляче... Аж пече... 20 років шлюбу, дві доньки, одна особлива.... Аж захлинаюсь....
Роза завяла• 06 февраля 2023
Ответ дляМозговая пилочка
Ніколи любовниця не взяла би трубку
чому, е такi що самi дзвонять дружинам
Нерадистка Кэт• 06 февраля 2023
Ответ дляНа морозе
Дам на будущее совет от мужика, нет в доме секса и еды, тогда до свидания, делайте вывод сами девушки
Ой, буває, що ні їжі йому, ні сексу, скандали регулярні, а він ніяк не випхається з дому, аж зло бере
Мозговая пилочка• 06 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Це його перше кохання, це то що я знаю точно. А чи коханка вона йому зараз сподіваюсь дізнаюсь найближчим часом
Яким чином можна дізнатись?
Я в дамках• 06 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Дізнатися просто: на ранок сказати, що він сам ввечері напідпитку у всьому зізнався. Він реально не буде розуміти чи проговорився чи ні. Тому якщо будете наполягати - великий шанс, що він розколеться.
Але чи готові ви почути правду? Запитайте себе що будете робити, якщо він зізнається, що то його коханка. Прям покроково собі розпишіть.
На морозе• 06 февраля 2023
Ответ дляНерадистка Кэт
Не підходить тоді Він Вам
Миллениалка
• 06 февраля 2023
Ответ дляЯ в дамках
Сподіваюся, у вас стане розуму квартиру здати, а його відправити на вільний хліб?
У вашій ситуації я б продала за день машину, хату здала б і виїхала з доньками за кордон. Але я б просто зраду не пробачила б.
Ви швидше за все зраду пробачите, і будете далі страждати через коханок. Вас не засуджую, у кожного свій шлях.
Ви знаєте, я навіть не знаю як на це реагувати, це вперше за 20 років така ситуація, коли я реально підозрюю зраду... Не знаю чи пробачу... Дуже багато думок...
Я в дамках• 06 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Боже, про що тут думати? Забирайте поки не пізно всі активи собі з дітьми. Якщо є що забирати, звичайно. Якщо він гулящий - не зупиниться. І швидше буде витрачатися на жінок, ніж на дітей. Якщо припинить походеньки, то вам зайві гроші не завадять - будете почувати більш впевнено.
У таких ситуаціях окрім емоцій дуже сильно б´є фінансова сторона. Бо діти ляжуть на ваші плечі. Тому підстрахуйте себе фінансово. Це єдине, що маєте і можете зараз зробити.
Красота неземная• 06 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Стидно розповісти.... Поїхав на поминки по другу ( друг помер 5 років назад, вони з друзями збираються в цей день). Я подзвонила спитати як справи і чи скоро приїде додому, а трубку взяла вона, Наташа. Це його перше кохання. Вона зробила вигляд, що я помилилась номером і ніякого мого чоловіка там немає. Буквально за кілька хвилин він передзвонив і сказав, що вже їде додому....
Вибачте, навіть якщо там щось і було, це дуже миттєво та не привід для ревнощів. Взагалі, вага таких ’зрад’ (саме такого типу) занадто завищена... Розумна жінка зробить вигляд, що нічого не сталося, а врешті, так і є (навіть, якщо і був секс!). Не роздмухуйте слона з мухи, воно того не варто! А на майбутнє - не контролюйте чоловіка, коли він піде на чергові поминки.
Миллениалка
• 06 февраля 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Автор, я пам‘ятаю ваші теми, а ви глисти у дочки виключили?
Глисти знайшли, аскаріди, пролікували, тричі, передали аналізи - все в нормі. Але змін по тікам ніяких, тож глисти виключили з причин
Детектор лжи• 06 февраля 2023
Можете глянути номери телефонів в деталізації, а потім пробити через Get contact кому належить
100%• 06 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Квартира точно моя, по дарчій оформлена
Эх, а Наташа то об этом не знает
Там, видимо, свои фантазазии, раз ва-банк пошла
західний_діалект• 06 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
В деталізації номера телефонів не підписані, я хотіла у нього в телефоні знайти її номер і тоді в деталізації подивитись як часто вони спілкувались
Подивіться підозрілі номери в вайбері,як Вам вище радили. Чи й не секрет.
Якщо в них щось ж, то ви точно її номер не пропустите
Миллениалка
• 06 февраля 2023
Ответ дляannetta888
Автор, їдьте за кордон. Знайдіть країну, де можливо отримати лікування для доньки
Все буде добре
В жодній країні світу це не лікують. Лікування можливе лише симптоматичне, ми його приймаємо. У нас в Україні цих ліків немає, купуємо з-за кордону, нам сюди пересилають. Тож, маємо найкраще лікування, що існує на сьогодні. Плюс постійно працюємо з психологом, походимо курси масажів. Перейшли на домашнє навчання, бо напряг по навчанню її дуже тригерить... Ну і оберігаємо її як можемо, ось кошеня маленьке завели, вона дуже давно хотіла
Миллениалка
• 06 февраля 2023
Ответ дляannetta888
Чи робили доньці КТ голови? Чи перевіряли на рівень важких металів в організмі?
Можливо, такий синдром розвився в результаті отруєння важкими металами чи чимось іншим.
Немає в роду цього захворювання?
КТ робили тричі, в динаміці, без змін, що і слава Богу, сказали лікарі, добре що в голові все в нормі. Аналізи в нормі. В роду таких захворювань не було, ну принаймні у тих родичів яких ми знали.
Фактично у нас абсолютно фізично здорова донька по всім дослідженням. І це, певно, дуже добре! Синдром Туретта може пройти з віком, тож ми сподіваємось. А може і не пройти. Це не досконало вивчене захворювання на сьогодні.
Синди Кроуфорд• 06 февраля 2023
Миллениалка, почему игнорируете пересмотреть номера в детализации и добавить их себе в вайбер и гетконтакт? Будет и фото, и подпись. И у мужа не надо спрашивать.
Миллениалка
• 06 февраля 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Я пам´ятаю...у мене донька з 3 років кліпає очима. Але в 13 дізналися, що то епілепсія, а не тіки, від яких лікуали неврологи ноотропами.
Бажаю, щоб ваша дочка одужала. Лікарі, може, помиляються, може, це стрес такий...
Заради дочки беріть себе у руки. Чоловіків багато, а діти у нас одні.
В нас точно не епілепсія, робили 4 різних дослідження. Не воно.
Миллениалка
• 06 февраля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Я не ігнорую, я дивитимусь, обов´язково дивитимусь!
Миллениалка
• 06 февраля 2023
Ответ дляКрасота неземная
Я, власне, і не контролювала особо. Він пішов з дому об 11-00, поїхали на кладовище (така в них традиція), потім подзвонив десь об 14-00, що вони вже зібрались на обід, і через кілька годин буде їхати додому. Близько 19-00 я вже занервувала, бо він не приїхав, і не дзвонив більше. І от я йому набрала... А тут Наташа здрастє
Аноним_Галя• 06 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Вдома тільки валеріана, це її скільки треба? Штук дві - три?
Раджу мебікар купити, це пігулки заспокійливі. Не натупляють, правда потім захочеться поспати трохи. Коли війна почалася, добре рятували.
Сірничок• 06 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Вам бы нейропсихолога поискать. Они такими проблемами занимаются.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Ну що сказать, дівчата... Прийшов гарно напідпитку, язик заплітається. Спочатку говорив, що дзвінка ніякого не було, і говорив, що Наташі там також не було. Робив вигляд, що не розуміє взагалі про що мова. Показала свій телефон, час виклику і що дзвінок прийнятий. Не дуже охоче дістав свій телефон, мій дзвінок там є, але він не знає звідки він взявся... Потім зізнався, що Наташа там була, і почав валити на те, що вона навмисно могла відповісти на дзвінок, але він ну зовсім про це на знав. Чому зразу не сказав, що там була ця Наташа - не придав значення, що про це треба мені розповісти, типу не така важлива подія... Короче кажучи, викручувався як міг, п´ять разів дивився на наші телефони і ніяк не розумів про який дзвінок я говорю, чому він не відповів і до чого я тут тулю Наташу... Потім сказав, що він взагалі нічого не розуміє, що я собі щось напридумувала, а він втомився, нічого не соображає і йде спати... Ось так. Я не я і хата не моя.
Дзвінок мій є у нього в телефоні, не стертий.
Значит та стерва его подставила. Я думаю, что ваш муж вам не изменял, автор.
Аноним Первый• 06 февраля 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
да,стерва клюкнула стопарик и охмелевшая решила принять звонок, пока владелец телефона отвлекся.
или того хуже: мужчины мобилу обычно носят в кармане брюк,а у нее был доступ к ним(
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 февраля 2023
Ответ дляАноним Первый
Если у него рыло в пуху, тогда странно, что не удалил автора звонок. Не догадался?
Аноним Первый• 06 февраля 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
думаю,что в пуху.
не до этого было ему.
пьяный же вернулся.
не пойму только он за рулем был?
а то лень всё перечитывать.
не до этого было ему.
пьяный же вернулся.
не пойму только он за рулем был?
а то лень всё перечитывать.
Аноним_Галя• 06 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Я, навіть, десь його розумію... Але чому зриватися треба одразу на чужій бабі верхи? Ну пішов би в запой, чи на рибалку якусь на кілька днів...
Але питання - як я витримую емоційно?
Автор, була ситуація. По роботі відрядження, їдемо на машині. Позаду сидять керівник відділу і його помічниця. Мужик втомився, заснув, а дівчина вирішує якісь там питання, і у неї також його робочий телефон. Дзвонить тому дружина, ця дівчина бере телефон, ало-ало. На прохання дружини дати слухавку її чоловіку, отримує відповідь ’а він зараз спить’. Якби я сама не була свідком, не повірила б. Не поспішайте.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 февраля 2023
Ответ дляАноним Первый
думаю,что в пуху.
не до этого было ему.
пьяный же вернулся.
не пойму только он за рулем был?
а то лень всё перечитывать.
не до этого было ему.
пьяный же вернулся.
не пойму только он за рулем был?
а то лень всё перечитывать.
Нет, на такси 2 часа домой ехал. Ехать 15 мин по факту.
Алиса в стране Советчица• 06 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
Ну по-перше, він ніколи довго не затримувався на поминках (нагадаю, що це вже п´ята річниця як друг помер), це дивно, я подзвонила, на дзвінок відповіла вона не зразу, десь гудків 8 точно пройшло, може 10. Потім вона дуже швидко сказала, що це ’Наташа’, розумієте, вона хотіла що її ім´я я почула. Потім чоловік буквально через кілька хвилин сам передзвонив, і одразу я вже їду, ось саме таксі викликаю, чи сідає в таксі як там він сказав уже не пам´ятаю, і про дзвінок він нічого не знає, і про яку Наташу я говорю не розуміє і вообще давай пока, скоро буду, дома поговоримо. Приїхав через дві години, хоча тут їхати 15 хвилин... Десь же він був з цією Наташею, і морозиться.... Нічого толком не пояснює
Автор, Вы как персонаж из фильма ’Не может быть’, уже всё развелись, квартиру продали и переехали за границу...
По всей видимости, муж Вас боится, поэтому и врёт, вот здесь есть ваша семейная проблема, пересмотре этот момент.
Не думаю, что с Наташей были какие-то отношения, максимум пьяные обнимашки и невинные поцелуи.
Забыла что?• 06 февраля 2023
Ответ дляМиллениалка
У нього тільки цифровий, вже штук 10 варіантів перебрала, поки не виходить
День народженя наташі?
Синди Кроуфорд• 06 февраля 2023
Ответ дляЗабыла что?
День народженя наташі?
Жестко
Может зигзаг какой-то